barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Εϊμαι ακόμα στο μάζεμα.Πιστεύω σύντομα να ξεκινήσω και τις δοκιμές...Ο ελεύθερος χρόνος βλέπεις είναι μηδαμινός.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη η διαφορά.

O XP941 παίζει στα 1.1GB Read και 1GB Write. Σε ταχύτητες είναι σαν ένας πολύ καλός SATA SSD. Μόνο τα sequential αλλάζουν.

O SM951 παίζει σαν 2 SATA SSD σε RAID0. Τα sequential όμως που έχει παίζουν πιο ψηλά και από 4πλό RAID0.

Link to comment
Share on other sites

Ε...ε....έρχεται....

730-albums470-picture42561.JPG

ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΑΜΕΣΟ ΜΕΛΛΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ??:tongue-new: ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ..ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! :sneakiness:

ΘΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΑΡ ΝΑ ΟΥΜΕ!!!:highly_amused:

Edited by Astalavista
Merged Posts
Link to comment
Share on other sites

1. Δεν ξέρω αν τραβάει OC, είναι με ένα 6pin.

2. Δεν έχω ιδέα πως κάνεις OC σε GPU.

:P

Στηρίζω [MENTION=771]sofos1990[/MENTION] για αυτό gigabyte.

:shifty:

Edited by Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

Asic quality 73,2% :'(.... ξενέρα

Θα την βάλεις στο άζωτο και ξενερώνεις; :hehe:

Μεγειές :T: Δεν έχει παίξει κανείς απ' την ομάδα, περιμένω αποτελέσματά σου σε ΟΛΑ τα benchmark. Αν δεν βρεις key για 3DMark11/13 παίξε με την Free Edition που στο κάνει upload στο site τους και τραβάς screenshot από εκεί. Συν ότι κρατάς και το validation link και το βάζεις ώστε να βλέπουν το score και να μην μπορεί να στο κάνει report κανείς παλαβός.

Link to comment
Share on other sites

Θα την βάλεις στο άζωτο και ξενερώνεις; :hehe:

Μεγειές :T: Δεν έχει παίξει κανείς απ' την ομάδα, περιμένω αποτελέσματά σου σε ΟΛΑ τα benchmark. Αν δεν βρεις key για 3DMark11/13 παίξε με την Free Edition που στο κάνει upload στο site τους και τραβάς screenshot από εκεί. Συν ότι κρατάς και το validation link και το βάζεις ώστε να βλέπουν το score και να μην μπορεί να στο κάνει report κανείς παλαβός.

I loled, πως ακριβώς βοηθάνε τα stock νούμερα που είναι οτι χειρότερο έχει περάσει από τα αποτελέσματα του bot ; Θα με μπανάρουν για αμπαλοσύνη.. :P

NVIDIA GeForce GTX 960 video card benchmark result - Intel Core i5-4690K,MSI Z97 GAMING 5 (MS-7917)

NVIDIA GeForce GTX 960 video card benchmark result - Intel Core i5-4690K,MSI Z97 GAMING 5 (MS-7917)

NVIDIA GeForce GTX 960 video card benchmark result - Intel Core i5-4690K,MSI Z97 GAMING 5 (MS-7917)

NVIDIA GeForce GTX 960 video card benchmark result - Intel Core i5-4690K,MSI Z97 GAMING 5 (MS-7917)

:shades:

Link to comment
Share on other sites

Team Power Points. Και τελευταίες θέσεις να πάρεις παντού, αν παίξεις όλα τα benchmark η ομάδα παίρνει περίπου 1.5 πόντο ανά benchmark α. Αν δεν έχει παίξει κανείς άλλος φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now