barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Ωραίος ρε! Και τελικά? Είσαι ο rambo τώρα μικρό μου τσικάκι? :hehe:

Τώρα τα δεδομένα μου είναι ασφαλή :hehe: Απλά μου αρέσει που είναι μεγάλο και το βρίσκω πάντα στο γραφείο. Μετά σκεφτόμουν ότι μοιάζει και με κάτι άλλο σε μίνι μέγεθος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

κοντα στα 2 σεκ εγω στο tk μου , αλλα ρε μαν απολυτα λογικο νουμερο στην τελικη δεν υποτιθεται οτι αλλαζεις modes ανα 5 δευτερα ναουμ ..

σοφε απο "επιδοσεις" πως παει το μινι ντιλντο ?

Link to comment
Share on other sites

κοντα στα 2 σεκ εγω στο tk μου , αλλα ρε μαν απολυτα λογικο νουμερο στην τελικη δεν υποτιθεται οτι αλλαζεις modes ανα 5 δευτερα ναουμ ..

σοφε απο "επιδοσεις" πως παει το μινι ντιλντο ?

Δεν έχω ιδέα :hehe:

Λίγο που το είδα σε κάτι copy-paste που έκανα πιο αργό από ένα Kingston Data Traveller UG3 που έχω μου φαίνεται. Σημασία έχει πως το πετάω και σε κανενός το κεφάλι και αν τον βρει από την βαριά πλευρά πάει με διάσειση :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Diablo Rosso 2 HR εε? μεγιές ίσως η καλύτερη επιλογή :T:

θέλω να τα βάλω και εγώ στο 690sm μου αλλα το ταμείο είναι μείον :hehe:

Ναι αυτά είναι. 270? μου βγήκαν αλλά έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Mortis τον πελεκάνο έχεις?

yeap, απο τους πρώτους το πήρα οταν είχε βγεί :)

11-albums188-picture38235.jpg

Ναι αυτά είναι. 270? μου βγήκαν αλλά έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος.

μια χαρά, 260? τα είχα βρεί πέρυσι που είχα ρωτήσει για το δικό μου!

Link to comment
Share on other sites

yeap, απο τους πρώτους το πήρα οταν είχε βγεί :)

11-albums188-picture38235.jpg

μια χαρά, 260? τα είχα βρεί πέρυσι που είχα ρωτήσει για το δικό μου!

Και εγώ 12/07 το είχα πάρει απο τους πρώτους.

Βέβαια στην πορεία το έδωσα.

Link to comment
Share on other sites

KTM 690 SM βγαίνει και SMR του 08 μοντέλο (με πορτοκαλί σκελετό και θεωρώ ποιο όμορφο)

Πολύ δυνατό, βέβαια με τα φρένα είχε ένα θέμα. Απλά δε σταματάει στους Ελληνικούς δρόμους... Αλλά είμαστε off topic.

Mortis κόψε την πινακίδα και βάλτη απο κάτω. Το μηχανάκη έχει κωλ@ρ@. Σαν R1 είναι αμα την βγάλεις. Βέβαια έχεις βάλει aftermarket πινακίδα εσύ ήδη βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

klhseis murizomai!

καντε τον ρεπορτ τον απο πανω :P

Όχι ρε και έχω να πληρώσω ήδη μια για κράνος επειδή έφυγα με νεύρα και βιαζομουν .

Δεν κάνω πια τέτοια. Έχω 2 παιδιά, το μηχανάκι μου το φάγανε από την πυλωτή και πια κυκλοφορώ με πολυμορφικο λόγο οικογενείας και το transalp της δουλειάς.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τι μοντέλο είναι? τρελός κανίβαλος για ταρζανιες, πολύ το γουστάρω αυτό το μηχανάκι. :T:

2007 ειναι το πρώτο, μετα οπως ειπώθηκε βγήκε και το smr :)

KTM 690 SM βγαίνει και SMR του 08 μοντέλο (με πορτοκαλί σκελετό και θεωρώ ποιο όμορφο)

Πολύ δυνατό, βέβαια με τα φρένα είχε ένα θέμα. Απλά δε σταματάει στους Ελληνικούς δρόμους... Αλλά είμαστε off topic.

Mortis κόψε την πινακίδα και βάλτη απο κάτω. Το μηχανάκη έχει κωλ@ρ@. Σαν R1 είναι αμα την βγάλεις. Βέβαια έχεις βάλει aftermarket πινακίδα εσύ ήδη βλέπω.

το ηξερα οτι θα βγάλουν smr αλλα δεν άντεχα να περιμένω :P δεν με τρέλενε κιόλας, πιο minimal και διαχρονικός ο μαύρος σκελετος!

