GoriLLakoS

Gigabyte Z77X-UP4/UP5 TH Review: Ultra Durable, Performance Plus

Recommended Posts

Να ρωτήσω με βάση ποια κριτήρια βάζεις στη UP5 8.5 στο oc ? Είναι κάποιες ρυθμίσεις που λείπουν, δεν ανέβασε όσο ανεβάζει κάποια άλλη mobo, σε παίδεψε σε κάποια settings σε σχέση με κάποια άλλη ή κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Γοριλοπαιδο, μπράβο σου ρε παιδί! Αφού στην τελευταία σελίδα ηθελα να δω ποσα εκανες εσυ και τρελλάθηκα όταν ειδα οτι το παλεψες μονος :D

ωραίος φίλε, πολυ ευχάριστη παρουσίαση, με κάλυψε απολυτα :T:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ξεψάχνισα :)

Νομίζω ότι η UD5 με ένα 10-15% price cut, θα ήταν μία πολύ δυνατή παρουσία που θα κοντράριζε τα πάντα. Σε αυτές τις τιμές, απλά νιώθει την ανάσα του ανταγωνισμού :/

/αυτός ο καινούργιος reviewer είναι πολύ καλός, να τον κρατήσουμε! :):T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Great Review! Η μητρικη ομως δεν με συγκινει... ωραια ειναι, αλλα στα λεφτα της, νομιζω πως υπαρχουν καλυτερες λυσεις....

Αντε, να πουμε και καλη επιστροφη στο αθλημα γκορ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα το διάβασμα. Κουράστικα με τις 16 σελίδες αλλά χόρτασα πληροφορίες. Πολύ ενδιαφέρον το κομμάτι του IR3550 και των φάσεων μιάς και επειδή δέν είμαι ψαγμένος, πάντα κοιτούσα στα specs των asus μητρικών της z77 σειράς και έλεγα θα αντέχουν περισσότερο στα κλόκια με περισσότερα Phases. Έμαθα για τα εικονικά - πραγματικά phases και πώς επηρεάζει στο τέλος.

Για την τιμή που αναφέρει ο caution πιο πάνω θα συμφωνήσω για την up5 αλλά άν κοιτάξει κανείς π.χ προσφορές σε αμαζόνα κ.α θα δεί ότι υπάρχει ελπίδα και είδικά άν δέν βιαστεί να κάνει αγορά τώρα.

^ Bravo Gorilla ^

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες :)

@barf..άμα είχαμε μερικές συσκευές thunderbolt ίσως σε συγκρινούσε :D

όχι δεν επιστρέφω στο άθλημα χωρίς να έχω τακτοποιήσει άλλα θεμματάκια :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now