barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Μας κούφανες μεγάλε, άκου 2TB για το λάπτοπ, εδώ 5TB είναι ο fileserver μου και αυτός με μηχανική σκουριά, θα περάσει καιρός για να τους αλλάξω όλους σε SSDs μιας και με τα 600+ κατοσταρικα που θέλει ο 2TB EVO εγώ αναβαθμίζω σε 16TB μηχανική σκουριά, Bigger is Better.

Edited by IntelUser2525
Link to comment
Share on other sites

το 4G του δεν εχω δοκιμασει ακομα... Μεχρι στιγμής φαινεται να εγινε καλη αγορά για την κατηγορία του... Οποιος κοροιδευει μαλλον δεν εχει δοκιμάσει... το θεμα ειναι να γινεται σωστα η δουλεια σου...ειτε θα γινει με lenovo ειτε με apple οπου χρειαζεται

Link to comment
Share on other sites

attachment.php?attachmentid=59984&stc=1

i7 6700k @ 4.4ghz [απο oc tune γιατι δεν προλαβαινα σε μια μερα να το ψαξω μεσα απο bios , εν καιρω βλεπουμε ]|

z170x gaming 3 gigabyte

msi nvidia gtx960 4gb

fury x ddr4 2400 1slot 8gb , στην επομενη πλερωμη θα μπει αλλο ενα ιδιο slotaki

seidon μονό ψυγειο υδροψυξη για το swag και μονο και ας μπορουσα να βολευτω με μια 212

το aftermath - 500fps sto csgo , 300fps while streaming 720p/60fps ..

καλως σας βρηκα στο ιντελογκρουπακι [MENTION=1118]venisk[/MENTION]

ασδ.jpg

57fd095bf1180_945963948.jpg.dfa4ecf3b29c

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα στο ιντελογκρουπακι @venisk

Καλορίζικα! Έτσι μπράβο, νιώθεις ήδη την χαοτική διαφορά δύναμης παντού? :hehe:

Θέλει δυνατότερη ψύξη ο 6700k ελπίζω σύντομα να του δώσεις κάτι παραπάνω έστω μια διπλή aio..θέλω σταθερά 24/7 τουλάχιστον 4.6!!

Link to comment
Share on other sites

το project ειναι για custom loop , αλλα τα γκαφς δεν φτανουν τωρα , απο καλοκαιρι λογικα θα μπορει να γινει η τραμπα ...

την διαφορα ναι την βλεπω , streamαρω , 2 οθονες , 300fps ingame .

τα αξιζε τα -πολλα- λεφτα του !

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν φαίνεται καλά στην φώτο τις μνήμες τις έβαλες στην σωστή θέση? Γιατί μου φαίνεται η δεύτερη να ναι στο κόκκινο.

Ποια δεύτερη ρε στραβούλιακα; αγόρασες iPhone και δεν βλέπεις πέρα από τη μύτη σου. Μία μνήμη έχει ο άνθρωπας

Link to comment
Share on other sites

Στο προηγούμενο mousepad είχα ρίξει καταλάθως ένα ολόκληρο φραπέ και είχε φουσκιάσει σχεδόν όλο :hehe: Τελικά δεν άντεξα και πήρα ένα Swift RX που είναι μικρότερο, αλλά χωράει καλύτερα στο γραφείο αυτό + του ότι γλιστράει απίστευτα το ποντίκι πάνω του.

qNWYeyj.jpg

jGEy4v4.jpg

tjUKi5y.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το Power-RX βάλε το πλυντήριο φίλε! :hehe:

Εκτός του ότι έχουν πέσει καπνοί και το είχα ακουμπηστήρι για τους καφέδες, οι φούσκιες που έχει είναι μεγάλες και δεν ρόλαρε σχεδόν πουθενά το ποντίκι. Χρησιμοποιούσα το 1/6 του mousepad :hehe:

Πολύ βολικό το Swift-RX πάντως, I like :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now