barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Αναγκαστικά αν και ήθελα πιο καλή έτσι για τη φάση ....

174syc.jpg

A και μπαταρίες για το ψεύτικο τσιγάρο που είναι στο δρόμο :biggrin-new:

2urkzlw.jpg

Edited by DManos
Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστικά αν και ήθελα πιο καλή έτσι για τη φάση ....

A και μπαταρίες για το ψεύτικο τσιγάρο που είναι στο δρόμο :biggrin-new:

Γιατί δεν είναι καλές οι exide; Σκέφτομαι τέτοια να βάλω όταν χρειαστεί να αλλάξω μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο με windows 10.Συνδεση μεσω τροφοδοσιας αλλα και τροφοδοσια μεσω usb service της καθε οθονης.Το μονο που με ξενερωσε απιστευτα ειναι οτι απο το 1 gigabit συνδεση που εχω πιανει τα 2-3mbps!!

Intel technically recommends using a USB ethernet dongle or a 5GHz USB WiFi adapter for Steam streaming :encouragement: χαχα

Edited by sv3nsak
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο με windows 10.Συνδεση μεσω τροφοδοσιας αλλα και τροφοδοσια μεσω usb service της καθε οθονης.Το μονο που με ξενερωσε απιστευτα ειναι οτι απο το 1 gigabit συνδεση που εχω πιανει τα 2-3mbps!!

Intel technically recommends using a USB ethernet dongle or a 5GHz USB WiFi adapter for Steam streaming :encouragement: χαχα

Επομένως δεν κάνουν για τίποτα αυτά.. Δυστυχώς. Και εγώ έτσι ήμουν και κατέληξα σε android box για την ethernet και για την τιμή του.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν είναι καλές οι exide; Σκέφτομαι τέτοια να βάλω όταν χρειαστεί να αλλάξω μπαταρία.

Καλή είναι και ενισχυμένη λέει απλά οι GEL - AGM είναι καλύτερες ...Υπερβολή όμως μπορώ να πω για το σαραβαλάκι μου, δεν χαλάνε ποτέ 10 χρόνια τουλάχιστον είχα σε άλλο αμάξι εκτός και αν το αμάξι έχει σαρτ στοπ όπου την ταλαιπωρεί.

Link to comment
Share on other sites

Μια θήκη των 20 ευρώ για το ipad mini 4 και μία θήκη amazon για καλώδια φορτιστές κλπ.

s0002V4.jpg

Sht6Hek.jpg

Εντάξει προφανώς και δεν βλέπει ούτε με κιάλια την γνήσια αλλά η apple δεν στέκει με τα καλά της, κατάργησε το smartcover που καλύπτει και το πίσω μέρος και θέλει 50 ευρώ για τ μπροστά και 70 για το πίσω...έλεος!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε πως δεν παίρνει, οταν το ανοιξα φορούσε λολιποπ 5.1,εκανε τουλάχιστον 5 system updates με το τελευταίο μεσα στο Φεβρουάριο. Λογικά θα πάμε και σε marshmallow. :P

Θα κάνω μινι παρουσίαση όταν βρω χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω μινι παρουσίαση όταν βρω χρόνο.

:hehe: :hehe: πάρε και ένα μίνι πυροσβεστήρα και μην το ζορίζεις πολύ!! :hehe:

Μεγειά αλλά δεν εγκρίνω για κανένα λόγο!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό (Seasonic G-750 Modular Gold), για να αντικαταστήσω το 'ψόφιο' Thermaltake Smart Se 730w που είχα (ψοφούσε και πετούσε και μπλε οθόνες στο άκυρο)

attachment.php?attachmentid=59725&stc=1

Welcome to Seasonic USA

Και αυτές τις μνήμες (Fury Black 16gb(2*8) 1866 c10), για να αλλάξω τις Corsair Vengeance 8gb 1600mhz c8 που είχα

attachment.php?attachmentid=59724&stc=1

FURY DDR3 Low Voltage Memory | HyperX

Ορίστε και η φώτο μετά τις αλλαγές.

attachment.php?attachmentid=59726&stc=1

Μαζί με αυτά πήρα και ένα HyperX SKYN και ένα ROG ASUS mouse pad.

Εννοείτε πως καθαρίστηκε και το κουτί και η ΑΙΟ.

20160219_115857.jpg

20160219_115928.jpg

20160219_132854.jpg

20160219_115857.jpg.dffaf6bbfdb887219350

20160219_115928.jpg.9a6b970b16e7f32b18a2

20160219_132854.jpg.8a45319935e0464a29e1

Edited by STORM1978
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now