Recommended Posts

To καρτόνι θερίζει, μπραβο ρε παιδί πολύ πλούσιο και ουσιώδες το review...εύγε :D

Επίσης Jason you get better every time, λαχταριστές φωτό, μπράβο :T:

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Ευγε σε ολους για το καταπληκτικο review αλλα οπως ειπε και ο στεφπατς ειναι απογοητευτικο τελειως να μην εχει ενα σκ@το backplate...Τοσα λεφτα δινεις ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να συμφωνήσω μαζί σας για το backplate, κυρίως από αισθητικής άποψης, αλλά από εκεί και πέρα δεν προσφέρει κάτι το ουσιαστικό...

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, stay tuned γιατί έρχεται και συνέχεια :D

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα αυτήν την κάρτα που βλέπετε και στην υπογραφή μου, τι benchmarks να ξεκινήσω να τρέχω? Να ποστάρω και κανένα σκορ! Αν γίνεται πείτε και τις ρυθμίσεις σε high? Σε extreme? Τι να επιλέξω για την κάθε μία επιλογή? Για να έχουμε μία σωστή εικόνα όλοι. Μην ποστάρει δηλαδή άλλος σε medium άλλος σε high, άλλος σε anisotropic 16 και άλλος σε trilinear. :whoohoo:

Αν έχω ποστάρει σε λάθος topic διορθώστε με.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα αυτήν την κάρτα που βλέπετε και στην υπογραφή μου, τι benchmarks να ξεκινήσω να τρέχω? Να ποστάρω και κανένα σκορ! Αν γίνεται πείτε και τις ρυθμίσεις σε high? Σε extreme? Τι να επιλέξω για την κάθε μία επιλογή? Για να έχουμε μία σωστή εικόνα όλοι. Μην ποστάρει δηλαδή άλλος σε medium άλλος σε high, άλλος σε anisotropic 16 και άλλος σε trilinear. :whoohoo:

Αν έχω ποστάρει σε λάθος topic διορθώστε με.

Άνοιξε ένα threadάκι εδώ να δούμε τι κάνεις :) Νομίζω ότι 3DMark11 και το Heaven είναι οι πρώτες σου επιλογές.

Επί τη ευκαιρία, the thumbs go up for Astah - το ξαναδιάβασα όλο, μπράβο ρε man :)

Link to comment
Share on other sites

Ηλεκτρικό θόρυβο μου κάνει και εμένα λίγο όταν είναι σε πλήρη φόρτο, είδα ότι το ανέφερες στο τέλος και για αυτό το λέω.

Άρα δεν ήτανε η συγκεκριμένη κάρτα που σου στείλανε μόνο, μάλλον όλες έτσι πρέπει να κάνουνε.

Άμα στήσεις το αυτί σου πάνω από την κάρτα είναι σαν έχεις βάλει ένα μικρό ραδιοφωνάκι και ψάχνεις να βρεις κάποιους σταθμούς στο ραδιόφωνο για να ακούσεις. Αυτό το πράγμα δεν εννοείς Astalavista?

Βέβαια αυτό ίσα που ακούγεται, ούτε που το παρατηρείς αν είσαι λίγο πιο μακριά.

Ελπίζω να μην είναι κάποιο ελάττωμα της κατασκευής αυτό ή αν θα διορθωθεί στα επόμενα. Δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now