Yoshi

Εκλογές 2012

Εκλογές 2012  

29 members have voted

  1. 1. Εκλογές 2012

    • ΠΑΣΟΚ
      3
    • ΝΔ
      2
    • ΚΚΕ
      1
    • ΣΥΡΙΖΑ
      6
    • ΛΑΟΣ
      0
    • Δημοκρατική Συμμαχία
      0
    • Κοινωνική Συμφωνία
      0
    • Ανεξάρτητοι Έλληνες
      7
    • Δημοκρατική Αριστερά
      3
    • Οικολόγοι Πράσινοι
      7


Recommended Posts

Eνώ αυτοί που είναι τώρα στη βουλή δεν είναι εγκληματίες...

πήγαινε και πιάσε τους Ελληνες που μένουν στο γκέτο και ρώτα τους ποιος τους βοήθησε να καθαρίσει ο Αγιος Παντελεήμονας και μετά ξαναμιλάμε

Άρκας +1.

Δεν είπα πως δεν είναι. Αλλά προτιμώ αυτούς ή τα κομμούνια που τρολλάρονται από μόνοι τους παρά τους φασισταράδες που ασπάζονται την ιδεολογία αυτών που έχουν γ****** την πατρίδα μας πριν από χρόνια και δεν γουστάρω να σηκώνω το δεξί χέρι και να υμνώ την ΧΙΤΛΕΡ και αυτούς που σαπίζουν στο ξύλο ανθρώπους, μετανάστες και μη μόνο και μόνο επειδή δεν γουστάρουν τις φάτσες τους. Ναι ρε, για τα πάντα φταίνε οι αλλοδαποί, παράνομοι και μη. Έναν αποδιοπομπαίο τράγο τον χρειαζόμαστε, σε κάποιον να ρίξουμε το φταίξιμο, έτσι δεν είναι;

Τουλάχιστον αυτοί που είναι τώρα στην Βουλή πέφτουν εύκολα.

Mα δεν το νομιζω,ετσι ειναι.Αφου και εγω επαρχια ζω.Το οτι με το ζορι επιβιωνουμε

ναι ειναι αληθεια απο τον κηπο και τα ζωα τρωμε,ο μισθος παει σε λογαριασμους και τιποτα αλλο.Απλα θελω να πω οτι ο κοσμος δεν τρεχει στις πλατειες και σε συλαλλητηρια να διαμαρτηρετε οπως εδω στην Αθηνα,απλα σκυβει το κεφαλι.

Εσύ όμως δεν ζεις στην άκρη της Ελλάδας, που την έχουν χεσμένη δεν ξέρω και 'γω που.

Edited by Samaritan
Link to comment
Share on other sites

να δειτε που ολα τα συστηματα ισορροπουν τελικα!

φοβος, τρομος, απελπισια, αυτα τρωμε καθημερινα τα τελευταια χρονια. να σας πω, τα προτιμω

απο τα "ξενα κολυβα" που τρωγαμε και τρωμε (καποιοι) ακομα!

οι εκλογες αυτες ειναι παροδια, η σημερινη δημοκρατια ειναι ουτοπια. προτιμω τη δικη μου

ουτοπια, κλεινω ματια και αυτια (τηλεοραση) και ζω στον κοσμο μου!

δεν ξεχναω ποτε τον αγροτη μπαρμπα μου στο χωριο στην Κρητη. περπατουσε χιλιομετρα καθε

μερα για το χωραφι, ολα τα εκανε με τα χερια του, δεν φοβηθηκε ποτε τιποτα, δεν εξαγοραστηκε ποτε απο κανεναν.

λεβεντης, με απειρη αγαπη για τη δουλεια του και την οικογενεια του.

εγω ψηφιζω αυτον τον ανθρωπο, τι κι αν δεν ειναι αναμεσα μας πια, για μενα ζει!

