Recommended Posts

ε μα.. αν και μου φαινεται για να αργει τοσο, πιο πολυ ασχολειται με τη φιλη παρα με το hardware :hehe:

και by the way... απο που το Obsidian και ποσο??

xaxaxaa με επιασες.... τελειωσαμε.. περναω απο την καρτα και ανεβαζω...!

δυστηχως απο ελλαδα .. γιατι δν μπορουσα να περιμενω.. 298,00 αλλο το εχει και το πιχμανια.. θα σου βγει κανα 15 φτινοτερα με τα μεταφορικα

Link to comment
Share on other sites

Αντε ας σοβαρευτούμε! Με τον Πασταλίδη και τον S@eG@ μην κάνεις πολύ παρέα γιατί δεν είναι και πολύ καλά παιδιά...:hehe:

Το project γιατί το ονόμασες God Diva? Θα έχεις μέσα και modding?

Link to comment
Share on other sites

Άντε άντε καλοδούλευτα μαν :D

Ευχαριστω πολυ george...

Αντε ας σοβαρευτούμε! Με τον Πασταλίδη και τον S@eG@ μην κάνεις πολύ παρέα γιατί δεν είναι και πολύ καλά παιδιά...

θα το εχω υποψην μου... χαχχαχα

Το project γιατί το ονόμασες God Diva? Θα έχεις μέσα και modding?

θα προσπαθησω για το καλυτερο .. θα ειναι η πρωτη φορα που θα κανω modding σιγουρα λιγες συμβουλες και βοηθεια δν θα με χαλασει καθολου... και θα ανταποδοσω με κερασμενους γυρους και καφεδες ... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μεγιες φιλε μεγιες και καλοδουλευτα.

Να σε ρωτησω απο που τις πηρες τις 680 ποσο σου πηγαν και ποσες μερες εκαναν να ερθουν?

Ερχετε συντομα thread με 680 και απο μενα με πολλα τεστακια σε games και ισως κανω καμια μοντα να μπουν σε νερο κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Photo overload!

Μπραβο μπραβο :)

Thanks Thanks...

Μεγιες φιλε μεγιες και καλοδουλευτα.

Να σε ρωτησω απο που τις πηρες τις 680 ποσο σου πηγαν και ποσες μερες εκαναν να ερθουν?

( Aγγλια τις πηρα 480 λιρες την μια.. μου τις εφερε ενα φιλαρακι μου )

Ερχετε συντομα thread με 680 και απο μενα με πολλα τεστακια σε games και ισως κανω καμια μοντα να μπουν σε νερο κιολας.

Αντε να δουμε και τιποτα καλο .... αν και κοιταω αqua και βλεπω ολα τα block εξαντλημενα και ξενερωσα.......

Σημερα μετα της 5,30 ερχεται η motherboard anamenete photos

Link to comment
Share on other sites

Επισης οποιος ενδιαφερεται, να βρεθουμε για να βοηθήσει να κανουμε ενα καλο test kai review των gtx680 για το forum μας ... παρακαλω οπως ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

ααα απο εκει τις πηρες εε?καλο μαγαζακι εχω παρει και εγω.Φθηνα τις πηρες :hehe:

( Δεν θα το ελεγα φτηνα .. βιαστικα και την πατησα 480 λιρες = 572.78 ευρω

και αμεσως μετα απο μια μερα επεσε στα 542 ευρω )

Οσον αφορα τα waterblocks δεν ειναι αναγκη να περνουμε ακριβως το ιδιο για το hardware μας :hehe:http://www.hwbox.gr/liquid-cooling/15596-cpu-waterblock-260gtx.html

Σωστος..... αλλα η εικονα πιστευω θα ειναι καλυτερη με το δικο της block

Link to comment
Share on other sites

Σωστος..... αλλα η εικονα πιστευω θα ειναι καλυτερη με το δικο της block

Ναι ρει εννοειτε.Εγω για πλακα στο ποσταρα.Εγω μεσα στις γιορτες θα παρω 680 λογικα, θελω να περιμενω λιγο μηπως εμφανιστη καμια custom αλλιως τσιμπαω απλες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρει εννοειτε.Εγω για πλακα στο ποσταρα.Εγω μεσα στις γιορτες θα παρω 680 λογικα, θελω να περιμενω λιγο μηπως εμφανιστη καμια custom αλλιως τσιμπαω απλες.

Εχουν εμφανιστη μερικες :

2048MB TGT GeForce GTX 680 Ultra Charged Aktiv PCIe 3.0 x16 (Retail)

2048MB TGT GeForce GTX 680 Performance Boost Aktiv PCIe 3.0 x16 (Retail)

2048MB TGT GeForce GTX 680 Charged Edition Aktiv PCIe 3.0 x16 (Retail)

Παρε και λινκ να δεις τι παιζει και απο τιμες..

Suche nach "gtx 680" - Mindfactory.de - Hardware, Notebook

Link to comment
Share on other sites

Μείναμε πίσω?

Το κουτι τελειωσε.. κατα 99% σε λιγακι θα ανεβασω φωτος .......η μητρικη ειναι εδω... το νερακι μας εχει παει λιγο πισω...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.. και χριστος ανεστη.... το κουτακι ειναι ετοιμο εχει κοπει για τα ψυγεια και για τις διαφορες μετατροπες πλεξι και led .. ολο το hardware ειναι εδω .. επιτελους ΜΟΥ ηρθε και h asus rampage Iv extreme .. εχθες μαζι με ολα για το νερακι το μονο που μενει ειναι να μπουν στην θεση τους ...θα προσπαθησω σημερα να περασω καποιες φωτογραφιες ποιο μετα.. γιατι ειναι και η δουλεια στην μεση.. καθηστερισαν πολυ τα parts και με βγαλαν απο το προγραμμα μου... αυτα... οριστε και 2 φωτος .... απο το κουτακι...!!!

20120412122552.jpg

20120412123100.jpg

20120406140652.jpg

20120406140644.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now