sofos1990

ASUS Maximus V Gene Review: It's Z77. It's ROG. It's awesome.

Recommended Posts

σπέσιαλ review, πολλά μπράβο

θα ήθελα βέβαια καμιά θύρα DVI ή VGA επιπλέον αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα

στα λεφτά της ψάχνω να βρω τι καλύτερο υπάρχει και βλέπω ότι και οι mainstream μητρικές πλησιάζουν στο budget της

Link to comment
Share on other sites

Η μητρική είναι όντως τρελό value for money. Αν είχε και DVI όπως είπε ο arkas τότε πήγαινε για δύο δεκαράκια!

Δεν νομίζω ότι με τέτοια τιμή θα έχει ανταγωνιστή!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά thumbs up σε sofogorillakojason_o/c :hehe:

Η μητρική τι να πούμε, μοιράζει πόνο και στον ανταγωνισμό αλλά ακόμα και σε μερικά μοντέλα της Asus! Τα κάνει όλα και συμφέρει, και για single card & sound card είναι ότι πρέπει το layout. Αλλά για να πω την αμαρτία μου, θα την ήθελα πιο κοντά @ 150 και πιο μακριά από τα 200 euro :)

Link to comment
Share on other sites

Εκτος οτι στην 11η σελιδα εχετε ενα λαθακι (λετε για τρια settings ενω ειναι δυο...) κατα τα αλλα

το ρεβιου σας ειναι αλλη μια φορα τελειο !! Ο κοπος σας φαινεται και απο τις μετρησεις και απο τα

παιχνιδια μαζι της. :)

Η μητρικη αψογη και οπως ειπατε η τιμη της ειναι ταμαμ για αυτα που προσφερει !!

Μπραβο σε ολους σας :righton:

Link to comment
Share on other sites

Εκτος οτι στην 11η σελιδα εχετε ενα λαθακι (λετε για τρια settings ενω ειναι δυο...) κατα τα αλλα

το ρεβιου σας ειναι αλλη μια φορα τελειο !! Ο κοπος σας φαινεται και απο τις μετρησεις και απο τα

παιχνιδια μαζι της. :)

Η μητρικη αψογη και οπως ειπατε η τιμη της ειναι ταμαμ για αυτα που προσφερει !!

Μπραβο σε ολους σας :righton:

fixed :)

Ευχαριστούμε :T:

Άντε να έρθει τώρα η Formula να δούμε αν έχουν τρομερή διαφορά!

Link to comment
Share on other sites

Την έχω απ'το Πάσχα και είναι τέλεια.Αν και θα προτιμούσα να έχει 2 ακόμα sata (2.0 ή 3.0 δε με νοιάζει) γιατί έχω σχεδόν φουλάρει (3 σκληροι,1ssd,1 dvd drive και το hot-swap bay από cm 690 II) αλλά δεν πειράζει...192 την πήρα :)

Link to comment
Share on other sites

@msdx: So what, δεν τίθεται λόγος ανησυχίας :)

Βασικά δεν χρησιμοποιούσα ποτέ utility αλλά αυτά που έχει οι μικρούλα μου αρέσουν και βλέποντας τα log μου πέρασε από το μυαλό η σκέψη' και αν κάνει ότι θέλει η μικρή ' αλλά κάτι θα ξέρεις παραπάνω σε εμπιστεύομαι .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now