Recommended Posts

Απίθανο review, μπράβο σε όλο το team για την άψογη συνεργασία :T:

Οσο για την μητρική τα λόγια περιτεύουν, την είδα και απο κοντά εν δράση οταν έπαιζε ο Nick live στην CeBIT και ήταν πραγματικά ταχύτατη και απροβλημάτιστη!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η Asrockάρα - δεν θα έλεγα ότι με "ξάφνιασε" γιατί τα τελευταία χρόνια δεν κρατάω καθόλου μικρό καλάθι για το συγκεκριμένο brand :)

Μπράβο παιδιά για το πλήρες review που έχει μέσα και "κρύες" μετρήσεις, πολύ τα γουστάρω τα O/C pages στο HwBox :D

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

μπράβο στον Σοφοκλή αρχικά για το πλήρες review

Η AsRock έχει ανοδική πορεία τα τελευταία χρόνια με τίμια προϊόντα και ανταγωνιστικές τιμές

Link to comment
Share on other sites

Η μητρική είναι κανόνι. Δεν την περίμενα τόσο καλή και σε συνδυασμό με αυτή την τιμή σου αφήνει μια αρκετά καλή εικόνα. Πραγματικά απροβλημάτιστη τόσο σε αέρα όσο και σε κρύο!

@caution : Τώρα δίπλα στο κουλομαρία να βάλω και το Ο/C pages Master ; :P

Link to comment
Share on other sites

Η μητρική είναι κανόνι. Δεν την περίμενα τόσο καλή και σε συνδυασμό με αυτή την τιμή σου αφήνει μια αρκετά καλή εικόνα. Πραγματικά απροβλημάτιστη τόσο σε αέρα όσο και σε κρύο!

@caution : Τώρα δίπλα στο κουλομαρία να βάλω και το Ο/C pages Master ; :P

αν δεν σε εκανα παρεα, δεν θα γινοσουν ποτε Master :D:P

well done πσοφο & guyz!

Link to comment
Share on other sites

@caution : Τώρα δίπλα στο κουλομαρία να βάλω και το Ο/C pages Master ; :P

Εύκολα! :D

Και αν σου έκανε παρέα και ο Nord, τότε είσαι κάτι σαν "Ninja Level O/C Super Star" στο πιο γλαμουράτο :D

Πάντως πέραν τις πλάκας, review με WRs μέσα, εεε δεν είναι και το πιο κοινότοπο πράγμα στον χώρο :)

Link to comment
Share on other sites

Οφείλουμε να ευχαριστήσουμε και δημοσίως 2 άτομα.

Τον barfastic γιατί χωρίς αυτόν ίσως να μην είχε γίνει το review και τον zafiropo γιατί χωρίς αυτόν το oc page δεν θα είχε μέσα WR :D

Τhank you BOTH :)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια, πολυ πληρες το ρεβιου!

Αντικειμενικα δεν μου αρεσε ποτε το μαυρο/κοκκινο, και σιγουρα θα προτιμουσα μια απο της μαυρο/χρυσο μητρικες της Αsrock, αλλα δεν παευι να κοιταει καταμουτρα της αλλες εταιρειες και να βγαινει πιο μπροστα... Σιγουρα το επομενο μου συστημα θα εχει μια μητρικη Αsrock

Επισεις να πω μπραβο στο τσιπιγιου μου και στην τζιπιγιου μου... λολ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now