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλαδα η κατασταση ειναι φαρσοκωμοδια , θες να ψηφισεις και δεν ξερεις που ! Στους κεντροους που μας φεραν ως εδω και μετα απο ολα αυτα δεν δειχνουν να αλλαζουν κατι , στην ευθυνοφοβη αριστερα που τα ιδια λεει εδω και ποσα χρονια ή στους δεξιους -ακροδεξιους με τον Καρατζαφύρερ και την ΧΑ ; Πειρατες και παλι πειρατες ! θα μας τα παρουν που θα μας τα παρουν ολα , ας κατεβαζουμε τιποτα τουλαχιστον να περνανε οι μερες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όσο θέλουμε να έχουμε την ησυχία μας το αποτέλεσμα είναι προκαθορισμένο, πάλι συγκυβέρνηση ΠΑΣΟΚ και ΝΔ άσε τι λένε και οι δύο προεκλογικά. Έτσι έχουν συμφωνήσει με τους δανειστές και έτσι θα κάνουν. Τα μέτρα του Ιουνίου θα περάσουν, κατά το τέλος Ιουλίου θα έλθουν και νέα και το Φθινόπωρο θα πάμε και για τρίτο μνημόνιο και όταν τελικά θα έχουμε φθάσει στο τελευταίο στάδιο της ανέχειας πιστεύω ότι ο λαός θα ξεσηκωθεί και πιθανόν με απρόβλεπτες συνέπειες .

Αυτά είναι τα αποτελέσματα αυτών που μας έφτασαν μέχρι εδώ και τώρα για μια ακόμη φορά υποστηρίζουν ότι θα μας σώσουν με την ίδια συνταγή υποτέλειας και ανικανότητας.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναπεί, ούτε ρατσιστής είμαι ούτε φασίστας, απλά βλέπω τα πράγματα λιγότερο συναισθηματικά. Εσείς που ζείτε στην επαρχία αλλά λέτε πως ξέρετε για την κατάσταση με τους μετανάστες..

Έχω πάρα πολλούς συγγενείς μετανάστες σε διάφορες χώρες του κόσμου. Όλοι τους ξεκίνησαν από το μηδέν, δεν είδα κανέναν να γίνετε κλέφτης στην πρώτη δυσκολία.

Όπως πεινάει ο μετανάστης έτσι ακριβώς πεινάνε και πάρα πολλοί Έλληνες, δεν είδα κανένα Έλληνα να σκοτώνει για μια κάμερα των 30 ευρώ.

@Samaritan Πώς ξέρεις ποίοι σαπίζουν στο ξύλο ποιόν? Έχεις δει ποτέ να δέρνουν λαθρομετανάστες? Και αν το έχεις δει, πως κατάλαβες ότι αυτοί που έδερναν τους λαθρομετανάστες ήταν της Χρυσής Αυγής? Και αν όντως γίνετε αυτό όπως το λες.. ξέρεις ότι το κάνουν απλά γιατί δεν γουστάρουν την φάτσα τους? Ακούμε διάφορα στις τηλεοράσεις και πολύ συχνά τα αναμασάμε χωρίς καν να ξέρουμε τι γίνετε ακριβώς..

Οι μετανάστες της επαρχίας είναι πολύ διαφορετικοί από τους μετανάστες στο κέντρο της Αθήνας, ο μετανάστης στην επαρχία περιμένει να τον πάρουν στο χωράφι να βγάλει ένα μεροκάματο.. ο μετανάστης στην Αθήνα ή θα σπρώχνει τίποτα περίεργο ή θα είναι κλέφτης για να επιβιώσει..

Ξέρω ότι όλα αυτά ακούγονται ρατσιστικά και για να είμαι ειλικρινής δεν με πολυνοιάζει κιόλας.. Εύχομαι να μην σας τύχει.. αλλά αν αύριο μεθαύριο μπει μέσα στο σπίτι σας ένας τέτοιος με ένα καλασνικοφ για να σου πάρει λεφτά/χρυσά/αυτοκίνητο ( που κατά πάσα πιθανότητα δεν θα έχεις να δώσεις τίποτα ) τότε έλα πες μου περί ρατσισμού κτλπ.

Όσο αναφορά τώρα την Χρυσή Αυγή, φυσικά και δεν περιμένω ότι θα κάνει τίποτα σημαντικό αν μπεί στην Βουλή, όπως έχω ξαναπεί ούτε τους πιστεύω ούτε περιμένω κάτι από αυτούς, απλά πιστεύω ότι είναι καλό να προστεθεί ακόμα μια φωνή μέσα στην Βουλή που θα πηγαίνει κόντρα στους αλήτες που μας ξεπουλάνε.

