Yoshi

Εκλογές 2012

Εκλογές 2012  

29 members have voted

  1. 1. Εκλογές 2012

    • ΠΑΣΟΚ
      3
    • ΝΔ
      2
    • ΚΚΕ
      1
    • ΣΥΡΙΖΑ
      6
    • ΛΑΟΣ
      0
    • Δημοκρατική Συμμαχία
      0
    • Κοινωνική Συμφωνία
      0
    • Ανεξάρτητοι Έλληνες
      7
    • Δημοκρατική Αριστερά
      3
    • Οικολόγοι Πράσινοι
      7


Recommended Posts

εγω παιζει να ψηφισω και

Ανεξάρτητη Ανανεωτική Αριστερά, Ανανεωτική Δεξιά, Ανανεωτικό ΠΑΣΟΚ, Ανανεωτική Νέα Δημοκρατία, Όχι στον Πόλεμο, Κόμμα Επιχείρηση Χαρίζω Οικόπεδα, Χαρίζω Χρέη, Σώζω Ζωές, Παναγροτικό Εργατικό Κίνημα Ελλάδος (ΠΑ.Ε.Κ.Ε.) (Μ.

Τζαλαζίδης).

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έλεγα να μην σηκωθώ την Κυριακή ή να πάρω την κοπελιά και να πάμε καμία εκδρομή, αλλά δεν ξέρω, τώρα που είδα αυτό:

Τυραννοκτόνοι - Αθαν. Δασκαλόπουλος

...κάτι μέσα μου έκανε "κλικ"...

Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως δεν ψηφιζω ΚΑΜΜΕΝΟ και ANEΞΑΡΤΗΤΟΥΣ με την καμια!

ΕΣΥ ΤΡΑΒΑ ΨΗΦΙΣΕ ΣΑΜΑΡΑ παλιοκολλημένε!!!! ΟΥΣΤ!!!!!

Η Χρυσή Αυγή που είναι?

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΟΥΣΤ!!!!! ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΨΗΦΙΖΑ ΠΑΣΟΚ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Ενώ εσύ ξέρω πάρα πολύ καλά και βάζω όσο στοίχημα θα ψηφίσεις με τα μούτρα Σαμαρά!!! Άντε βάλε μυαλό ρε είσαι νέος.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά χωρίς παρεξηγηση, θεωρω τουλαχιστον βλακωδες το να ψηφισουμε ενα απο τα 3 μεγαλα κομματα....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΚΑΝΕΝΑ, γι' αυτο κιόλας δεν προκειτε ποτε να αλλαξει κατι, η Ελλαδιτσα εχει τελιώσει γιατι είμαστε κολλημένοι εμεις οι ιδιοι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και συνεχιζεται να προσπαθειτε να πολιτικοποιειθειτε? ρε πάτε καλα? ας κλεισουμε επιτελους αυτο το χαζοκουτι που μας έχουν κανει πλυση εγκεφαλου!!!!!!!

Καθηστε λιγακι να διαβάσετε περι οικονομικων δολοφονων και ολη την σκευορια που εχει στηθει και δεν πρόκειτε ποτε ξανα να ασχοληθείτε!

ΤΠΤ δεν πρεπει να ψηφισουμε ΑΚΥΡΟ λέμε, εμεις ιδίως που ειμαστε νεοι πρεπει να κάνουμε την διαφορα!!!

Link to comment
Share on other sites

και συνεχιζεται να προσπαθειτε να πολιτικοποιειθειτε? ρε πάτε καλα? ας κλεισουμε επιτελους αυτο το χαζοκουτι που μας έχουν κανει πλυση εγκεφαλου!!!!!!!

Καθηστε λιγακι να διαβάσετε περι οικονομικων δολοφονων και ολη την σκευορια που εχει στηθει και δεν πρόκειτε ποτε ξανα να ασχοληθείτε!

ΤΠΤ δεν πρεπει να ψηφισουμε ΑΚΥΡΟ λέμε, εμεις ιδίως που ειμαστε νεοι πρεπει να κάνουμε την διαφορα!!!

Από που και ως πού είσαι νέος εσύ ρε χούφταλο ? :P

Οι πολιτικοποιημένοι νέοι είναι στα ΤΕΙ/ΑΕΙ και πίνουνε καφέ στις "λέσχες" οπαδών των κομμάτων :D

Link to comment
Share on other sites

κομμα πειρατων FTW... :P σοβαρα τωρα... δε ξερω καν τι θα ψηφισω... η και αν θα ψηφισω...

τα μεγαλα κομματα τα ξερουμε... ΠΑΣΟΚ ΝΔ δε ψηφιζω... αλλα και τα μικρα δε μας λενε κατι επι της ουσιας... αρκουνται στο να κατηγορουνε τα μεγαλα κομματα.... στην ερωτηση τι θα κανετε εσεις για να βγουμε απο τη κριση η αν βγειτε πχ πρωτο κομμα ειναι ολοι αλλα λογια να αγαπιομαστε.... για τη ταμπακερα κανεις δε μιλαει....

Link to comment
Share on other sites

Από που και ως πού είσαι νέος εσύ ρε χούφταλο ? :P

Οι πολιτικοποιημένοι νέοι είναι στα ΤΕΙ/ΑΕΙ και πίνουνε καφέ στις "λέσχες" οπαδών των κομμάτων :D

φιλαράκι δεν ξέρω τι ηλικία έχεις εσυ αλλα εγώ νιώθω 25 ακόμα :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now