Recommended Posts

επαγγελματικο αριθμο τι εννοεις?

το οτι γραφει mrsmith στον αποστολεα? αν εννοεις αυτο, δεν ειναι και τοσο πανακριβο :P

Link to comment
Share on other sites

επαγγελματικο αριθμο τι εννοεις?

το οτι γραφει mrsmith στον αποστολεα? αν εννοεις αυτο, δεν ειναι και τοσο πανακριβο :P

Για τον 9ψήφιο αριθμό που έχει ένας φίλος με μαγαζί του παίρνει γύρω στα 350 ευρώ τον χρόνο χωρίς credits για τα μηνύματα. Πιστεύω ότι τσούζει λίγο ο 7ψήφιος εάν ανεβαίνει περισσότερο σε μικρότερους αριθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει λοιπόν έναν SSD και έλαβα sms ότι έχει πάει στην Γενική ταχυδρομική. Μου δώσανε κωδικό αλλά στο site της Γενικής τρώω πόρτα.

Ερώτηση οι κωδικοί της Γενικής είναι της μορφής ΧΧΧΧΧΧΧΧΧ-Χ? 9-1 νούμερα? Ίσως ο κωδικός να μην έχει περαστεί ακόμα στο σύστημα της γενικής;

χχμμμ...

Link to comment
Share on other sites

- Δεν υπάρχει τέτοιο αποδεικτικό

Παίζει βέβαια απλά να μην έχει ενημερωθεί το on line της γενικής εκτός και αν έχουν δίκιο αυτοί που ανησυχούν, αν δηλαδή στέλνουν κουτιά με πλακάκια μέσα και μαϊμού μεταφορέα γενικής ταχυδρομικής :P (σε λίγο θα φτιάξουμε σενάριο ταινίας!)

EDIT

Η απάντηση από το κατάστημα είναι ότι στην περίπτωση της Γενικής το tracking φαίνεται μόλις ξεκινήσουν να κάνουν την παράδοση, οπότε θα δοκιμάσω αύριο τον κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

H Γενική μου έχει κάνει και έμενα τρελά με το tracking της, να έχω παραλάβει και το δέμα να φαίνεται ότι επιστρέφει @ uk (τουλάχιστον μέχρι εκεί που φαίνεται στα ελληνικά trackings) οπότε δεν θα ίδρωνα, από το tracking και μόνο :)

Link to comment
Share on other sites

H Γενική μου έχει κάνει και έμενα τρελά με το tracking της, να έχω παραλάβει και το δέμα να φαίνεται ότι επιστρέφει @ uk (τουλάχιστον μέχρι εκεί που φαίνεται στα ελληνικά trackings) οπότε δεν θα ίδρωνα, από το tracking και μόνο :)

Μπα δεν καίγομαι. Η SSD θα πάρω ή 92? θα γλιτώσω. Και τα 2 καλά είναι :P

...εφόσον δεν έχουμε άλλα παρατράγουδα...

ΟΚ. Το τσέκαρα. Φαίνεται κανονικά στο σύστημα της γεν.ταχ.

Link to comment
Share on other sites

Ας αποδειχτεί στο τέλος ότι είναι μούφα να δεις τι *******!!! Και γιατί δλδ δεν αναφέρθηκε το ποστ μου που είπα μακάρι να είναι αλήθεια...?

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

είναι τυχαίο το γεγονός οτι στις ταινίες ο mrSmith είναι πάντα ψεύτικο ονομα ή καποιος που δεν υπάρχει??

χεχε το σκέφτηκα και εγώ αυτό. Οι συμπτώσεις είναι πολλές

Μεταξύ σοβαρού και αστείου.

Μιλάμε για MrSmith σε Αγγλία αν δεν κάνω λάθος; Since 1983 και τα ρέστα. mrsmith.co.uk είναι μπάντα το .com ....γαβγίζει. Έχει μια φωτογραφία με έναν σκύλο δεν κάθισα να δω τι είναι.

Το 1983 είχε βγει ταινία με τίτλο MrSmith!!!!

Αν τελικά είναι μούφα το μαγαζί και πεις σε κάποιον ότι σου έφαγε λεφτά ο mrSmith η απάντηση θα είναι "Smith? Σώθηκες. όλοι Smith λέγονται".

Πάντως θα σας ενημερώσω άμεσα για το τι θα παραλάβω.