όντως έχω βάλει αφτερμαρκετ βάση για πινακίδα η οποία είναι ρυθμιζόμενη με δύο βίδες και μπορώ να την ξαπλώσω τελείως προς τα κάτω όποτε θέλω :D

Εχω πληρώσει και εγώ 2-3 κλήσεις για κράνος απο βλακεία του στύλ δυο στενά πιο κάτω.

Τελος και για μένα οι τανζανιές απο τοτε που εγινα μπαμπάς, αντε να κεράσω τσαγάκι κανα cbr600 απο φανάρι μέχρι τα 120 :hehe:

έχω ολόσωμες Remus Hexacone τιτάνιο-carbon + πρόγραμμα acrapovic + kn φίλτρο, δεν το έχω μετρήσει αλλα οσα μαστόρια το έχουν οδηγήσει μου λενε τουλάχιστον 68 άλογα απο 63 που ειναι μαμά!

Αλλα να σας πως την αλήθεια στο γκαραζ ειναι και κάθεται, αντε να το βγάλω μια φορά την εβδομάδα για να ξελαμπικάρω γιατι κυκολοφορώ με ενα 250ρι σκούτερ και πήζω ωρες ωρες θέλω λίγο ροπή ρε παιδί μου :hehe: Αφου σκεφτείτε αυτο το έχω απο το 2007 και εχω κάνει 23000km το σκουτερ το πήρα το 2009 και έχω κάνει 33000km :P

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

2007 ειναι το πρώτο, μετα οπως ειπώθηκε βγήκε και το smr :)

έχω ολόσωμες Remus Hexacone τιτάνιο-carbon + πρόγραμμα acrapovic + kn φίλτρο, δεν το έχω μετρήσει αλλα οσα μαστόρια το έχουν οδηγήσει μου λενε τουλάχιστον 68 άλογα απο 63 που ειναι μαμά!

Καλός κάγκουρας είσαι και του λόγου σου!!! :lolling: ωραίος man!!! έτσι για να φεύγουν τα χονδρά τα φλόκια και να ξε@@@λώνεις έστω και μια φορά την εβδομάδα δεν είναι άσχημα!!! :hehe:

Επειδή τα Ευρωπαικά τα σνομπάριζα πάντα, αυτό είναι η συνέχεια του LC4? δεν είναι το Duke έτσι?

Edited by MetallicGR
πιπέρι!
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε και έχω να πληρώσω ήδη μια για κράνος επειδή έφυγα με νεύρα και βιαζομουν .

Δεν κάνω πια τέτοια. Έχω 2 παιδιά, το μηχανάκι μου το φάγανε από την πυλωτή και πια κυκλοφορώ με πολυμορφικο λόγο οικογενείας και το transalp της δουλειάς.

πλακα κανω βρε

παντως φωρατε κρανη.....

Link to comment
Share on other sites

bIE6u9W.jpg

την πηρα οπως γυρνουσα τωρα. Δυνατη!

Cadbury's ξεκίνησα να τρώω από τότε που διάβαζα "Τα σα'ϊνια"... τις διαφημίζανε πολύ σε αυτό το περιοδικό τότε. Γ@μ.. οι σοκολάτες .-

Link to comment
Share on other sites

Τα σαΐνια ήταν το καλύτερο δώρο που μπορόυσε να κάνει ένας γονιός στο παιδί του.. Εκπληκτικό περιοδικό..

Επίσης εκεί μέσα διαφημίζανε πολύ κάτι ποδήλατα "Imperial" Τι λένε αυτά; Υπάρχουν ακόμα; Πιτσιρικάς τότε τα έβλεπα κ μου τρέχαν τα σάλια.

Link to comment
Share on other sites

τα σαινια τα διαβαζα και εγω και ένα αλλο δεν θυμαμαι πως λεγοτανε που ηταν μαζι με μια εφημεριδα (καθημερινη?) καθε κυριακη αν θυμαμαι καλα.

εδιτ: νομιζω ειχαν και ενα μικρο βιβλιαρακι με ανεκδοτα κλπ σε καθε τευχος. δυστηχως στην μετακόμιση χαθηκαν/ δεν τα πηραμε ποτε/ δεν ξερω

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω ακόμα, τη μίνι βιβλιοθήκη των Σαϊνιών μαζί με κάτι άλλα εξτραδάκια που δίναν κατά καιρούς. :P

Κάνω ανασκαφή τώρα να βρω τα Imperial!! Θυμάμαι ήταν ένα κόκκινο με περίεργο σκελέτό και διπλές αναρτήσεις!

Edited by Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now