aRkA$

Crucial M4 series: Το νέο Firmware Update ''000F'' είναι γεγονός!

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Crucial M4 series: Το νέο Firmware Update ''000F'' είναι γεγονός!]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/1354f0dd0e6949a6.jpg[/NEWS_IMG]Η Crucial δεν επαναπαύεται και κυκλοφόρησε ένα νέο firmware update με την ονομασία "000F" για όλα τα Solid State Drives της σειράς M4 που ενσωματώνει μερικές ακόμα βελτιώσεις σε σχέση με το προηγούμενο 0309. Σύμφωνα λοιπόν με την εταιρεία το νέο firmware στοχεύει στην περαιτέρω αναβάθμιση των προϊόντων της, έχοντας καλύτερη συμβατότητα με SAS expanders και περιφερειακές κάρτες RAID, μεγαλύτερη σταθερότητα κάτω από εξαιρετικά βαρύ φόρτο εργασίας και αυξημένη προστασία των δεδομένων. Με τις νέες προσθήκες η Crucial αναμένεται να ισχυροποιήσει την θέση που κατέχει στην συνείδηση των καταναλωτών αλλά και στην αγορά όντας μια από τις κορυφαίες εταιρείες στον χώρο των SSDs.

24374f44987b8cc34.png

Windows 7 Updater Utility / Manual Boot File / Instructions

[img_ALT=Crucial M4 series: Το νέο Firmware Update ''000F'' είναι γεγονός!]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/24374f8693d7bb3e9.jpg[/img_ALT]

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φουστη. Πέντε ώρες νωρίτερα να το ξέραμε. :hysterical:

@ Σοφο.( Καλύτερη συμβατότητα με SAS expanders και περιφερειακές κάρτες RAID)

Είναι σημαντικό. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει την μπάλα :P

Απλά όταν μου δώσετε τους δίσκους μην ξεχάσετε τα κουτιά τους!

Keep PCMarking!

Άντε και αν πληρωθώ και το δώρο μήπως τσιμπήσουμε κανά controller. Θα γίνω official sponsor σας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει την μπάλα :P

Απλά όταν μου δώσετε τους δίσκους μην ξεχάσετε τα κουτιά τους!

Keep PCMarking!

Άντε και αν πληρωθώ και το δώρο μήπως τσιμπήσουμε κανά controller. Θα γίνω official sponsor σας :hehe:

τι κοντρολερ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φουστη. Πέντε ώρες νωρίτερα να το ξέραμε. :hysterical:

Ειδες ρε ! Απο τις 6 το απογευμα , ειχε παει 4:30 το πρωι και δεν ειχαμε κανει ουτε ενα run . Και σε επιασε μανια να φυγουμε ??Λιγο υπομονη χρειαζοταν ακομα ! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ειδες ρε ! Απο τις 6 το απογευμα , ειχε παει 4:30 το πρωι και δεν ειχαμε κανει ουτε ενα run . Και σε επιασε μανια να φυγουμε ??Λιγο υπομονη χρειαζοταν ακομα ! :hysterical:

Είδες, μ@λ@κια που με έπιασε. Την επόμενη φορά, θα πάω κατευθείαν για δουλειά.

γιατί με δυο ώρες ύπνο δεν χαμπαριάζω. Άσε που μετά τόσα ξυπνητήρια που έβαλα, ξύπνησε πρώτα όλοι η γειτονιά, και μετά εγώ. :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, που μπορουμε να δουμε τι ψαρια ποιανουν οι Μ4 με τα τελευταια firmwire γιατι με τις τοσες αναβαθμισεις εχω χασει τη μπαλα.. Τα review δεν ειναι τοσο Updated. :(

κυκλοφορει κατι σε 128/256?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, που μπορουμε να δουμε τι ψαρια ποιανουν οι Μ4 με τα τελευταια firmwire γιατι με τις τοσες αναβαθμισεις εχω χασει τη μπαλα.. Τα review δεν ειναι τοσο Updated. :(

κυκλοφορει κατι σε 128/256?

OverClocked inside - Redaktion ocinside.de PC Hardware Seite

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now