Link to comment
Share on other sites

@Samaritan Πώς ξέρεις ποίοι σαπίζουν στο ξύλο ποιόν? Έχεις δει ποτέ να δέρνουν λαθρομετανάστες? Και αν το έχεις δει, πως κατάλαβες ότι αυτοί που έδερναν τους λαθρομετανάστες ήταν της Χρυσής Αυγής? Και αν όντως γίνετε αυτό όπως το λες.. ξέρεις ότι το κάνουν απλά γιατί δεν γουστάρουν την φάτσα τους? Ακούμε διάφορα στις τηλεοράσεις και πολύ συχνά τα αναμασάμε χωρίς καν να ξέρουμε τι γίνετε ακριβώς..

Δεν ξερω αν σου κανει η δικια μου μαρτυρια αλλα εγω εχω πετυχει ομαδα της χρυσης αυγης , με διακριτικα στα ρουχα τους απο την οργανωση , να μπαινουν σε συρμο του ηλεκτρικου στην αθηνα , και 10 τουλαχιστον ατομα να δερνουν εναν μαυρο τυπακο ο οποιος απλως ηταν στην γωνια . Το μονο που εκανε ηταν να ειναι μαυρος ! Φανταζομαι πως ειναι αυτονοητο βεβαια πως στην επομενη σταση τον πεταξαν κλοτσιδον εξω . Και τα πρωτοπαλικαρα της ΧΑ δεν ξεχασαν να φωναξουν τα συνθηματα τους και να χαιρετησουν ναζιστικα .

Αναλογα περιστατικα εχω πετυχει και στο Γαλατσι . Τωρα αν μιλαμε σοβαρα οτι θελουμε τετοια ατομα μεσα στην βουλη , σε μια βουλη που καλως η κακως μας κυβερναει , τι να πω ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν θελουμε ΧΑ στην βουλη αλλα πολλοι θα ψηφισουν λογω θυμου χωρις να σκεφτονται επειδη νομιζουν οτι θα γινει κατι καλυτερο. Ελπιζω να διαψευστω.

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να προσβάλω κανένα η υποστήριξη μιας τέτοιας οργάνωσης δείχνει ή ότι είσαι αδαής ή υπάρχει έλλειψη παιδείας και ιστορίας α μη τι άλλο αλλιώς δεν εξηγείται

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.. αυτά τα πράγματα δεν χρειάζεται να μπουν στην Βουλή για να τα κάνουν.. τα κάνουν και έτσι. Ούτε μου αρέσει ούτε το επικροτώ, απλά θα ξυπνήσει και ο κόσμος και αυτοί που μας κυβερνάνε όταν δουν ότι η ακόμα και η Χρυσή Αυγή αρχίζει και παίρνει ψήφους από τους Έλληνες.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παίδες -παρ'όλο που με έχουν καλύψει οι αποπάνω- και να μπουν και να μην μπουν θα συνεχίσουν την δουλειά τους. Από μαρτυρίες και από αυτά που έχω διαβάσει είναι σίγουρο ότι τους έχουν φανατίσει και τους έχουν κάνει "πλύση εγκεφάλου" με την ιδεολογία τους.

BTW PinwmpireS, τηλεόραση δεν βλέπω, τουλάχιστον όχι ειδήσεις, σίριαλ, πρωινιάτικες/ μεσημεριανές πίπες τύπου Μενεγάκη, μόνο προγράμματα που αξίζουν κατά την γνώμη μου, που δεν έχουν καμία σχέση με πολιτική . Παρ' όλο που είμαι μικρός σε ηλικία, δεν σημαίνει ότι δεν ψάχνω την αλήθεια. Να, και ο Toxic, ψάχνεται σε αυτά τα θέματα, και χαίρομαι που υπάρχουν κάποιοι που ξεχωρίζουν από την μάζα. :)

Να σας πω επίσης κάτι, έχουμε μερικούς Χρυσαυγίτες μαθητές στο σχολείο μας. Κάνουν μπαμ από την εμφάνιση τους, την ιδεολογία τους και τις αντιδράσεις τους. Πραγματικά υπάρχουν δύο Ρομά στο σχολείο μας (από τους λίγους που αποφάσισαν να πάνε Λύκειο :hehe:) που εξωσχολικά τους σαπίζουν στο ξύλο. Και υπάρχουν τόσα γκράφιτι και παραθέματα τύπου "Ελλάδα, πατρίς, οικογένεια" σε όλα τα Γυμνάσια και Λύκεια που έχω δει εδώ. Και στην κατάληψη που είχε στο σχολείο μας έχουν κρεμάσει ένα πανό αλλά το έχουμε ξεκρεμάσει, δεν μας έκαναν και τίποτα, μας μίσησαν όμως για αυτό σίγουρα.

