yannis

Diablo 3: Παίχτης τερματίζει το παιχνίδι σε μόλις 12 ώρες και 29 λεπτά

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Diablo 3: Παίχτης τερματίζει το παιχνίδι σε μόλις 12 ώρες και 29 λεπτά]http://reviews.hwbox.gr/news/pc_gaming.jpg[/NEWS_IMG]Ίσως άλλοι να απορήσετε, άλλοι να εκπλαγείτε, ή ακόμη και να θυμώσετε με την συγκεκριμένη είδηση. Το Diablo III έπειτα από τόσα χρόνια αναμονής έγινε τελικά διαθέσιμο στους επίδοξους gamers. Δεν πέρασαν ούτε λίγες μέρες από τότε που έκανε το ντεμπούτο του επίσημα, όμως ένας χρήστης, ο Yoshichan, τερμάτισε το παιχνίδι σε μόλις 12 ώρες και 29 λεπτά. Αξίζει όμως να σημειωθεί ότι αυτό έγινε μόνο για το πρώτο στάδιο δυσκολίας. Ωστόσο ακόμη έχει και την Nightmare, Hell και την Inferno mode να ξεπεράσει. Να κλείσουμε λέγοντας ότι έφθασε στο level γνωστό ως 32 Barbarian. Άραγε εσείς μέχρι που έχετε φθάσει;

[img_ALT=Diablo 3: Παίχτης τερματίζει το παιχνίδι σε μόλις 12 ώρες και 29 λεπτά]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/23564fb49759410d2.jpg[/img_ALT]

Edited by yannis
Link to comment
Share on other sites

Εχει 4 επιπεδα δυσκολιας, σταδιακα περνοντας το καθε επιπεδο δυσκολιας, ανεβαινεις και level στο χαρακτηρα. End game παιχνιδι ειναι στο 60lvl και επιπεδο δυσκολιας Inferno - ακομα δεν το χει καθαρισει καποιος η καποιο γκρουπ.

Link to comment
Share on other sites

Ενα post της blizzard οσον αφορα τη δυσκολια ως τωρα.

1 day after release, and they beat act 1, and act 2 as well already on inferno i think.

They have only killed the Skeleton King at this point. Do note that up to the Skeleton king is only part of the first act and they still have lots of the game to go till they complete act 1.

Another point to be made is that this is a group of fully co-ordinated, skilled, dedicated and hardcore gamers who have been playing regularly since the moment of release. It will take quite a while longer for the average player and even most seasoned gamers to reach this point. That being said, it's amazing to see the speed in which they have reached this stage of the game, but remember that the hardest is yet to come...

Link to comment
Share on other sites

Τρομερή δουλειά.

Άντε, το 4 να το τερματίσουν μερικοί σε κανά 2ωρο, έτσι :D

Ρε Bill αυτός νομίζεις ήταν ο κύριος σκοπός του Diablo 3; Όχι τα ατελείωτα internetικά καψίματα;

Link to comment
Share on other sites

Για μενα δεν μετραει ποιος θα το τερματισει πρωτος αλλα το παιχνιδι και η διασκεδαση που σου προσφερει , παντα με παρεα μεσω ιντερνετ .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια... Το αγορασε ο αδερφος μου, και μου εδωσε το trial key...

Εγω θα το πω... Ψιλο μαλακια παιχνιδι ειναι...

Σαν το torchlight, και δεν αξιζει που εκανε τοσο καιρο να το κανουν release...

Link to comment
Share on other sites

και δεν αξιζει που εκανε τοσο καιρο να το κανουν release...

σωστός. θα μπορούσαν να το είχαν βγάλει ιδιο ακριβώς και πριν απο 5 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια... Το αγορασε ο αδερφος μου, και μου εδωσε το trial key...

Εγω θα το πω... Ψιλο μαλακια παιχνιδι μου φάνηκε...

fixed...

Σαν το torchlight, και δεν αξιζει που εκανε τοσο καιρο να το κανουν release...

ε ναι, ο πατέρας μου μου μοιάσε :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now