barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Θα δείξει Τάσο!! Αν όχι, δίνει η Filco ξεχωριστό για ένα 50ρι λίρες :hehe::hehe:

Με τα διαφορετικά caps από WASD και αλλού που περιμένω, πήγε χαλαρά πάνω από 200 αλλά ήταν η τρέλα της στιγμής

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μηχανικό είναι αυτό?

όχι :D

άσε.. μετά το χθεσινό ποστ, είδα ενα παλικάρι που πούλησε το storm trigger 80? ξενέρωσα που δεν το είχα δει πιο νωρίς :hehe:

μια χαρα το ms και για 40? με τις δυνατότητες του είναι σουπερ :D δεν το περίμενα απο την Ms :)

Link to comment
Share on other sites

Gigabyte HD7870 OC

th_080120132446_zps5586b73f.jpg

Για πες εντυπώσεις... Σκέφτομαι και εγώ να χτυπήσω μια για το καινούργιο pc που θα στήσω σε κανά μήνα. Έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια αλλά και ένα hand-on experience δεν βλάπτει ;P..

Link to comment
Share on other sites

Για πες εντυπώσεις... Σκέφτομαι και εγώ να χτυπήσω μια για το καινούργιο pc που θα στήσω σε κανά μήνα. Έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια αλλά και ένα hand-on experience δεν βλάπτει ;P..

Δε συνάντησα κανένα πρόβλημα. Μαζί είχε και δώρο 3 παιχνίδια. Hitman, Farcry, Sleeping Dogs, τα οποία παίζουν όλα απροβλημάτιστα στο full. Την βρήκα σε καλή τιμή και την τσίμπησα αν και αρχικά πήγαινα για 7870 με Tahiti LE GPU από εξωτερικό αλλά τελικά προτίμησα τα 3 χρόνια εγγύησης που έχει η συγκεκριμένη και αγορασμένη από Ελλάδα. H συγκεκριμένη ειναι OC edition με 1100Mhz Core και 1200 RAM αλλά σηκώνει και άλλο από ότι έχω διαβάσει. Την περίμενα λίγο πιο αθόρυβη σύμφωνα με κάποια review αλλά μάλλον εγώ είμαι λίγο παράξενος με τον θόρυβο.

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν από το Rivendell; :P

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Χαχαχαχα το ήθελα σε μαύρο με άλλα σχέδια αλλά δεν το είχε...Και αυτό πάντως έχει την ομορφιά του :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now