Recommended Posts

wallpaperhoo.jpg

Και εγω με την σειρα μου ... ανακοινωνω το πρωτο μου project

Αν και δεν εχω πανω απο βδομαδα στην παρεα σας .. ζηλεψα και ειπα να το επιταχυνω ..σε λιγα λεπτα οι πρωτες μου φωτογραφιες απο τα box που παρελαβα μολις!!

ΥΓ : Ειναι η πρωτη φορα που ποσταρο γιαυτο δειξτε κατανοηση ευχαριστω οποιαδηποτε οδηγια και πως να το συνεχισω δεκτη...

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο δεμα: GPU ,Case , Power Supply δυστυχως δν εχω καμερα εδω και οι φωτο ειναι λιγο καπως ...

20120328171308.jpg

20120328171639.jpg

20120328171930.jpg

20120328171734.jpg

To CPU υπαρχει( ι7 3960x Extreme edition ) Το μονο που μας λειπει ειναι η motherboard Αsus Rampage IV Extreme την περιμενουμε... και να καταλήξω για το νερο.. που ειμαι παντελος ασχετος ... Enjoy

Link to comment
Share on other sites

Man έχεις στάξει χρήμα και θα στάξεις κι'άλλο παίζει να μας σπονσοράρεις να χαρούμε κι εμείς της κρίσης? ::hehe: Με γεια πάντως :T: περιμένουμε update!!!

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά είσαι από hardware, θα γίνει κάποιο mod στο 800D? Η 6970 που κολλάει :P ? Περιμένουμε more!!

Πρωτη φορα θα ασχοληθω me Mod αλλα πρεπει να προσπαθησω ..οπωσδηποτε και θα γινει στο κουτι και για θεμα εμφανισεις αλλα και για τα ψυγεια του ... η 6970 ειναι για την κοπελα μου κλαιγετε 2 χρονια οτι δν της εχω φτιαξει ενα pc να παιζει .. γυναικα = εξοδα ..........χαχα

Καλη συνεχεια μαν!

Αν γινεται, βαζε περισσοτερο φωτογραφικο υλικο!

οτι θελει ο λαος ... απλα και εμενα ειναι η πρωτη μου φορα.. παρθενακι βλεπεις... δλδ να βαλω κιαλλες απο τα parts?? Γυμνα?? οτι μου πειτε... κανενα προβλημα ..

Link to comment
Share on other sites

Man έχεις στάξει χρήμα και θα στάξεις κι'άλλο παίζει να μας σπονσοράρεις να χαρούμε κι εμείς της κρίσης? ::hehe: Με γεια πάντως :T: περιμένουμε update!!!

χαχαχα... ειμαι ανοιχτος σε ολες τις προτασεις !!!

Καλή αρχή :T:

ευχαριστω πολυ...

καλη αρχη!

Αποτι φαινετε εχεις πολυ καλο hardware για να πατηση ενα καλο συστημα!

Moar photos pls :D

Ευχαριστω πολυ.. αν και μου φαινετε βουνοοο... θα βαλω οσες περισσοτερες μπορω

καθως ανοιγω ολα τα κουτια !!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά επειδή μπανίζω ότι είσαι Μύκονο δεν κανονίζεις να έρθουμε καλοκαιράκι παρεάκι να περάσουμε καλά. Πιο εύκολο θα σου είναι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

οτι θελει ο λαος ... απλα και εμενα ειναι η πρωτη μου φορα.. παρθενακι βλεπεις... δλδ να βαλω κιαλλες απο τα parts?? Γυμνα?? οτι μου πειτε... κανενα προβλημα ..

Κοιτα, προσωπικα θα προτιμουσα, να εβαζες ΚΟΝΤΙΝΕΣ φωτοz για καθε μια απο ΟΛΕΣ τις κουτες, και οχι συγκεντρωτικα!

Υστερα, μια φωτο για καθε ''γυμνο'' κομματι hardware!

Οπως και να εχει καλη αρχη!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά επειδή μπανίζω ότι είσαι Μύκονο δεν κανονίζεις να έρθουμε καλοκαιράκι παρεάκι να περάσουμε καλά. Πιο εύκολο θα σου είναι :hehe:

Ετσι ακριβως, να κανουμε κανα μπανακι, να πιουμε μπυριτσες-ποτακια, να κανουμε ζωαρα και μετα τα μοντ μωρεεεε....

Πανα απο ολα καλη ζωη... χαΛΛΛαραααα!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά επειδή μπανίζω ότι είσαι Μύκονο δεν κανονίζεις να έρθουμε καλοκαιράκι παρεάκι να περάσουμε καλά. Πιο εύκολο θα σου είναι :hehe:

χαχαχααχ φυσικα κανενα προβλημα το νησι ειναι τα λιμερια μου οποτε...... μετα τον ιουνιο θα ειμαι κατω για κανα 2 μηνο.. εξεταστικη βλεπεις.. μας εχει φαει αυτη η αθηνα.....

Ετσι ακριβως, να κανουμε κανα μπανακι, να πιουμε μπυριτσες-ποτακια, να κανουμε ζωαρα και μετα τα μοντ μωρεεεε....

Πανα απο ολα καλη ζωη... χαΛΛΛαραααα!

ετσι ετσι... παντα χαλαρα.. πρωτα ποτακια ..μπανακια ..γυναικες.. και φυσικα παντα .. τα MOD|S!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, προσωπικα θα προτιμουσα, να εβαζες ΚΟΝΤΙΝΕΣ φωτοz για καθε μια απο ΟΛΕΣ τις κουτες, και οχι συγκεντρωτικα!

Υστερα, μια φωτο για καθε ''γυμνο'' κομματι hardware!

Οπως και να εχει καλη αρχη!!!

ξεκιναω αμμεσως εντος ολιγων λεπτων θα ειναι update ola ta photos

Link to comment
Share on other sites

Για το κοινό καλό σου λέω άστον στην απ'έξω. Μην τον κανονίζεις.

edit: Τυπά λες να είμαι έτσι? :hehe:

Γάμ.. τον σου λέω!! μην τον κανονίζεις!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια κανονιζουμε λοιπον!

Παιδες για να μαζευομαστε για Μυκονο! Να φανταστω εχεις ενοικιαζομενα δωματια γιατι θα σου ερθουμε πολλοι.

Παμε κατα ομαδες!

Βασικα εγω ειμαι στο κομματι της εστιασεις... αλλα θα την βρουμε την ακρη ...

:hehe::hehe::hehe:

Βασικά άμα σου είναι εύκολο τον Πάστελ μην τον κανονίζεις.

κριμα ειναι... ολοι γυρω απο το μελι και ο παστελ μονος του??

Link to comment
Share on other sites

Γιωργαρα αραξε!

Ο Divo ειπε πως θα εμπλουτισει το νημα με φωτογραφικο υλικο, αμεσα!

αυτο κανω .. φωναξα μια φιλη μ.. με καλη καμερα.. να μου κανει της φωτο.. υπομονη !! συντομα θα αρχισω να ποσταρω !!!!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now