ChameZX

Απορία περί Steam

Recommended Posts

Λοιπόν παιδιά, θέλω να ρωτήσω κάτι, έχω στο Steam το Dota 2. Αν το κάνω Download τώρα από το laptop που έχω π.χ. θα μπορώ να το παίζω από παντού οπού υπάρχει Steam ή θα πρέπει να τα ξανακάνω download στο pc που θα είμαι εκείνη την στιγμή?

:que:...

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση; Ξέρουμε πότε θα βγει η final Dota 2 να μπορέσουμε να παίξουμε επιτέλους κι εμείς που δεν έχουμε beta keys; :P

Χαχα και δυο κάνε!! :D

Κοίτα πέρα από το ότι ακουστικέ η κυκλοφορήσει του τον Δεκέμβριο, νομίζω πως η Valve ανακοινώσε ότι το παιχνίδι θα είναι προσιτό και για τους χρηστές Mac τον χειμώνα, την ιδία εποχή οπού τα rumors οργιάζουν για το release του.

Γιατί δεν έχεις beta key? Είναι παρά πολύ απλό το να πάρεις ένα. Απλά κάνεις ένα request στην official σελίδα του Dota 2 και είσαι άρχοντας σε 3-4 εβδομάδες μπαίνεις παίζεις :)

(George_o/c Παίζεις μήπως και Dota? Η απλά θέλεις να ξεκινήσεις το Dota 2?)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω Dota...o Γιώργος LOL :P

ΟΟΟΟ αλήθεια? Παίζεις Dota? Μπράβο!!! Που παίζεις? Garena gdr4 ή bnet (αν παίζεις bnet σε ποιο channel είσαι??)

Παιδιά λοιπόν, έπαιζα 3-4 χρόνια Dota, με το που βγήκε το LoL σταμάτησα να παίζω Dota μαχαίρι για τα επόμενα 3 χρόνια, φέτος το βαρέθηκα-αγανάκτησα και έτσι ξεκίνησα πάλι Dota και τώρα περιμένοντας να βγει το Dota 2 :D

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα DL και είχα πάνω απο 400 games μόνο με techies αλλά όσο ήμουν φαντάρος έκλεισε και απο τότε πάιζω που και πού σε καμιά NASA...

Air-Condition το nickname μου.

Αυτό βάλε για avatar ;)

n24776.jpg?1277022206

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα DL και είχα πάνω απο 400 games μόνο με techies αλλά όσο ήμουν φαντάρος έκλεισε και απο τότε πάιζω που και πού σε καμιά NASA...

Air-Condition το nickname μου.

Αυτό βάλε για avatar ;)

n24776.jpg?1277022206

Πωωωωωωωωωω με φτιάξες βραδιάτικα!!!

Εγώ παίζω allstars με nickname 15002Narkotika Και στο Garena είμαι ο DeeWToday

Eεεε και φυσικά μπορείς να δεις ποιος είναι ο αγαπημένος μου char και με ποιον παίζω καλά ;)

Άμα γουστάρεις καμιά μέρα άμα έχουμε χρόνο να μπούμε να παίξουμε κάνα game να τα pownaroume τα noobs :)...

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα και 'γω dota παλιότερα αλλά σταμάτησα το 2009 :D Είχα παίξει μερικά παιχνίδια με τον Gor, πραγματικό ownage με techies όμως :hehe:

Εδώ και κάτι μήνες παίζω LoL πότε πότε αλλά όχι φανατικά. Θέλω όμως να δοκιμάσω και dota 2 για αυτό ρωτάω πότε επιτέλους θα βγει η final :D

Link to comment
Share on other sites

Έπαιζα και 'γω dota παλιότερα αλλά σταμάτησα το 2009 :D Είχα παίξει μερικά παιχνίδια με τον Gor, πραγματικό ownage με techies όμως :hehe:

Εδώ και κάτι μήνες παίζω LoL πότε πότε αλλά όχι φανατικά. Θέλω όμως να δοκιμάσω και dota 2 για αυτό ρωτάω πότε επιτέλους θα βγει η final :D

Δεκέμβριο φιλέ μου υπομονή!

Με την ερώτηση μου όμως ακόμα δεν πήρα απάντηση

:$..

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, θα πρέπει να το ξανακατεβάζεις - δεν αρκεί μόνο το steam :)

Αχα μάλιστα, όποτε καλύτερα να μην το κατεβάσω στο λεπτό μιας και δεν θα μπορέσω να το παίξω, ας το κατεβάσω με το καλό στο καινούργιο pc!

Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

O ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΠΑΕΙ ΑΠΟ PC ΣΕ PC

TO ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΧΙ.

Είναι σαν να πηγαίνεις στο σπίτι του κολλητού σου και να έχετε φτιάξει κατάσταση εκεί με ποπ κορν και τα άλλα τα σχετικά, και ετοιμάζεστε να δείτε ταινία και του λες

- " ΕΧΩ ΤΗΝ ***** ΤΑΙΝΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ, ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ! "

- * ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ, ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ, ΟΧΙ ΕΔΩ ! "

Link to comment
Share on other sites

λαθος κανεις φιλε

απο λογαριασμο σε λογαριασμο παει

δηλαδη αν ερθω στο σπιτι σου και μπω στο steam μπορω να βαλω να κατεβασω το csgo το bo1 to mw2 και οτι αλλο εχω μεσα...

οσο εχω login μπορω να παιζω

αν βγω τα παιχνιδια μενουν αλλα θες το account μου για να παιξεις

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now