barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Μιας και για ανεξήγητο λόγο έχασα το Marque 1, πέρασα άμεσα σε αντικατάσταση με το Plantronics M165 Marque 2!

135-albums81-picture23967.JPG

135-albums81-picture23965.JPG

135-albums81-picture23966.JPG

Πολύ μ'αρέσει που είναι mat και όχι piano black όπως το παλιό, και ότι το led για τις εντολές το έβγαλαν από την έξω πλευρά και όχι στο σημείο που ήταν το standard mic.

2 δυνατά apps, το πρώτο δείχνει στο κινητό τη στάθμη μπαταρίας στο ακουστικό μαζί με τις οδηγίες χρήσης του, ενώ το δεύτερο μπορεί να το ανακαλύψει μέσω logs που ήταν την τελευταία φορά (γεωγραφική θέση) και να στείλει ηχητικό μήνυμα για τον εντοπισμό του.

Link to comment
Share on other sites

http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/television/led-tv/UE40F5300AKXXU

Ήθελα μια smart tv και την βρήκα στα 400 ευρώ. Θα μπει στο Play room. Μου άρεσε που παίζει άψογα τις ταινίες, ακόμα και matroska από εξωτερικό σκληρό. Τέρμα η μεταφορά του υπολογιστή στο σαλόνι για να δω ταινίες 1080p πλέον :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πηρα περυσι 40αρα Samsung full hd και 3d 200hz..αθλιο το 3d.. για ταινιες για τους γονείς μ ειναι μια χαρα..αντε κ για καμια μπαλα για μενα..:)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήθελα 3D με τίποτα! Με κουράζει απίστευτα. Γι'αυτό έψαξα την καλύτερη σχέση τιμής/χαρακτηριστικών και όσο πιο κοντά στα 400 που είχα βάλει όριο με άντε ένα 40 άρι+ αν έβρισκα κάτι έξω από την κατηγορία του. Το ότι παίζει ταινίες απροβλημάτιστα από τον σκληρό με βόλεψε απίστευτα πάντως. Θα λιώσουμε στις ταινίες με τα παιδιά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως..κ μενα παιζει τις ταινίες αμεσως απο τ σκληρο..απλα ειχε 3d δεν ηταν καν κριτήριο αγορας..για να δεις σωστά 3d και να μην ζαλιζει θελει πολλα χιλιάρικα...καλορίζικη ρε.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη παίζει stable 4500 με 1.16v ?

μεγιές κιόλας :)

Ευχαριστώ :)

Στο 1.150 παίζει stable αλλά το χα ξεχάσει στο addaptive.

Με προβληματίζει λίγο που ο ένας πυρήνας είναι 10c κάτω από τους άλλους σε load (prime πχ). Σε Idle είναι νορμάλ

Δεν είναι λίγο περίεργο αυτό; Αν ήταν 10 βαθμούς πάνω θα το έβρισκα πιο λογικό.

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Untitled.jpg.53d9d6d0fb27bee7eb8040f7403

Edited by perik
Link to comment
Share on other sites

Σάκη τα κατεβασμενα είναι το πρόβλημα. Αν νοικιάσεις μια θα δεις ότι είναι πολύ καλό. Πήραμε σπίτι και νέους τα Χριστούγεννα την f8000και είναι απίστευτη στο 3d. Αλλά στα μκβ από ίντερνετ ειδικά στα μικρά αρχεία κουράζει!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σάκη τα κατεβασμενα είναι το πρόβλημα. Αν νοικιάσεις μια θα δεις ότι είναι πολύ καλό. Πήραμε σπίτι και νέους τα Χριστούγεννα την f8000και είναι απίστευτη στο 3d. Αλλά στα μκβ από ίντερνετ ειδικά στα μικρά αρχεία κουράζει!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχω δει στο σινεμά πολλές 3D και τις λεγόμενες "καλές" και έπιανα τον εαυτό μου να κουνάω τα γυαλιά να μην κουράζομαι. Ίσως να φταίνε και τα γυαλιά, να μην έχω δοκιμάσει κάτι καλό ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως της σαμσουνγκ τα γυαλιά μουφα. Στην πανασονικ στην Αθήνα είναι επαναφορτιζομενα και έχουν πιο ωραία κατανομή στέκονται ποπ καλά από τις πλαστικουρες.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 strat εχω. μία παλιά squier standard special edition (την οποία τροποποιώ και αναβαθμίζω σιγά σιγά) και πριν κανα μήνα πήρα μια sx sst 57 η οποία για τα λεφτά της (μόλις 130 ευρώ) είναι αξιοπρεπέστατη ;)

DSCI0483.jpg

η αριστερή είναι η Standard , η δεξιά η SX

Edited by mofori
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now