541985_293900394024883_100002147735266_705799_846370946_n.jpg

Θαυμάστε «λογοτεχνικό» κείμενο του επιφανούς στελέχους της «Χρυσής Αυγής»!

Μιλάμε για κανονική διαστροφή!

«Ο δεξιός δείκτης χάιδεψε απαλά το άκρο της σκανδάλης....Το φυσίγγιο πυροδοτήθηκε και η βολίδα εισήλθε καυτή στις ραβδώσεις της κάνης. Μέσα σε μια στιγμή διέσχισε περιστρεφόμενη τον αέρα της ερήμου και έφτασε στον στόχο της. Πέρασε διαδοχικά μέσα από την ημισέληνο, από το ύφασμα του πηλικίου και από τα οστά του κρανίου. Διέλυσε τον εγκέφαλο του ενεδρεύοντος και πέταξε εκατοντάδες μικρά, κατακόκκινα κομμάτια του σε κάθε γωνιά της φωλιάς».

Δεν είναι απλά επικίνδυνοι. Εϊναι και διεστραμμένοι. Θέλει κανείς να τους ψηφίσει.

Edited by Samaritan
Link to comment
Share on other sites

Ρε Sam, δεν λέω ότι δεν είναι διεστραμένοι, δεν λέω ότι συμφωνώ με τον τρόπο που χειρίζονται τους μετανάστες/λαθρομετανάστες.. απλά θεωρώ ότι με το να φτάνεις στο σημείο να ψηφίσεις χρυσή αυγή ίσως να στείλεις ένα μήνυμα σε αυτούς που μας κυβερνάνε. Ίσως να στείλεις ένα μήνυμα σε αυτούς που πάλι θα ψηφίσουν πασοκ και νεα δημοκρατία.. Δουλεύω στον Ιδ. Τομέα και πιο συγκεκριμένα σε φαρμακοβιομηχανία, ξέρω υπαλλήλους που λένε ότι ψηφίζουν Ν.Δ. γιατί φοβούνται ακόμα και για την δουλειά τους.. όπως επίσης ξέρω και ανθρώπους που έχασαν την δουλειά τους επειδή ακριβώς δεν έκρυβαν τι πραγματικά υποστηρίζουν. Εγώ ειδικά τον τελευταίο καιρό όταν είμαι στην εταιρία και έρχεται η κουβέντα στα πολιτικά δεν χάνω ευκαιρία να τους λέω ότι θα ψηφίσω χρυσή αυγή, έτσι για να τους δείξω ότι τόσα χρόνια τα έκαναν σκατά και έχουν φέρει τις νέες ηλικίες στο σημείο να ψηφίζουν τέτοια κόμματα. Έχω ακούσει με τα αυτιά μου στην δουλειά, άνθρωπο 50 χρόνων να λέει ότι θα ψηφίσει πασοκ γιατι τους πιστεύει.. μερικές ώρες αργότερα μου ζήτησε να περάσω από το σπίτι του κάποια μέρα προκειμένου να του κάνω μια επισκευή στον υπολογιστή ( πράγμα που έχει γίνει αρκετές φορές στο παρελθόν ) και του είπα φυσικά και θα έρθω αλλά αυτήν την φορά η επισκευή θα κοστίσει 50 ευρώ! Με ρώτησε γιατί και του απάντησα "Γιατί το ΠΑΣΟΚ κοστίζει!". Ο 50άρης Έλληνας δεν έχει ξυπνήσει ακόμα.. θα ξυπνήσει μόνο αν φοβηθεί ότι θα χάσει και αυτά τα λίγα που του έχουν απομείνει.. μόνο που αν φτάσει ο 50άρης να τα έχει χάσει όλα σκεφτείτε που θα είμαστε εμείς.. η νέα γενιά..

