JC_Denton

Το Diablo III φημολογείται ότι θα ανακοινωθεί επίσημα το Σάββατο

Recommended Posts

[WRAPLEFT]http://img401.imageshack.us/img401/1241/blizzardlogoig4.gif[/WRAPLEFT] Μετά από τις φήμες για την ημερομηνία κυκλοφορίας του Starcraft II, η Blizzard κερδίζει για ακόμα μια φορά το ενδιαφέρον των ειδησεογράφων σε όλον τον πλανήτη, με ακόμα μια φήμη.

Αρκετοί από εμάς θυμούνται πως πρόσφατα ο δικτυακός τόπος του diablo3.com έδωσε δωρεάν το όνομα του domain στη Blizzard, η οποία το ζήτησε για δική της χρήση. Πολλοί εκείνη την ημέρα αναπήδησαν από ενθουσιασμό, βλέποντας τα όνειρά τους για τη συνέχεια της πασίγνωστη σειράς να γίνονται πραγματικότητα.

Έτσι λοιπόν, μάλλον η ώρα ήρθε και για την επίσημη ανακοίνωση. Άνθρωποι υψηλά ιστάμενοι στη βιομηχανία των PC Games διέρρευσαν ότι το Diablo III θα ανακοινωθεί το Σάββατο στο WWI Paris 2008.

Δε χρειάζεται να πούμε πως όλο το Internet έχει πάρει φωτιά με τη συγκεκριμένη είδηση, ενώ τα δεκάδες fan sites έχουν κατακλυστεί από οπαδούς της σειράς, που αναμένουν με μεγάλη αγωνία τα επόμενα νέα. Θα καταφέρει η Blizzard να τους χαροποιήσει με μια επίσημη ανακοίνωση? Το μόνο που μένει είναι να περιμένουμε.

diabloposterlargevf3.jpg

Τι μας επιφυλάσσει η συνέχεια...?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαι γω θέλω DIABLO 3....και μετά να βγαλουν και τo Balgure Gate 3!!!!! Με Diablo 2, Βaldure'sGate2 και το morrowind ξενυχτάγαμε τα φοιτητικά μας χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Baldur's Gate είναι το Σωστό...:P

Άντε να βγεί και αυτό γιατί με τα υπόλοιπα 2 και τα expansion είχα λιώσει στο Γυμνάσιο...:hehe:

(15 ήμουν Borg :hehe: )

Έπρεπε να το γράψω ελληνικά ///η πύλη του Βαλδούρου!!:T:

ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ θα μας πεις αν αυριο θα έχουμε 4870;;;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα προβληματάκι με την ATi....η ίδια άργησε να παραδώσει τα GPU στις εταιρίες...και έτσι όλα πήγανε λίγο πίσω...

Θέλω να πιστέυω πώς μέσα στην επόμενη εβδομάδα θα υπάρχουν διαθέσιμες παντού :T:

Link to comment
Share on other sites

Ο-ΜΙ-ΤΖΙ Ο-ΜΙ-ΤΖΙ ΠΛΙΖ!

www.blizzard.com η εικόνα αλλάζει όσο περνάει η ώρα, ΠΛΙΖ ΠΛΙΖ ΜΠΙ ΤΡΟΥ.

JCD θα σε σφάξω, έχω τρελή αγωνία :D

Ψάξε ψάξε:

Μεταξύ των runes υπάρχει και ένα smiley face... ' ;) '

Θεωρία 1:

ice4_pentagram.jpg

Θεωρία 2:

In this overlay, you can see how Arthas' eyes match up perfectly with the eyes in the splash screen. It may be that it's the Lich King we're staring at after all.

ice5andahalf.jpg

Θεωρία 3 :hehe: :

blizzardroll.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now