barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Παρέλαβα και αυτά τα μωρά την προηγούμενη εβδομάδα...

135-albums81-picture24300.jpg

ευχαριστημενος?? Σκεφτομαι να τα αγορασω για ποδηλατο - τρεξιμο μιας και τα προηγουμενα παρεδωσαν πνευμα...

Link to comment
Share on other sites

Δύο απ' τα κομμάτια της πτυχιακής μου :D

Στα αριστερά μια πλακέτα αντίστοιχη του Arduino με ARM Cortex-M4 80MHz για προγραμματισμό ρομποτικού βραχίωνα και στα δεξιά μια πλακέτα με μικρόφωνο για φωνητικές εντολές!

DSCF2111 [800x600].jpg

DSCF2111 [800x600].jpg

DSCF2111 [800x600].jpg

57fd08be90a13_DSCF2111800x600.jpg.4f2001

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστημενος?? Σκεφτομαι να τα αγορασω για ποδηλατο - τρεξιμο μιας και τα προηγουμενα παρεδωσαν πνευμα...

Τα αγορασα και γω! Αρκετα καλο μπασο, χανουν ομως λιγο στα ψιλα. Αν πειραξεις λιγο ομως τον ισοσταθμιστη ειναι μια χαρα για μουσικουλα. Στα συν και η καλη απομονωση εξωτερικων ηχων!

Link to comment
Share on other sites

Δύο απ' τα κομμάτια της πτυχιακής μου :D

Στα αριστερά μια πλακέτα αντίστοιχη του Arduino με ARM Cortex-M4 80MHz για προγραμματισμό ρομποτικού βραχίωνα και στα δεξιά μια πλακέτα με μικρόφωνο για φωνητικές εντολές!

[ATTACH=CONFIG]24396[/ATTACH]

Μπράβο ωρέ :T: Κάτσε, μπερδεύτηκα, τι έτος είσαι; :D

Link to comment
Share on other sites

Hand Grip Strap

Το έβγαλα το λουρί της Nikon,να πάει στο καλο.. με ενοχλούσε πολύ οποτε αποφάσισα να το αντικαταστήσω με αυτό εδώ !

z6Taxmb.jpg

Monopod CamLink CL-CMP3

LuPHrkR.jpgCL-CMP3_MR.JPG

Link to comment
Share on other sites

beda9a5u.jpg

Xiaomi Pistons brown updated (v2)

Ήρθε μαζί και μπαταρία αλλά περιμένω και το τηλέφωνο για την βγάλω στο κλαρί.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Next week new update :P

Τι πίστα θα πάει;

[MENTION=1144]Spirosssss[/MENTION], αυτό το 2 σε ένα συνδυάζει πολλά πράγματα. Να είχε μεγαλύτερο δίσκο θα ήταν λουκούμι, αλλά θα στρωθεί και αυτό .

Edited by WebHunter
Link to comment
Share on other sites

welcome back hwbox!!!

Έχω από το Σάββατο το πρωί το htc one m8 32gb που ανέβασα παραπάνω! Παιδιά το κινητό είναι αλλού! Καμία επαφή με οτιδήποτε άλλο έχω δει..η απόκριση η αφή η μπαταρία του, το πως δουλεύει η ποιότητα κατασκευής τα πάντα είναι αλλού!

Η έκδοση μου είναι verizon και δεν ανοίγει lte αλλά και τα 13mbps που πιάνω για την ώρα είναι μια χαρά ούτως η άλλως δεν κατεβάζω από το κινητό :hehe:! Το κινητό έγινε root s-off με cmw recovery και τα σχετικά back up!Αν βγει κάποια rom αργότερα που να δίνει κ άλλο οκ αλλιώς πίσω στα στοκ του!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ! Είναι καλύτερη απο του m7! Τραβάει απίστευτα γρήγορα φωτογραφίες και είναι όλες πολύ καλές για κινητό! Είδα και τα 13mp του s4 και τα 8 του 5s! Όλα μούφα έιναι ανάλογα με τις περιστάσεις! Σίγουρα τραβάει καλύτερες κοντινές και βραδυνές φώτος! Για μένα που ζητάω ταχύτητα μου την έδωσε και με το παραπάνω κ αυτό είναι το ζητούμενο :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now