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ. Τι σε κάνει όμως να πιστεύεις ότι η Χρυσή Αυγή θα κάνει την ζωή μας καλύτερη; Θα "ξεβρωμίσει" (συμφωνώ μόνο στο θέμα των λαθρομεταναστών) ο τόπος το ξέρω, αλλά για το παραπάνω δεν είμαι και τόσο σίγουρος.

Θα ξαναμπώ αύριο γιατί σήμερα δεν θα έχω πια την τύχη. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε Sam, δεν λέω ότι δεν είναι διεστραμένοι, δεν λέω ότι συμφωνώ με τον τρόπο που χειρίζονται τους μετανάστες/λαθρομετανάστες.. απλά θεωρώ ότι με το να φτάνεις στο σημείο να ψηφίσεις χρυσή αυγή ίσως να στείλεις ένα μήνυμα σε αυτούς που μας κυβερνάνε. Ίσως να στείλεις ένα μήνυμα σε αυτούς που πάλι θα ψηφίσουν πασοκ και νεα δημοκρατία.. Δουλεύω στον Ιδ. Τομέα και πιο συγκεκριμένα σε φαρμακοβιομηχανία, ξέρω υπαλλήλους που λένε ότι ψηφίζουν Ν.Δ. γιατί φοβούνται ακόμα και για την δουλειά τους.. όπως επίσης ξέρω και ανθρώπους που έχασαν την δουλειά τους επειδή ακριβώς δεν έκρυβαν τι πραγματικά υποστηρίζουν. Εγώ ειδικά τον τελευταίο καιρό όταν είμαι στην εταιρία και έρχεται η κουβέντα στα πολιτικά δεν χάνω ευκαιρία να τους λέω ότι θα ψηφίσω χρυσή αυγή, έτσι για να τους δείξω ότι τόσα χρόνια τα έκαναν σκατά και έχουν φέρει τις νέες ηλικίες στο σημείο να ψηφίζουν τέτοια κόμματα. Έχω ακούσει με τα αυτιά μου στην δουλειά, άνθρωπο 50 χρόνων να λέει ότι θα ψηφίσει πασοκ γιατι τους πιστεύει.. μερικές ώρες αργότερα μου ζήτησε να περάσω από το σπίτι του κάποια μέρα προκειμένου να του κάνω μια επισκευή στον υπολογιστή ( πράγμα που έχει γίνει αρκετές φορές στο παρελθόν ) και του είπα φυσικά και θα έρθω αλλά αυτήν την φορά η επισκευή θα κοστίσει 50 ευρώ! Με ρώτησε γιατί και του απάντησα "Γιατί το ΠΑΣΟΚ κοστίζει!". Ο 50άρης Έλληνας δεν έχει ξυπνήσει ακόμα.. θα ξυπνήσει μόνο αν φοβηθεί ότι θα χάσει και αυτά τα λίγα που του έχουν απομείνει.. μόνο που αν φτάσει ο 50άρης να τα έχει χάσει όλα σκεφτείτε που θα είμαστε εμείς.. η νέα γενιά..

δεν θέλουμε η Ελλάδα να αλλάξει με τον φόβο, να αλλάξουμε μυαλά θέλουμε και νοοτροπία. τελοσπαντων δεν αντιπαρατίθεμαι μαζί σου γιατί το θεωρώ ανούσιο απλά τα επιχειρήματα σου είναι τουλάχιστον άτοπα, ίσως το καταλάβεις κάποια στιγμή αν όχι καλή καρδιά

Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα αντιπαράθεσης, απλά συζητάμε.. Ίσως κάνω λάθος και ο τρόπος που σκέφτομαι να μην έχει το σωστό αποτέλεσμα, απλά έχω αρχίσει να φοβάμαι.. έχω αρχίσει να πιστεύω ότι κάτι θα αλλάξει σε αυτήν την χώρα και φοβάμαι ότι πάλι θα απογοητευτώ.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που το 'χω απορία;

Μας είπε ένας της Κοινωνιολογίας στο πανεπιστήμιο ότι σύμφωνα με νόμο του 2005, και τα λευκά και τα άκυρα πάνε υπέρ του πρώτου κόμματος; Ισχύει; Εγώ ήξερα μόνο για τα λευκά.

