aRkA$

iPhone 5 Aluminum Bumper: Νέα θήκη για το iPhone με την υπογραφή της Cooler Master!

Recommended Posts

Και σε τιμές σκότωμα να τα πάρεις..θέλουν συντήρηση. Και δεν μπορείς να αγοράσεις υπερπολυτελή αυτοκίνητο εάν δεν έχεις ???. Εχθές ας πούμε στην Κηφισίας με τον morti είδαμε 730 hp SV12 S Biturbo 2009 SL600 και απο 250K αρχική είχει 85K. Αλλά και πάλι...85Κ είναι λεφτά..όχι αστεία!

Σε τιμές σκότωμα εννοέις απο την αρχική τους. Που πάλι πολύ έιναι :hehe:

Είμαι άσχετος απο smartphones (τουλάχιστον όχι καμμένος :P) και δεν ξέρω. Μπορείς να μου δώσεις μια μάρκα που έχει παρόμοια θήκη για iphone 5 για να δώ την τιμή της και γενικά το προϊόν?

για το αιφον δεν εχω ψαξει γιατι δεν με ενδιαφερει κιολας,αλλα ας πουμε στο gs3 που εχω με 25δολλαρια παιρνεις: Triobump Grey Aluminum Metal Case Frame Bumper for Samsung Galaxy S3 SIII i9300 | eBay (αυτην πηρα τουλαχιστον εγω)

επισης παναλαφρη οπως η cm με κουμπια χωρις να προσπαθεις να "χωσεις" τα δαχτυλα σου μεσα στην ωπη που συνηθως ειναι για πολυ μικρα χερια.επισης χωρις βιδες.δεν εχει βγαλει ακομα για το 5αρι αλλα συντομα φανταζομαι θα βγαλει. υπαρχουν και πιο ακριβες θηκες απο 100ντολαρς αλουμινιου αλλα εκτος οτι εχουν βιδες μου φαινεται εξωφρενικο ποσο. ειδικα αν αναλογιστεις πως ηδη εχεις ξοδεψει "μια περουσια/μηνιατικο" να παρεις το κινητο.

οσον αφορα τα αυτοκινητα εννοουσα για τις καγιεν και τις Χ5 που πλεον βρισκεις τιμες μικροτερες απο μικρομεσαια αυτοκινητα. ναι η συντηρηση ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο!!:P

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα για τα Ελληνικά δεδομένα ίσως αυτή η θήκη να είναι ακριβή, οι εταιρίες όμως δεν φτιάχνουν προϊόντα συγκεκριμένα για την Ελληνική αγορά ούτε νομίζω τους νοιάζει η οικονομική κατάσταση της αγοράς της Ελλάδας όταν τιμολογούν ένα προϊόν.

Υπάρχουν αμέτρητες εταιρίες που φτιάχνουν θήκες ή τροποποιούν κινητά τηλέφωνα που πουλάνε τα προϊόντα τους σε εξωφρενικές τιμές.. Δεν ξέρω αν κάνουν "χρυσές" δουλειές αλλά σίγουρα για να υπάρχουν κάτι πουλάνε..

150 USD για Case για Iphone -> Element Case - iPhone Case and iPad Accessories

1000 USD για Iphone 4S σε ότι χρωματικό συνδιασμό γουστάρεις -> ColorWare

Σίγουρα για την Ελληνική αγορά δεν θα υπήρχε μέλλον σε κάποια τέτοια εταιρία.. στο εξωτερικό όμως τα πράγματα είναι αλλιώς..!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now