barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Σπύρο, τα ακουστικούλια πως τα πάνε από ήχο; (jbl οκ αλλά πλέον ψάχνεσαι και στις μεγάλες :hehe: ) Μαζί με το oneplus τα πήρες, ή τα πήρες από αλλού μετά;

Καλημέρα! Τα πηρα τώρα με το black friday, το κινητό το έχω από τον Αύγουστο :) Ακόμα στο κουτί τους είναι. :hehe:

Τα ψιλοκραζουν όλοι (ήχος + τσιποπλαστικουρα) αλλά θα κρίνω ιδιοις ομασοι (και οτωσοι :hehe: ) το βραδάκι.

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Edited by Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

To δώρο μου για τα Χριστούγεννα... (κάποτε που είχαμε λεφτά πηγαίναμε ταξίδια με τη γυναίκα μου... μεταχείρω την πήρα, αλλά έχει 4.5 χρόνια εγγύηση ακόμα)

[ATTACH=CONFIG]38754[/ATTACH]

Κρίση, είναι σαν την Κοακόλα.. πάει με όλα.. Έλα πες οτι βαρέθηκες τη γυναίκα σου και έγινες FPS Geek :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο, τα ακουστικούλια πως τα πάνε από ήχο; (jbl οκ αλλά πλέον ψάχνεσαι και στις μεγάλες :hehe: ) Μαζί με το oneplus τα πήρες, ή τα πήρες από αλλού μετά;

Από τα JBL τελικά, πολύ ευχαριστημένος! Άκουσα ήχους που με τα παλιά ακουστικά δεν τους αντιλαμβανόμουν καν! Επίσης έχουν αρκετά καλό μπάσο. Τα χειριστήρια δουλεύουν άψογα σε Youtube και MX Player που δοκίμσα. Overall πολύ ικανοποιημένος!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

To δώρο μου για τα Χριστούγεννα... (κάποτε που είχαμε λεφτά πηγαίναμε ταξίδια με τη γυναίκα μου... μεταχείρω την πήρα, αλλά έχει 4.5 χρόνια εγγύηση ακόμα)

[ATTACH=CONFIG]38754[/ATTACH]

αυτα με τα 240 hz?

αν ναι αμεσα εντυπωσεις απο το cs

Link to comment
Share on other sites

αυτα με τα 240 hz?

αν ναι αμεσα εντυπωσεις απο το cs

CS δεν παίζω, μόνο BF4.

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πως εχθές που έπαιξα για 1η φορά με αυτή, ενώ το K/D μου είναι κατά μέσο όρο στο 1.25, στα 4 ματς που έπαιξα ήμουν στο 2.90. Τυχαίο; Σύμπτωση; Δεν ξέρω, αλλά είχε διαφορά. Στο μάτι δεν κατάλαβα κάτι, αλλά ισχύει αυτό που λένε, πως αυτό που βλέπεις, είναι αυτό που πρέπει να βλέπεις, τότε, ναι, πετύχαινα πολύ περισσότερους.

Link to comment
Share on other sites

Μια Lamborghini Aventador, ένα Koeniggsegg One:1 και μια F50 για να είμαστε και λίγο vintage :hehe:

Photosssssss (live ones, να σπαρταράει το πράμα) or it didn't happen :P

Θηρίο είσαι εσύ ρε, πότε πρόλαβες να τα πάρεις όλα αυτά; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια Lamborghini Aventador, ένα Koeniggsegg One:1 και μια F50 για να είμαστε και λίγο vintage :hehe:

Photosssssss (live ones, να σπαρταράει το πράμα) or it didn't happen :P

Θα διαφωνήσω με την F50, θα προτιμήσω μια F40.

CAM00528.jpg

CAM00528.jpg

CAM00528.jpg

CAM00528.jpg.27ee43c8bfaa9c7d6b79e3386ff

Link to comment
Share on other sites

Μια Lamborghini Aventador, ένα Koeniggsegg One:1 και μια F50 για να είμαστε και λίγο vintage :hehe:

Photosssssss (live ones, να σπαρταράει το πράμα) or it didn't happen :P

Τα έσκασα σε ένα MacBook 13" με 16GB ram και ησύχασα.. Αυτό ήταν το δώρο μου για Xmas..

Ευτυχώς μου βγήκε πολύ πιο φτηνά από Αμερική από ότι εδώ στην Ελλάδα..

Εεεεεετσι

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έσκασα σε ένα MacBook 13" με 16GB ram και ησύχασα.. Αυτό ήταν το δώρο μου για Xmas..

Ευτυχώς μου βγήκε πολύ πιο φτηνά από Αμερική από ότι εδώ στην Ελλάδα..

Για πες απο που και με τι τρόπο? Καλορίζικο! Θέλω ένα pro 15ρι αλλά κάνει 2 χιλιάρικα εδώ ρε γμτ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να κάνουμε ένα θέμα

"Τι δεν αγόρασα πρόσφατα και πόσα ??? έβαλα στην άκρη"

Γιατι ο Δεκέμβριος μου πήγε πολύ άσχημα με όλα αυτά που αγόρασα και τώρα έχω κάνει και καλά υπόσχεση στον εαυτό μου

να βάζω στην άκρη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now