Recommended Posts

Ευχαριστω πολυ αγορινα.. και εγω αυτο ελπιζω .. να πανε ολα καλα.... "κυριους" πες ονοματαααα ...χεχε χεχε

φορτηγακι δν εχωωωω αλλα αμα εχεις ετοιμοοοο κανιστροοοο βρηκα κιολας.... χεχε!!

Κυρίους ήταν ειρωνικό...απλά δεν ήθελα να πώ ξέρεις "Γλυφαδιώτες", "Skier"(επειδή οι "κύριοι" κάνουν σκι και οι άντρες snowboard), "κυρίες", κτλ :hehe: Ελπίζω να με πιάνεις :P

Φίλε, έχω ένα κάνιστρο τελευταίο και κάθεται. Το έχω για να το δίνω γύρω γύρω! Και ψυγειάκι για ξηρό πάγο (μην ξεκινήσεις με άζωτα με την μία) για να μην ξοδέυεις ???.

Έλα σε ένα καφέ και στα δίνω και κάνεις το κομμάτι σου :)

Link to comment
Share on other sites

Κυρίους ήταν ειρωνικό...απλά δεν ήθελα να πώ ξέρεις "Γλυφαδιώτες", "Skier"(επειδή οι "κύριοι" κάνουν σκι και οι άντρες snowboard), "κυρίες", κτλ :hehe: Ελπίζω να με πιάνεις :P

Φίλε, έχω ένα κάνιστρο τελευταίο και κάθεται. Το έχω για να το δίνω γύρω γύρω! Και ψυγειάκι για ξηρό πάγο (μην ξεκινήσεις με άζωτα με την μία) για να μην ξοδέυεις ???.

Έλα σε ένα καφέ και στα δίνω και κάνεις το κομμάτι σου :)

οκ ρε.

Link to comment
Share on other sites

κανονισε gathering και θα μαζευτουμε πολλοι :D

Ναι Ναι..

Κυρίους ήταν ειρωνικό...απλά δεν ήθελα να πώ ξέρεις "Γλυφαδιώτες", "Skier"(επειδή οι "κύριοι" κάνουν σκι και οι άντρες snowboard), "κυρίες", κτλ :hehe: Ελπίζω να με πιάνεις :P

Φίλε, έχω ένα κάνιστρο τελευταίο και κάθεται. Το έχω για να το δίνω γύρω γύρω! Και ψυγειάκι για ξηρό πάγο (μην ξεκινήσεις με άζωτα με την μία) για να μην ξοδέυεις ???.

Έλα σε ένα καφέ και στα δίνω και κάνεις το κομμάτι σου :)

Σε πιανω... χαχαχαχα!!!! νομιζω και εγω στην πορεια... τυπος του snowboard πρεπει να ειμαι ... περιμενω μερα και ωρα και ειμαι μεσα....!!!

Με μια αντλία δεν θα έχεις πρόβλημα, δεν είναι τόσο περίπλοκο το κύκλωμα σου !!

Ναι και εγω αυτο νομιζω... ετσι που τα βλεπω εστω προς το παρον!!

Μεχρι να ερθουν και τα βλοκ της μητρικης!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι πρώτα να περιμένουμε να σου έρθουν και τα parts της μητρικής,ποτε περίπου?

Θα έχεις κάνει παραγγελια?

δεν τα εχουν διαθεσιμα.. αρα θα αργησουν πολυ... και επειδι εχω κανει το γραφειο μου συνεργειο πρεπει να το μαζεψω ασαπ!!! χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Μην χρειαστεί να το αποσυναρμολογήσουμε πάλι για αυτό στο λέω να περιμένεις λιγάκι !!

σιγουρα πανω .. απο μηνα και βαλε και κανα 10 μερο μεχρι να τα εχω στα χερια μου... μακαρι.. να μπορουσα να περιμενω.. αλλα πρεπει να παω στο νησακι και εγω για να δουλεψω!!

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα πανω .. απο μηνα και βαλε και κανα 10 μερο μεχρι να τα εχω στα χερια μου... μακαρι.. να μπορουσα να περιμενω.. αλλα πρεπει να παω στο νησακι και εγω για να δουλεψω!!

( ΑΑαα ρε Πάνορμος και μάσες στην Παράγκα... ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! :boing: )

Link to comment
Share on other sites

Divo πραγματικά πολλά μπράβο για το δυνατό hardware :D:T: Ελπίζω ότι θα δούμε ένα φοβερό project!

Γιάσωνα, μπράβο και σε σένα, θα σου δώσω μια σφαλιάρα όταν κατεβούμε Feather :P

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κουταρα παρτο αμεσως ειδικα στην τιμη που το βρηκες...χιλια ευχαριστω για τα κομμεντς σας .. και εννοιτε χιλια ευχαριστω στον ιασονα που ηρθε εδω και μας εδωσε τα φωτα του....!!

P.S Jason περιμενω sms για καφε με τα παιδια.. sto feather!!! κανονισε το !!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now