SoniD

project γυναικα

Recommended Posts

καλησπερα παιδια σημερα τελειωσα ενα κουτακι που μου ειχε δωσει η κοπελα μου να τις το φτιαξω για ενα απλο φορματ απλα λεω μιας και το εχω στα χερια μου ας το φρεσκαρω μια.... σαν hardware δε λεει τπτ ουτε σα κουτακι αλλα προσπαθησα να το βελτιωσω οσο μπορουσα.... th_DSC01128.jpg

th_DSC01129.jpg

th_DSC01130.jpg

th_DSC01131.jpg

th_DSC01132.jpg

th_DSC01133.jpg

th_DSC01134.jpg

th_DSC01135.jpg

th_DSC01136.jpg

th_DSC01137.jpg

th_DSC01138.jpg

th_DSC01139.jpg

th_DSC01140.jpg

th_DSC01141.jpg

th_DSC01142.jpg

th_DSC01143.jpg

th_DSC01144.jpg

th_DSC01145.jpg

th_DSC01146.jpg

th_DSC01147.jpg

th_DSC01148.jpg

th_DSC01149.jpg

Link to comment
Share on other sites

οι σκιες μπορω να τις κακοχαρακτηρισω ως κακο βαψημο αλλα με το χρωμα αυτο μου βγηκαν κατα λαθος και απλα ειναι απιστευτα σχεδια οπιος το εχει δει.....

παντως δε μπορω να πω ητανε ολικο φορματ του υπολογιστη

να σας πω πως ητανε το πρωτο μου κουτι που εβαψα.... απο το επομενο θα υπαρχουνε και μοντες στο σασι γτ τωρα η μονη μοντα που εγινε ητανε η σιτα....

πιστευω να σας αρεσε....

@anonymous αν υπηρχε μοντα σε γυναικα απο τεχνικο θεμα θα ητανε να της εκλεινα το στομα, για το μονο λογο που με εκραξε για το κουτι της ητανε γτ να χαλασω λεφτα για να της το φτιαξω.....

Link to comment
Share on other sites

αφού ήτανε το πρώτο σου βάψιμο θα έπρεπε να μην είναι με μεταλλικό χρώμα διότι είναι πολύ δύσκολο στο στρώσιμο ακόμα και για κάποιον πιο πεπειραμένο.

αφού σου αρέσει βεβαια είναι καλή φάση και ας μην έγινε επίτηδες.

για την επόμενη φορά θυμήσου να ψεκάζεις σε οριζόντιες γραμμές ξεκινώντας απο κατω και καταλήγοντας πανω διατηρώντας την απόσταση σπρει - πανελ σταθερη ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now