winters

HwBox League of Legends Team

Recommended Posts

Niarou - West - 30 lvl

Gatouki - East - 6 lvl

:hysterical::hysterical: Μην ακούσω τίποτα για τα ονόματα

Παίζω κυρίως στον west απο ότι καταλάβατε, μένω Αθήνα, και παίζω όλους τους ρόλους (λιγότερο αγαπημένος ρόλος Ad Carry)

(Αν και τώρα τελευταία δε μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος όταν παίζω Support :$.. )

Επίσης δε παίζω πολύ Ranked γιατί δε μαζευόμαστε όλες τις φορές 5άδες ή δε θέλουν, και μόνη μου δε παίζω ranked γιατί όλοι βρίζουν :$..

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ αφήστε τις αιτήσεις σας σε αυτό το νήμα και ο αρμόδιος υπεύθυνος @ AMDnord θα επιληφθεί του θέματος.

Ευχαριστώ πολύ, HwBox KillStealer :hehe:

ρε νοομπάδες θα κάνουμε team τελικά?

Link to comment
Share on other sites

Niarou - West - 30 lvl

Gatouki - East - 6 lvl

:hysterical::hysterical: Μην ακούσω τίποτα για τα ονόματα

Παίζω κυρίως στον west απο ότι καταλάβατε, μένω Αθήνα, και παίζω όλους τους ρόλους (λιγότερο αγαπημένος ρόλος Ad Carry)

(Αν και τώρα τελευταία δε μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος όταν παίζω Support :$.. )

Επίσης δε παίζω πολύ Ranked γιατί δε μαζευόμαστε όλες τις φορές 5άδες ή δε θέλουν, και μόνη μου δε παίζω ranked γιατί όλοι βρίζουν :$..

Ερίνα εσύ είσαι; :D

ΝΙΑΟΥ ΛΕΜΕ :D

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ αφήστε τις αιτήσεις σας σε αυτό το νήμα και ο αρμόδιος υπεύθυνος @ AMDnord θα επιληφθεί του θέματος.

Ευχαριστώ πολύ, HwBox KillStealer :hehe:

ρε νοομπάδες θα κάνουμε team τελικά?

καλα τα ειπες ψηλε.

Link to comment
Share on other sites

Region : \ EU Nordic & East /

Nickname : \ PetaxteroSJ3 /

Level : Καινουργιο account 17ακόμα...δεν πολύπαίζω γιατι δεν έχω άτομα για παρέα..αν βρεθούν ευχαρίστως..

Τυπος : Αγαπημενοι Hero Poppy,Tistana,Jax τα συμπερασματα δικα σας...

Runes ολο ελεγα να τα κανω μολις παω 20να εχω καποια καλα..αλλα έβαλα κατι ψιλολόγια απο τώρα μονο για την trist run page...

Και κατι χιλιάρικα σπαθάκια να βρισκονται μηπως και βρεθει καποιος αξιόλογος hero να μου αρέσει :)

Link to comment
Share on other sites

Region: EUNE

Nickname (new): SavvasNem

Αγαπημένοι: Rengar, Jax, Vayne, Volibear

Level 10 ακόμα σε αυτόν τον λογαριασμό αλλά ανεβαίνω επικίνδυνα. Runes περιμένω μέχρι level 20 να πάρω Tier 3 Runes.

Από αυτόν θα παίζω κυρίως για να ξέρετε.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε είναι από παλιά αυτός ο χάρτης, απλά είχε ξεχαστεί. Όλα τα γνωστά tournaments διοργανώνονταν για τον κλασσικό 5vs5 map, μετά έβγαλα το dominion κάτι σαν capture the flag και την ισιάδα - ένας χάρτης που έχει ένα lane και πας μόνο για ξύλο, αγοράζεις items και γεμίζεις Health points μόνο όταν πεθάνεις. Έτσι έκαναν το remake για να τραβήξει πάλι κόσμο το 3vs3.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now