Samaritan

Καλή επιτυχία σε όλους στις εξετάσεις!

Recommended Posts

Αρχίζουμε σιγά σιγά... Καλή επιτυχία σε όσους γράφουν εξετάσεις φέτος (me too!) και ιδιαίτερα σε αυτούς που γράφουν Πανελλήνιες (από όσο ξέρω γράφει ο Toxic και ο bloody.k). Εύχομαι σε όλους με το καλό να περάσουν εκεί που θέλουν. Ώρα για διάβασμα. ;)

Edited by Samaritan
Link to comment
Share on other sites

σαμαριτη ιδια ηλικια ειμαστε ρα.2α λυκειου ειμαστε και μεις.καλη επιτυχια οπως και να χει σε ολους,οτι και αν γραφουνε και καλη δυναμη σε οσους ξεκινανε καλοκαιρινα φροντιστηρια.τωρα η σχολη που θελω να περασω ειναι η ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ ή αλλιως αν δεν πιασω τα μορια το τμημα πληροφορικης στο οικονομικο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να γινω Jedi Knight , αλλα μεχρι να ανοιξει τμημα βολευομαι και στο ΕΜΠ :hehe: Καλη επιτυχια σε ολους τους εξεταζομενους !

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να γινω Jedi Knight , αλλα μεχρι να ανοιξει τμημα βολευομαι και στο ΕΜΠ :hehe: Καλη επιτυχια σε ολους τους εξεταζομενους !

Πάντως στην άκρη του μυαλού μου πάντα ήθελα να γίνω αστροναύτης, αλλά είναι πολύ δύσκολο και θέλει πολύ τύχη. Και δύτης βέβαια δεν θα με πείραζε, πάντα μου άρεσε το diving, να ταξιδεύεις εδώ και εκεί να εξερευνάς τους βυθούς αλλά και πάλι.. :/

Κάπως μεγάλος δεν είσαι για να μπεις στο Jedi temple; Εδώ ο εννιάχρονος Άνακιν με το ζόρι μπήκε. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το αοδε δεν μου φανηκε και πολυ δυσκολο ηταν καλο και δεν σκοτωνομουν στο διαβασμα.... μαθηματικα - φυσικα οκ οπως παντα δυσκολα -λογικο- μεθαυριο παμε για ΑΕΠ και μετα ΑΟΘ οσοι το πηραν. :)

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τον αδερφό μου που πάει για 20άρια να μου λέει για τη φυσική και σκάλωσα. Πολύ δύσκολη και γενικά αυτοί που έβαλαν τα θέματα έβγαλαν μεγάλο κόμπλεξ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now