barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Κατέβαινα από το σπίτι τρεχάλα όταν έβγαιναν να πάω στον πεζόδρομο στο σε μαγαζί Τύπου (περιοδικά, εφημερίδες, κτλ) γιατί μόνο εκεί το έβρισκα. Και καλοκαίρι κλασικά τα κίτρινα του Πατάκη... βασανιστήριο μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψυχολογικά από τέτοια βιβλία, γιατί κάθε καλοκαίρι οι δικοί μου μου έπαιρναν καμμία δεκαριά από δαύτα και απαιτούσαν να τα λύσω όλα :hehe:

τα βαριομουν παντα εγω τα περvουσα με μαρκαδορους και τα εκανα αεροπλανακια.....

φυσικά άλυτα και βαμενα με χρωματα της Π.Α. της Luftwaffe και των Red Arrows :P

+ η αγορα της μέρας

pizza.jpg

pizza.jpg

pizza.jpg

pizza.jpg.85ac9b16e292ba2c4ef5569ef91053

Edited by X4K4
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα MLS Talk and Drive από τα Media Markt που το έιχαν σε προσφορά στα 89? από 149?.

Γενικά είχα στο μυαλό μου κάτι απλό. Σε φάση του βάζω τον δρόμο που θέλω και με πάει...όπως

είχα δει σε κάτι ταξιτζήδες και είχα ζηλέψει.

Γενικά το ανοίγω και βλέπω ένα κάρο ρυθμίσεις, gmail επάνω, FB επάνω και όλα αυτά.

Android είχε η μ@λ@κιούλα!

Τσπ...ασχολήθηκα μαζί του 1 ώρα ενώ ήμουν με αλάρμ...εντάξει ρε MLS...πρίν βγάλεις νέο προϊόν το κοιτάς?

Σε φάση μετά την μια ώρα ήμουν έτοιμος να το αφήσω στα σκουπίδια.

Αρχικά είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟ.

Κατα δευτερον, πήρα GPS, άμα ήθελα tablet θα αγόραζα ένα με 29? και θα ήταν ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Κατα τρίτον, για να βρώ πως να βάλω δρόμο, πρέπει να έχω μεταπτυχιακό και master στο Harvard.

Απορώ πως τέτοια προϊόντα πουλάνε...μάλλον όλοι οι λαλάκες σαν και εμένα θα τα αγοράζουν και μετά

δεν θα θέλουν καν να τα επιστρέψουν τόσο χάλια που είναι.

Δηλαδή σοβαρά ρε MLS, θέλω ένα GPS με ένα απλό menu που να λέει

Δρόμος

Αριθμός

Περιοχή

και να με πηγαίνει εκεί και τέλος.

Δεν θέλω ούτε FB, ούτε Gmail, ούτε φωνητικές εντολές (που θέλουν 4 λεπτά να καταχωρηθούν).

Δεν ντρέπεστε που βγάζετε τέτοια προϊόντα?

Δηλαδή στο iPhone, το βάζω στα Greeklish στο Google Maps και όλα καλά!

Απλά επειδή μιλάω συνέχεια στο τηλέφωνο δεν ήθελα να ακούω την φωνή της Google

στο ακουστικό όταν μιλάω.

Τώρα Google maps και ξερώ ψωμί.

MLS ούτε για πλάκα..ούτε για δώρο στον χειρότερο βάζελο (@venisk για σένα πήγαινε αυτό ρει) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα MLS Talk and Drive από τα Media Markt που το έιχαν σε προσφορά στα 89? από 149?.

Γενικά είχα στο μυαλό μου κάτι απλό. Σε φάση του βάζω τον δρόμο που θέλω και με πάει...όπως

είχα δει σε κάτι ταξιτζήδες και είχα ζηλέψει.

Γενικά το ανοίγω και βλέπω ένα κάρο ρυθμίσεις, gmail επάνω, FB επάνω και όλα αυτά.

Android είχε η μ@λ@κιούλα!

Τσπ...ασχολήθηκα μαζί του 1 ώρα ενώ ήμουν με αλάρμ...εντάξει ρε MLS...πρίν βγάλεις νέο προϊόν το κοιτάς?

Σε φάση μετά την μια ώρα ήμουν έτοιμος να το αφήσω στα σκουπίδια.