Link to comment
Share on other sites

τα ακυρα ανεβαζουνε το ποσοστο ολων των κομματων, περισσοτερο του πρωτου

καπως το ιδιο και να μην ψηφισει καποιος

τα λευκα πανε υπερ πλειοψηφιας

αν κανω λαθος διορθωστε με

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι που το 'χω απορία;

Μας είπε ένας της Κοινωνιολογίας στο πανεπιστήμιο ότι σύμφωνα με νόμο του 2005, και τα λευκά και τα άκυρα πάνε υπέρ του πρώτου κόμματος; Ισχύει; Εγώ ήξερα μόνο για τα λευκά.

Yoshi σχεδόν σωστός. Τίποτα από αυτά δεν πάει σαν καταμέτρηση ψήφων υπέρ του πρώτου κόμματος. Ανατρέξτε στα παραπάνω ποστ μου και δείτε τα λινκ για το υπουργείο με τα αποτελέσματα των εκλογών για να καταλάβετε. Τα λευκά, άκυρα και αυτοί που δεν θα ψηφίσουν, δεν συμπεριλαμβάνονται στον υπολογισμό του ποσοστού του κάθε κόμματος.

Link to comment
Share on other sites

Πριν πάτε να ψηφίσετε, δείτε αυτό το ντοκιμαντέρ. -> CATASTROIKA

Για να ξέρετε τι είναι η ανάπτυξη και η έξοδος από την κρίση μέσω ιδιωτικοποιήσεων που μας υπόσχονται τα κόμματα που είναι υπέρ της ευρωπαϊκής “λύσης” και των δανειακών συμβάσεων.

Link to comment
Share on other sites

Αν η συμμετοχή στις εκλογές είναι όση οι ψήφοι εδώ, ζήτω που καήκατε :D

bill πολύ φοβάμαι πως κάτι τέτοιο θα γίνει, αλλά ελπίζω να βγω λάθος :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν πάτε να ψηφίσετε, δείτε αυτό το ντοκιμαντέρ. -> CATASTROIKA

Για να ξέρετε τι είναι η ανάπτυξη και η έξοδος από την κρίση μέσω ιδιωτικοποιήσεων που μας υπόσχονται τα κόμματα που είναι υπέρ της ευρωπαϊκής “λύσης” και των δανειακών συμβάσεων.

Ωραίο παραμυθάκι για πριν τον ύπνο.

Και εξηγώ.

Το πρόβλημα της ιδιωτικοποίησης σε έναν μονοπωλιακό τομέα τον ξέρουμε. Το να βρεις που πάσχει το σύστημα είναι το ευκολότερο.

The tricky part is, ποια είναι η λύση σε αυτό το πρόβλημα?

Α, ναι, ξέχασα, κανένας δεν πρότεινε λύση ώστε να αποφευχθούν αυτά.

Το πρόβλημα αυτό είναι, όλοι κάνουν του κουλτουριάδες τους αγωνιστές και τους φιλέλληνες αλλά δεν έχουν ένα σχέδιο για το πως θα λυθεί το μεγαλύτερο πρόβλημα.

Επίσης, η ανάπτυξη που αναφέρεις που κολλάει?

Δεν αναφέρθηκε πουθενά το βίντεο για ανάπτυξη.

Μην συζητάμε πάλι ότι η ανάπτυξη είναι το δεύτερο πράγμα που θες για έξοδο από την κρίση. Το πρώτο είναι η σταθερότητα. Για να αρχίσει να ανακάμπτει η οικονομία της Ελλάδας, πρώτα θα πρέπει να υπάρξει σταθερότητα ώστε να ξεμουδιάσει η αγορά, όσο η οικονομία είναι στην ύφεση και στον φόβο των νέων μέτρων, μόνο βουτιά θα κάνει.

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Αν η συμμετοχή στις εκλογές είναι όση οι ψήφοι εδώ, ζήτω που καήκατε :D

Προσωπικά, εκτός το ότι δεν έχω αποφασίσει το τι θα ψηφίσω, δεν θα βάλω δημόσια την ψήφο μου, αλλιώς αν ήταν έτσι, η ψηφοφορία για τις εκλογές θα γινόταν δημόσια και ονομαστικά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now