elhariz21

Corsair Vengeance C70 Military Green Mid-Tower Gaming Case Review: Ready for War!

Recommended Posts

Hate it or love it, πραγματικά, προσωπικά το εργοστασιακό military theme είναι hate it, εκτιμώ περισσότερο τα mods! Στα γνωστά στάνταρ της η Corsair, αλλά "αλμυρή" η τιμή του γι' αυτό που είναι.

Thumbs up Ηλία!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου φανηκε κλασσικο κορσερ που εχει μιλιταρι χρωμα αντι για μαυρο και 2γατζους.θα μπορουσαν να το κανουν και πιο μιλιταρι πιστευω..!:P

το ριβιου ομως ηταν ακρως..μιλιταρι μπραβο παιδια!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου φανηκε κλασσικο κορσερ που εχει μιλιταρι χρωμα αντι για μαυρο και 2γατζους.θα μπορουσαν να το κανουν και πιο μιλιταρι πιστευω..!:P

το ριβιου ομως ηταν ακρως..μιλιταρι μπραβο παιδια!

Και εγώ μόλις το είδα το κουτί ανοιχτό αυτό είπα :)

Ωραίος Ηλία ;)

Link to comment
Share on other sites

ριβιουδάρα!

χωρίς το παράθυρο πιστεύω θα ηταν πιο ωραίο.

αν θυμάμαι καλά ,το μοντέλο αυτο βγαίνει κ σε 2 αλλες αποχρώσεις, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το ιδιαίτερο... δεν έχει κάτι να σου κάνει click! Ένα απλό κλασσικό κουτάκι με 2-3 προσθήκες.. δεν νομίζω ότι αξίζει τα λεφτά του..

Το Review πολύ αναλυτικό! GJ Ηλία!

Link to comment
Share on other sites

Not my cup of tea το συγκεκριμένο "θέμα" - αλλά το case δείχνει αρκετά λειτουργικό και στα καλά standards της Corsair.

Δεν θα με χάλαγε αν είχε και ένα ακόμα +1 pci σε κάθετη διάταξη, έτσι για το κάτι επιπλέον.

Ευχαριστούμε Ηλία για το review :T:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, είναι ακριβώς αυτό που λέω: ένα μείγμα 300 και 500R -με τάσεις μάλλον προς το 300R- σε military style περιχυμένο με το όνομα και ποιότητα της Corsair και τίποτ' άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τα σχόλια για το review, η αλήθεια είναι ούτε εμένα με συγκίνησε. Θα ήταν ωραίο-ή μάλλον ταιριαστό καλύτερα- case για την περίπτωση που προμηθευόταν ο στρατός καινούρια desktops (δηλαδή...περί το έτος 2050 ίσως)? Την εποχή αυτή, σίγουρα θα τα έχει η Corsair και σε τιμή ευκαιρίας!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now