barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Μόνο που βλέπω XP σε τέτοιο setup πονάει η καρδιά μου :hehe:

Πολύ άπλα η δεύτερη Dell. Welcome to the TriggerZ club ;)

Ρεεεεεε θα τα ματιάσετε ρεεεεε! :hehe:

Μόνο ότι έχει μέσα το Case είναι παλιό! :hehe:

H 2η Dell έχει ίδιες ρυθμίσεις με την 1η αλλά είναι λίγο ζαχαρί το λευκό της! Dafuq!

Link to comment
Share on other sites

Μεγειά η dellάρα Bill :T:

[MENTION=2090]IntelUser2525[/MENTION] Μαζί σου για τα Lumia και τα Windows Phone, δεν ξέρω αν έχεις διαβάσει παλιότερα posts μου επί του θέματος, αλλά το πάω με χίλια το OS και τα Lumia γενικότερα (παρόλο που έχω Samsung Ativ :P). Στο θέμα μας τώρα, το 630 το έχουν 2 γνωστοί μου, τους το είχα προτείνει και όντως είναι απόλυτα ευχαριστημένοι. Το κύριο παράπονο που έχουν είναι ότι δεν έχει flash η φωτογραφική του... Μεγάλο fail κατ' εμέ. Πολύς κόσμος στην ηλικία των 20-30 βγαίνει έξω το βράδυ, βγάζει photos, κάνει ή τελοσπάντων βρίσκεται κάπου με κακό φωτισμό και θέλει να βγάλει μια photo. Δεν μπορώ να καταλάβω και για ποιο λόγο δεν έχει.

Και για του λόγω του αληθές, φωτογραφία από Lumia 630 μέσα σε νυχτερινό μαγαζί. https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10542677_10203989513756242_5209695380521400631_o.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Μεγειά η dellάρα Bill :T:

[MENTION=2090]IntelUser2525[/MENTION] Μαζί σου για τα Lumia και τα Windows Phone, δεν ξέρω αν έχεις διαβάσει παλιότερα posts μου επί του θέματος, αλλά το πάω με χίλια το OS και τα Lumia γενικότερα (παρόλο που έχω Samsung Ativ :P). Στο θέμα μας τώρα, το 630 το έχουν 2 γνωστοί μου, τους το είχα προτείνει και όντως είναι απόλυτα ευχαριστημένοι. Το κύριο παράπονο που έχουν είναι ότι δεν έχει flash η φωτογραφική του... Μεγάλο fail κατ' εμέ. Πολύς κόσμος στην ηλικία των 20-30 βγαίνει έξω το βράδυ, βγάζει photos, κάνει ή τελοσπάντων βρίσκεται κάπου με κακό φωτισμό και θέλει να βγάλει μια photo. Δεν μπορώ να καταλάβω και για ποιο λόγο δεν έχει.

Και για του λόγω του αληθές, φωτογραφία από Lumia 630 μέσα σε νυχτερινό μαγαζί. https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10542677_10203989513756242_5209695380521400631_o.jpg

Έχεις απόλυτο δίκιο. Προσωπικά δεν με νοιάζει το φλας αλλά για την κατηγορία χρηστών οπού και απευθύνεται στην ουσία το κινητό είναι μεγάλη απώλεια και τεράστιο λάθος μιας και θα κέρδιζαν πολύ μεγάλο ποσοστό αγοράς. Πάντως, μου αρέσει η νεα Microsoft, από τότε που έφυγε ο αρχιμ.. Μπαλμερ ολα δείχνουν προς το καλύτερο. Διάβασα αυτό εδώ το άρθρο από το οποίο έβγαλα μερικά καλά συμπεράσματα. http://m.fastcompany.com/3038281/satya-nadellas-microsoft-wants-to-make-productivity-sexy-inspiring-and-futuristic

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε τώρα, τρέμει το android. :shifty:

Αυτό το πώς το λές Adroid το έχω ξανακούσει κάπου!

Αααα! Θυμήθηκα! Είναι αυτό που το βγάζει μια εταιρία και το έχουν άπειρες διαφορετικές συσκευές

και περιμένουν να παίξει τέλεια και μετά κράζουν την Apple?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πώς το λές Adroid το έχω ξανακούσει κάπου!

Αααα! Θυμήθηκα! Είναι αυτό που το βγάζει μια εταιρία και το έχουν άπειρες διαφορετικές συσκευές

και περιμένουν να παίξει τέλεια και μετά κράζουν την Apple?

adroid? O_o

:P

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πώς το λές Adroid το έχω ξανακούσει κάπου!

Αααα! Θυμήθηκα! Είναι αυτό που το βγάζει μια εταιρία και το έχουν άπειρες διαφορετικές συσκευές

και περιμένουν να παίξει τέλεια και μετά κράζουν την Apple?

Κάτσε μιλάμε για ένα windows phone που παρακαλάει η MS να το βάλουν στα κινητά τους οι HTC και Samsung και τόσα χρόνια τώρα έχει μικρότερο μερίδιο αγοράς από τα πλαστικά τηλέφωνα για μωρά; :hmmm:

γατάκι foundera. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Η Asus και η Gigabyte δεν έχουν Χ99 mATX.

Ok τότε..καλορίζικα!!!

Γιατί όχι;

Δεν ξέρω μου φαίνονται λίγο "φτηνες" για τόσο καλό hardware. Κάνω λάθος το ξέρω απλά θα προτιμούσα μια asus ή msi!

Link to comment
Share on other sites

μεγιές Ζακ, επειδή είμαι και εγώ htpc-ακιας για πες και τι σε τι κουτί θα μπούν :D

Aerocool DS Cube μαζί με τους 2χ4TB που έχω. Θέλω να πιστεύω πως θα χωρέσουν.

Την κάρτα παραπάνω την έστειλα πίσω και περιμένω την G1 Gaming. Αυτή ήταν η απλή windforce.

Link to comment
Share on other sites

Aerocool DS Cube μαζί με τους 2χ4TB που έχω. Θέλω να πιστεύω πως θα χωρέσουν.

Την κάρτα παραπάνω την έστειλα πίσω και περιμένω την G1 Gaming. Αυτή ήταν η απλή windforce.

Σωστός για την κάρτα, την παρακουτσουρεψαν την wf.

Εγώ ακόμα περιμένω το rma στην g1 μου...

Και η asrock πολύ καλή. Άστους να λένε!

/Send from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λογικά o/c δεν θα παίξει πολύ. Ίσα να φτάσω τα 4.2-4.3G και ανάλογα τις θερμοκρασίες.

Αν δω πως ανεβαίνει πολύ ο 5930Κ θα τον ρίξω στα 4 και τέλος.

Οι μνήμες είναι 3λιτρες, η κάρτα στοκ, οπότε για all around HTPC στο σαλόνι θέλω να πιστεύω πως δεν θα έχω θέματα.

Για κανένα bench, τον βγάζω και στο μπαλκόνι κατά τις αρχές Γενάρη (να πιάσει τα -20) και δοκιμάζω...

Link to comment
Share on other sites

Για κανένα bench, τον βγάζω και στο μπαλκόνι κατά τις αρχές Γενάρη (να πιάσει τα -20) και δοκιμάζω...

Ζηλεύωωωωω! Στις Σκανδιναβικές χώρες και στην Ρωσία γίνονται όλα αυτά τα air cooling αποτελέσματα στο bot, που ξεφεύγουν 200MHz από όλα τα H2O αποτελέσματα :P

Μεγειές το PCάκι Ζάχο :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now