T?km@$t?®

Corsair A70 την έχει δοκιμάσει κανείς;

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά...2ο ποστ σχετικά με ψύκτρα σήμερα..κατέληξα στην Corsair A70 την οποία την βρήκα 25 ευρά στο πλαίσιο.κάτι reviews που διάβασα λένε ότι έχουν προβλήματα και ότι δεν ψύχει Καλά σε έναν fx stock οχταπυρηνο που σε idle είχε 37 και σε full load 61!εγώ την ψύκτρα θα την φορέσω σε amd phenom 565BE.αν γνωρίζετε σχετικά βοηθήστε με ώστε να μην πάνε χαμένα τα λεφτά.ευχαριστώ για τον χρόνο σας :-)

Link to comment
Share on other sites

Η ψύκτρα είναι μια χαρά για τα χρήματά της, δεν πρόκειται να βρεις κάτι καλύτερο στα 25?, πίστεψέ με :)

Όπως σου είπα και στα PMs, έχω την Corsair A50 με τον FX4100 @ 4.5GHz 24/7 και είναι μια χαρά. 61*C full load για FX8150 δεν είναι καθόλου άσχημα, αφού είναι πολύ ζεστά CPUs αυτά. Στον 565BE δεν θα καταλαβαίνει τίποτα ακόμα και με FULL o/c :)

Link to comment
Share on other sites

George την συγνωμη μου..ανοίγοντας αυτό το ποστ ήταν λες και δεν εμπιστεύτηκα αυτά που μου είπες στα pm...από την άλλη είδα σε ποστς από αλλά site ότι είχαν υψηλή θερμοκρασία..πάντως ευχαριστώ πολύ :-)

Link to comment
Share on other sites

Την έχει ένας φίλος πάνω σε phenom II X 4 (δεν θυμάμαι ποιον) και είναι πολύ ευχαριστημένος
τότε προχωράω στο στάδιο της αγοράς...ξέρει κάνεις πόσο την είχε στο e-shop γιατί είναι εξαντλημένη και δεν γράφει..άμα την έχει στο eshop 25 με συμφέρει γιατί δεν θα πληρώσω τα έξοδα αποστολής από το πλαίσιο
Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαισιο δυστυχως η παραπανω ψυκτρα δεν υπαρχει και δεν μπορεσα ευκολα να την βρω καινουργια απο οτι βλεπω στο φορουμ και στο site της εταιριας η Α50 και η Α70 εχουνε αποσυρθει χωρις να σημαινει οτι οσοι την εχουνε χανουνε εγγυσεις κτλπ. Αν καποιος ξερει καποιο ηλεκτρονικο καταστημα που να την εχει ακομα με ενδιαφερει ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now