GoriLLakoS τι είναι όλα αυτά τα likes,dislikes,thanks ωρε! τώρα τα είδα.... :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε Βασίλη πραγματικά δε θέλω να βρίσω και δεν έχω καμία όρεξη. Ίσα ίσα είχα πει από τους πρώτους εδώ μέσα μακάρι να είναι αλήθεια. Άμα δεν ξέρει ο άλλος...

μλκιες λέω, θέλω να βρίσω σαν τρελός

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ

Normal φαίνεται δεν βλέπω κάτι παράξενο. Απλά δεν είναι στην χάρτινη συσκευασία που βλέπω στο internet της OCZ αλλά σε πλαστική διαφανή σαν αυτές που έχουν π.χ. τα usb flash drives.

Σαν αυτή

OCZ Agility 3 Series 240GB SSD Solid State Drive SATA III 6Gbps NEW AGT3-25SAT3 842024026730 | eBay

Ρε λες να είναι από κανένα ebay τίποτα σκόρδα μες στο σασί του ssd? Τώρα γελάω μετά θα κλαίω.

Οκ δεν είναι σκόρδα!

agility.jpg

agility.jpg

agility.jpg

agility.jpg.2d9f7b9eadc48fd6d74bf43998df

Link to comment
Share on other sites

Θετικό το ότι παρέλαβες! Ευχαριστούμε για την ενημέρωση John :T:

Πολλά παιδιά στο insomnia πάντως που παράγγειλαν στις 22-23 του μήνα, δεν έχουν παραλάβει ακόμα. Επίσης λένε ότι χθες για λίγο εμφανίστηκε στο site ότι η αντικαταβολή είναι δυνατή μόνο μέχρι ποσά των 150? και ότι από 'κει και πέρα πρέπει πρώτα να γίνει κατάθεση το έξτρα ποσό σε λογαριασμό :P Σήμερα βέβαια δεν βλέπω κάτι τέτοιο.

Επίσης τα έξοδα της αντικαταβολής μειώθηκαν στα 4? πάλι.

Άντε ενημερώστε και οι υπόλοιποι να δούμε τι θα κάνουμε κι εμείς :D Junior & nord, κάνα νέο;

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ψάχνονται αυτοί και αλλάζουν στοιχεία όλη την ώρα. Αυτό το 12% π.χ. για το insomnia είχε αλλάξει 3 φορές. Μία ήταν για όλα τα προϊόντα μετά για συνθέσεις μετά για πάνω από 200?, αλλά δεν πείραζε αν ήταν και 190?.

Ίσως κάποιοι όχι και τόσο επαγγελματίες προσπαθούν να κάνουν ένα νέο ξεκίνημα έχοντας επαφές με επαγγελματίες του χώρου από το εξωτερικό. Το αν είναι Άγγλοι και αν υπάρχει πραγματικά MrSmith Αγγλικό κατάστημα και δεν είναι μια εφεύρεση για να εμπνεύσει εμπιστοσύνη στους καταναλωτές δεν ξέρω. Ας αποδειχτεί αξιόπιστο το μαγαζί και με πραγματικά καλές τιμές και προσφορές και οτιδήποτε (πλην του κακού RMA) θα τους το συγχωρήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το παιδί μου είπε ότι κανονικά απαγορεύεται, αλλά επέμεινα και επέμεινα λέγοντάς του ότι ήταν οδηγία του καταστήματος-πελάτη τους. Από ότι κατάλαβα πάντως δεν τους έχουν δώσει τέτοια εντολή ή δεν μπορεί να τους δοθεί τέτοια εντολή. Ήταν μέσα σε λευκό φάκελο Α4 αλληλογραφίας, λίγο δύσκολο να το παραλάβεις χωρίς να το ελέγξεις όταν έχουν συμβεί τόσα και τόσα σε άλλες περιπτώσεις. Ο φάκελος απλά έχει ένα αυτοκόλλητο MrSmith. Τίποτα το ultrawow. Σαν να μου έστελνες εσύ ένα γράμμα.

Έχω βάλει τον SSD και αντιγράφει 110GB αρχεία από την USB (βαριόμουν να τον συνδέσω εσωτερικά). Μόλις πέρασε τα 60GB οπότε είναι τουλάχιστον 90άρης :P

Link to comment
Share on other sites

παίδες μια άσχετη αλλα και λίγο σχετικη ερώτηση.

επειδη με amd δεν ασχοληθει καθόλου από εποχή athlon.

στο smith εχει την 990FX Sabertooth και θέλω να την κάνω δώρο στον αδερφο μου .

ειναι compatible με phenom II x6 1055t?

σορυ για το offtopic

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now