barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Μετα, που λετε, απο πολυυυυ καιρο (κοντα 10 μηνες) ειπα να κανω κι εγω ενα μικρο δωρο στον εαυτο μου :)

Αν κι αυριο παραμεθαυριο θα κανω κι αλλα, δε πειραζει... Ιδου λοιπον κατι που ηθελα απο καιρο και θα βοηθησει

αρκετα στη δουλεια :)

Fluke 116C True RMS DMM Slideshow by BagelisL | Photobucket

Link to comment
Share on other sites

Μου τα 'λεγε στο τηλέφωνο ο Πάστελ για το M3, ήταν κατανεθουσιασμένος :hehe: Του λέω κανόνισε να κολλάει πάλι και να θες να γυρίσεις πάλι σε WP8. Και μου απαντά: "Όχι ρε, αφού ξέρεις τι ψαχτήρι είμαι εγώ, MIUI ROM θα φοράει" :hehe:

Μεγειές Πάστελ :T:

Link to comment
Share on other sites

ο φιλος σου ο αλεξ πηρε ζενμπουκ αυτο το μηνα. Τον αλλο μηνα θα παρει το 930 (εκτος αν με προλαβει η δουλεια και μου δωσει ανδροιδ) οποτε θα παρω ραφια να βαλω σπιτι+λαμπες.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εκανα ψωνια! Inspiron 3537 , 4500u,8gb,1tb,8850m :D

[ATTACH=CONFIG]27149[/ATTACH]

AAAA!!! θελω και εγω ενα mi3 Παστελ!! κανονισε ομαδικη αγορινα κανονισε!! φτιαξτε μας!

Με τρως σε gpu/cpu/ram (hd3000/ι7 2677/4gb) αλλα ειμαι ελαφρυτερος (1,3kg) και πιο γρηγορος (256gb ssd) και λογικα βγαζω περισσοτερη ωρα στη μπαταρια :P

QQ

Link to comment
Share on other sites

Με τρως σε gpu/cpu/ram (hd3000/ι7 2677/4gb) αλλα ειμαι ελαφρυτερος (1,3kg) και πιο γρηγορος (256gb ssd) και λογικα βγαζω περισσοτερη ωρα στη μπαταρια :P

QQ

Ποσο μεγαλο ειναι το zen? αυτονομια 7 ωρες λεει με browsing και οσο για ssd τον χρειαζεται συντομα!! :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now