HwBox

MSI MOA 2012 Worldwide Finals: Οι Aristidis & Stelaras δίνουν την τελική μάχη!

Recommended Posts

:hehe: Δεν έχασες και τίποτα!

Γιωργάκη, πάρε μαζί σου μυζήθρα και ρακή να τους μεθύσεις τους άλλους :hehe:

Το ρακι θα το φερει για μενα.Δεν λεω, οποτε ερχεται φερνει , αλλα αλλοι το πινουνε...:P

Ονοματα δεν λεμε

Link to comment
Share on other sites

για να δεις τι καλος που ειμαι οποτε σε δω θα σου φερω ενα μπουκαλακι που εχω κρατησει για σενα απο του κορκου και 1,5Λ δικο μας απο το χωριο :D

Link to comment
Share on other sites

Μπάμπη θα σου στείλω ξεχωριστά γιατί όποτε φέρνω όλο και κάτι συμβαίνει. Δεν το διακινδυνεύω πάλι :P Έτσι κι αλλιώς φτάνω Αθήνα αύριο στις 2 το μεσημέρι και την επόμενη μέρα το μεσημέρι φεύγουμε :/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Επειδή έγινε ένα μπέρδεμα τις δυο τελευταίες μέρες και ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει η κατάσταση, γράφω απλά για να ενημερώσω πως έχουν τα πράγματα.

Ήταν δυστυχώς ένα ατυχές συμβάν γιατί ο Στέλιος ξέχασε το διαβατήριό του και χάσαμε την πτήση. Το διαβατήριο έφτασε μισή ώρα αφού είχε λήξει το check in οπότε δεν μας άφησαν καν να κάνουμε check in γιατί το αεροπλάνο ήταν έτοιμο να φύγει.

Ο Άρης δεν μπορούσε να φύγει γιατί ήταν στο ίδιο voucher με τον Στέλιο και ήθελαν τα διαβατήρια και των δύο οπωσδήποτε. Επίσης είχαν μοιράσει τα πράγματα του MOA στις βαλίτσες τους γιατί έπρεπε να κουβαλήσουν πολύ h/w.

Ο μόνος που μπορούσε να πετάξει ήμουν εγώ αλλά ήταν ανώφελο.

Κάναμε οτι ηταν δυνατον μπας και φεύγαμε με άλλες πτήσεις αλλά δεν τα καταφέραμε.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

ναι τέλος απλά είναι κρίμα τόσος κόπος τόσα λεφτά και τόσος χρόνος που δαπανήθηκε για όλο το project ΜΟΑ :(

Επειδή το προσπαθήσαμε με τον phil στα προκριματικά άσχετα αν δεν περάσαμε και επειδή ξέρω από πρώτο χέρι οτι

χρειάζεται υπερπροσπάθεια για να σταθείς σε ένα τέτοιο competition, πραγματικά είναι μεγάλη πίκρα :o

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now