caution

CM Storm Trooper Review: Ήρθε το ιππικό!

Recommended Posts

Ωραιο το review :T: για αλλη μια φορα , αλλα προσωπικα σαν κουτι δεν μου αρεσε και τοσο πολυ και για αυτο πηρα το Corsair 600 S.E white. Ενταξει ειναι λιγο πιο ακριβο αλλα πιστευω αξιζει...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το έπιασα στα χέρια μου σχεδόν το αγάπησα. Και να φανταστείτε δεν είμαι και έυκολος

τύπος στα κουτια. Δεν μου αρέσει κανένα και τίποτα.

Μου άρεσε η αφή του, το βάψιμο του, οι τρύπες του, το χερούλι του όπως έιναι κατασκευασμένο :D

Τάσο :T :D

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο review ,συγχαρητηρια Τασο και στα υπολοιπα παιδια..

Πολυ μ'αρεσει το κουτακι...θα δωσω στον πατερα μου, μου φαινεται το 831 και θα παρω για μενα αυτο..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Να είστε καλά παιδιά για τα σχόλια :) Το case παίζει στην κατηγορία XL-ATX Full Tower οπότε για ξανασκεφτείτε το για την τιμή, όταν κάνετε συγκρίσεις ;) Πραγματικά είναι πολύ δύσκολο να βρει ανταγωνισμό σε αυτή την τιμή.

@Spirosssss Το rig που έστησα δείχνει πραγματικά λίγο μέσα του! Μέχρι και την D14 την "καταπίνει" οπότε θεώρησα ότι θα το αδικήσω, αλλά επιφυλάσσομαι να ποστάρω μερικές φωτογραφίες για να σε πείσω :)

Link to comment
Share on other sites

ευχαρισούμε για το ριβιου , εκτενεστατο και περιεκτικοτατο σε φωτογραφίες.

πολυ καλο το κουτι, μ'αρέσει παρα πολυ το εξαγωνικο πλεγμα (honeycomb) . με λίγη μοντα θα γινότανε κτηνωδία

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχάριστο review και into the point, μπράβο Τάσο άψογος :T:

Το κουτάκι ειναι πανέμορφο, μελετημένο και με άφθονους χώρους, σίγουρα θα γίνει best seller!

Link to comment
Share on other sites

ψηνεται κανεις αλλος για παραγγελια να μοιραστουμε τα μεταφορικα?? :hehe:::hehe:

casefg.jpg

ps. βαλτε φωτο ωρε, τι να αδικησετε επειδη θα φαινεται λιγο το Hw μεσα, εδω αμαν κανουμε να βρουμε κανα χαωδες κουτι! :D

Link to comment
Share on other sites

Βγάλτε και κανένα άσπρο κουτάκι να ανοίξει το ματάκι μας από την (γενική) μαυρίλα...

Γενικά τα μαύρα κουτιά όταν είναι και full tower μετά από ένα διάστημα αρχίζουν και

μου την δίνουν. (καμένος από την μαυρίλα....θα καταλάβετε από το δικό μου....;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο το κουτακι...

Πολυ καλο και το Review Τασε... :T:

Οι φωτογραφιες μπορω να πω πως με εντυπωσιασαν... περιμενα να φτασω στον επιλογο να δω ποιος τραβηξε τις φωτογραφιες (ημουν κατα 99% σιγουρος για τον Jason) ελα ομως που ηταν του GLS :D:T:

Well Done :T:

Link to comment
Share on other sites

Χθες ήμουν σε φίλο, καμένο με ενισχυτές και ηχεία και είχαμε τέσσερις sound cards να κάνουμε μερικά "blind experiment" για να επιλεγεί η καλύτερη. Είχα πάρει και το δικό μου PC και εκεί που αλλάζαμε κάρτες, θυμήθηκα το request άρπαξα το κινητό και τράβηξα μερικές φωτογραφίες. Κάταισχρα πρόχειρες βγήκαν λόγω φωτεινότητας στην υπόγα, αλλά πιστεύω θα πειστείτε για το μέγεθος.

Τρεις μηχανικοί, ένα ssd πεταμένο πίσω και ένα psu με εκνευριστικά κοντά καλώδια που δεν σου επιτρέπει να τρέξεις τα καλώδια vga & σκληρών από πίσω, αλλά και πάλι...

p01

p02

p03

p04

p05

p06

p07

:)

Link to comment
Share on other sites

:)

Μία επιπλέον αρετή που δεν μπορούσα να ξέρω νωρίτερα και να αναφέρω, είναι ότι αυτές οι σίτες στην πρόσοψη και στα πλαϊνά, αλλά και τα φίλτρα καθαρίζουν ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ με ένα σκληρό πινελάκι. Δεν είναι σαν σφουγγάρι και δεν "δένονται" με την σκόνη! Good stuff :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now