brizolas

αγορα windows tablet

Recommended Posts

λοιπον ενδιαφερομαι να αγορασω κανα ταμπλετακι με windows ,διαθετω το πολυ 800 ευρω και το χρειαζομαι μονο για προγραμματισμο,καμια ταινια,απλα παιχνιδια,σερφινγγ δλδ οχι τρελα πραγματα..Απο τι κοιταξα θα ηταν καλυτερα να περιμενα για τα windows 8 τα οποια θα στρεφονται πιο πολυ σε χρηση ταμπλετς (αν και μπορω να τα περασω εγω αλλα καλυτερα να ειναι certified απο την εταιρια)..Περιμενω καμια ιδεα.Ριξτε φωτα στην υποθεση :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ενδιαφερομαι να αγορασω κανα ταμπλετακι με windows ,διαθετω το πολυ 800 ευρω και το χρειαζομαι μονο για προγραμματισμο,καμια ταινια,απλα παιχνιδια,σερφινγγ δλδ οχι τρελα πραγματα..Απο τι κοιταξα θα ηταν καλυτερα να περιμενα για τα windows 8 τα οποια θα στρεφονται πιο πολυ σε χρηση ταμπλετς (αν και μπορω να τα περασω εγω αλλα καλυτερα να ειναι certified απο την εταιρια)..Περιμενω καμια ιδεα.Ριξτε φωτα στην υποθεση :)

Εγώ εδώ κόλλησα! Rly? Εννοείς να κάνεις development από το workstation σου για tablets ή σου περνάει από τον μυαλό να γράφεις κώδικα στο tablet.

Γιατί αν μιλάμε για το δεύτερο, μην περιμένεις τίποτα - όποιο tablet και να πάρεις εξίσου ήττα θα φας σε αυτό τον τομέα.

Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω και απο σεπτεμβρη θα δω πραγματι για ulta σκεφτομαι γιατι φοβαμαι πως το ταμπλετ δεν θα πηγαινει βημα και και αντε να δουλψω σε τοσες ιντσες ενω με κανα 13αρι κατι γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Μπα ίσα ίσα, μια χαρά γρήγορα είναι τα tablets - τόσο τα iPad όσο και τα Android 4 που κυκλοφορούν εδώ και καιρό. Αλλά νομίζω ότι εφόσον θα ασχοληθείς με προγραμματισμό, δεν υπάρχει καν λόγος να το σκέφτεσαι για tablet.

Link to comment
Share on other sites

Μπα ίσα ίσα, μια χαρά γρήγορα είναι τα tablets - τόσο τα iPad όσο και τα Android 4 που κυκλοφορούν εδώ και καιρό. Αλλά νομίζω ότι εφόσον θα ασχοληθείς με προγραμματισμό, δεν υπάρχει καν λόγος να το σκέφτεσαι για tablet.

τελικα ολοκληρωσα το nvidia 3d vision 2.Σας ευχαριστω πολυ ολους..

Link to comment
Share on other sites

Γυαλιά 3D δεν είναι αυτά; Πες μας πως σου φάνηκαν ε :D

λοιπον ειχα χρησιμοποιησει το κιτακι της samsung s23a950d που εχει build-in 3d μονιτορ ,ομως μολις φορεσα το γυαλακι της nvidia εμεινα εκπληκτος σε συνδιασμο με την τεχνολογια lightboost η φωτεινοτητα ηταν στα επιπεδα 2d η εικονα καταπληκτικη τα εφε παρα πολυ αληθοφανη δεν υπηρχε ιχνος lag δηλαδη ειχα 1080p60 per eye σε συνδιασμο με μια gtx 680 και επισης εχει μεγαλη συμβατοτητα σε σχεση με την αντιστοιχη τεχνολογια της amd (hd3d).Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος την προτεινω με κλειστα ματια για καποιον που θελει να δει την διαφορα αυτην την λυση, αλλα πολλα λεφτα και μεσα στο κουτι ειχε ενα γυαλι και το καθενα εχει περιπου 80 ευρω γιαυτο πιστευω πως η λυση της amd ειναι πιο value for mοn διοτι το καθε γυαλι ξεκιναει και απο 20 ευρω..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now