LazyGreek

PhysX VGA

Recommended Posts

Επειδή ψύνομαι για Μ.

ποια από τις 2 να πάρω για PhysX?

Leadtek - We make dreams a reality

SPARKLE Computer

Αυτήν την στιγμη είμαι με 7970 υπάρχει μεν η Bugια που το φτιαχνεις και είναι συμβατό, δεν ξέρω κατα ποσο θα λειτουργισει μεν αλλα επειδη την βρίσκω 1 Slot ψύνομαι άσχημα και μου την βάρεσε για PhysX εδω και 2 μέρες. (πασχαλιάτικο πρέπει να ειναι) :hehe:

Επισης την μια από της 2 θα την πάρω μαζι με την

ASUS - Motherboards- ASUS SABERTOOTH Z77

και έχω μια απορία

στην Sabertooth z77 θα μπορει να παίξει στο τελευταίο Slot?

2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 or dual x8) *2

1 x PCIe 2.0 x16 (x4 mode, black) *3

3 x PCIe 2.0 x1

και ενα τελευταιο τι πιστεύεται για την TUF αξιζει να πάω σε αυτήν τώρα? η να περιμενω καμιά ROG (οχι gene δεν μου αρέσουν) με εναν 3770Κ?

Link to comment
Share on other sites

Single βλέπω κοιτάζεις ε; Παίζει να το μετανιώσεις λόγο fan - αν δεν την έχεις τεστάρει πρώτα... μήπως να ψάρευες μία used reference GTX460 768MB που κάνουν έναν 80άρι και είναι και δοκιμασμένα ήσυχες;

Link to comment
Share on other sites

@caution δεν παιζει πρόβλημα τιμης, την GTS 50 ευρω την πήρα και η GT έκανε 30.

τελικά παράγγειλα την GTS.

Οσο για την θερμοκρασίες λεει κατι 70 αρια και αρκετο θόρυβο τώρα δεν ξέρω κατα πόσο θα παίζει έτσι για θα είναι για PhysX και κλασσικα θα βάλω κανα Batman (αμα παίξουν τα PhysX)

περισσότερο θα είναι IDLE έτσι για μ..@ια την παίρνω τωρα αφού την βρίσκω και 50 και 1 slot αλλιώς σιγά μην ασχολιόμουνα.

@john-X εεε την κανάμε την αγορά μας τότε, τώρα προβληματικιά είναι 7970 (η δικιά μου) παίζει αναλόγος τα κέφια της...

αμα με το καλό καιεί και πάρουμε κανα πιστωτικο θα πάρουμε και 680

(και το είδα το ονειρο σημερα) (μια φίλη μου να κλαιεί, κοιταω "χαρα θα έχεις λέει" το μόνο που μένει είναι να δούμε από που θα την πάρουμε την χαρα) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now