elhariz21

Corsair Carbide 300R Review: A compact gaming philosophy

Recommended Posts

Υπερ-αναλυτικό, χορταστικότατο και με πάμπολλες επεξηγήσεις review! Μπράβο Ηλία! :T:

Κρίμα που η τιμή του στην Ελλάδα είναι ίδια με αυτήν του 400R... Πραγματικά σε κάνει να αναρωτιέσαι :/

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο πολυ καλο review!γενικα οτι βγαζει αυτη η εταιρια ειναι διαμαντι και ολα τα cases ειναι τοσο ωραια σιγουρα το επομενο μου θα ειναι corsair!ενα τετοιο επρεπε να ειχα παρει για να μπει σωστα το η100 γιατι τωρα το εχω πεταμενο μεσα με πατεντα!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο για το review αν και περίμενα να έχει πιο χαμηλή τιμή

βέβαια μιλάμε για ένα ποιοτικό και πλήρες σε χαρακτηριστικά case.

Link to comment
Share on other sites

Άριστο review, άριστο κουτί. Εξάλλου η Corsair μας έχει συνηθίσει να λέμε καλά λόγια για τα κουτιά της. Φαντάζομαι κοντράρει στα ίσα πια και τις μεγάλες εταιρείες. :T:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ολοκληρωμένη πρόταση από την Corsair - έχει τελικά το μαγικό άγγιγμα αυτή η εταιρία, δύσκολα βγάζει κάτι που να απογοητεύει :)

Ηλία, μπράβο man το φώτισες από παντού το "μικρό" :T:

Link to comment
Share on other sites

Το κουτάκι μου άρεσε αρκετά και από κοντά που το είδα, ειδικά το φινίρισμά του βγάζει μάτια σε σχέση με κάποια ανταγωνιστικά..."πλαστικά"!

Ωραίος ο Ηλίας, δεν μου έμεινε καμία απορία! :T:

Link to comment
Share on other sites

To συγκεκριμενο κουτι το αγόρασα εδω και δυο εβδομάδες για το νέο pc που έφτιαξα, αρκετα καλό.Αριστο το review και γενικά ότι αλλα review και αρθρα διαβασα στο site ηταν πολύ καλα προσεγμένα.Ο λόγος που με έκαναν να γραφτώ και στο forum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now