Αρχικά είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΡΓΟ.

Κατα δευτερον, πήρα GPS, άμα ήθελα tablet θα αγόραζα ένα με 29? και θα ήταν ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Κατα τρίτον, για να βρώ πως να βάλω δρόμο, πρέπει να έχω μεταπτυχιακό και master στο Harvard.

Απορώ πως τέτοια προϊόντα πουλάνε...μάλλον όλοι οι λαλάκες σαν και εμένα θα τα αγοράζουν και μετά

δεν θα θέλουν καν να τα επιστρέψουν τόσο χάλια που είναι.

Δηλαδή σοβαρά ρε MLS, θέλω ένα GPS με ένα απλό menu που να λέει

Δρόμος

Αριθμός

Περιοχή

και να με πηγαίνει εκεί και τέλος.

Δεν θέλω ούτε FB, ούτε Gmail, ούτε φωνητικές εντολές (που θέλουν 4 λεπτά να καταχωρηθούν).

Δεν ντρέπεστε που βγάζετε τέτοια προϊόντα?

Δηλαδή στο iPhone, το βάζω στα Greeklish στο Google Maps και όλα καλά!

Απλά επειδή μιλάω συνέχεια στο τηλέφωνο δεν ήθελα να ακούω την φωνή της Google

στο ακουστικό όταν μιλάω.

Τώρα Google maps και ξερώ ψωμί.

MLS ούτε για πλάκα..ούτε για δώρο στον χειρότερο βάζελο (@venisk για σένα πήγαινε αυτό ρει) :hehe:

Ιδέα που την έχω δει και στην Ελλάδα αλλά εδώ παίζει σε όλα τα ταξί. Κινητό και share το 3G σε tablet που είτε τρέχει google maps είτε κάποιο πρόγραμα GPS.

2 σε 1 και GPS και tablet.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν είχα κάμερα και έβγαζα φωτογραφίες συνέχεια απο το κινητό βρήκα την NX1000 μεταχειρισμένη και την χτύπησα. :P:cool::D

20141212_200740_zpsbbz7suqv.jpg

20141212_200815_zpsgsua1irl.jpg

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Venisk ειδες man εμπιστεύομαι την κρίση σου!!!! πριν μισή ώρα το αγόρασα...

Καλορίζικο φίλε! Είδα είδα, έτσι πρέπει όταν ο venisk μιλάει οι άλλοι κερδίζουν! :hehe: Είναι εξαιρετική λύση για τα λεφτά του μπράβο σου! Να πας πεις και εντυπώσεις γενικά για όλα του!

Link to comment
Share on other sites

Motorola moto g2

[ATTACH=CONFIG]38534[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]38535[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]38536[/ATTACH]

Venisk ειδες man εμπιστεύομαι την κρίση σου!!!! πριν μισή ώρα το αγόρασα... ;P..

ασπρουλακι να μην λερωνει εεε?

Link to comment
Share on other sites

4dc7e54fe05816ea8106c4ff227e5a72.jpg

Έναν celeron G1620. Ο 3770k τα φτυσε, μάλλον τα είχε χαμένα από την αρχή (μετά από συζητήσεις σε άλλο φόρουμ, φαίνεται ότι έγινε degrade από overclock). Ήταν ο λόγος που δεν μπορούσα να εγκαταστήσω Windows 8 εδώ και ενάμιση χρόνο. Τελευταία το σύστημα έβγαζε χίλια δύο προβλήματα και τελικά βγήκε ο 3770k. Ο celeron είναι απλά ένα μικρό τέρας! Μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση για 36? που έδωσα.

Μετά την Πρωτοχρονιά θα πάω σε κάποιον i5.

Link to comment
Share on other sites

Motorola moto g2

[ATTACH=CONFIG]38534[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]38535[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]38536[/ATTACH]

Venisk ειδες man εμπιστεύομαι την κρίση σου!!!! πριν μισή ώρα το αγόρασα... ;P..

Σκεφτόμουν να το πάρω για την αδερφή μου, για δώρο Χριστουγέννων, αλλά του έριξα τρελό άκυρο και πήρα το LG G3s.

Προσωπικά δεν μου άρεσε σαν design το Motorola.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now