barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Σπυρο σβηνει αμ θες. Να δω ποτε θα βρω την ωρα να σημαζεψω τα καλωδια. Μαλλον οταν ολοκληρωσω το συστημα. Περιμενω το πληκτρολογιο Asus ROG GK2000 Horus Mechanische Gamin και την Asus ROG Strix GTX 1080 OC 8GB GDDR5X...μετα το βαφτίσω: My Greek Roc Cosmos:victorious:

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το NFS 2015 Deluxe Edition χθες, έπαιξα συνολικά 7 ώρες. Τελείως ψεύτικο αλλά ξύπνησε πάλι μέσα μου ο κάγκουρας και τρελάθηκα :hehe: Ξεκίνησα με ένα Type R 2000, το πούλησα στο 3ωρο, αγόρασα μια Supra και την φτιάχνω σιγά σιγά. Προς το παρόν είναι 803hp :D ΤΙ ΑΜΑΞΑΡΑ ΘΕΕ ΜΟΥ

Για όποιον δεν το γνωρίζει, παίζεις online και είναι κι άλλοι παίκτες την ίδια στιγμή μες στο χάρτη. Σε κάποια φάση είχαν μαζευτεί κάμποσοι στην εθνική σαν meeting, πήγα κι εγώ, κάναμε ανοίγματα, sprintάκια κι άλλα τέτοια καγκούρικα :hehe: Ένας από αυτούς είχε Viper (όχι τέρμα φτιαγμένη) και τον ξεφτίλισα :hehe: Ήτανε και ένα GTR και με κέρασε τσαγάκι 2 φορές κιόλας :hehe:

8lIVPvg.jpg

uortsdV.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε ξεχωριστό θέμα για τα βαφτισια! ;)

Sent from my A0001 using Tapatalk

Θα συμφωνήσω απόλυτα με το Σπύρο! ! Περιμένουμε το thread! :cool:

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή αγορά Nickzzz μεγειά σου man :)
Ωραία αγορά Nickzzz - μια all passive υλοποίηση του με 1TB χαλαρό ssd & 16GB μνήμη θα με έψηνε και εμένα!

Ευχαριστώ,

Δεν είναι για εμένα όμως, για την φουκαριάρα την μάνα μου είναι. :P

Αν βγει καλό ίσως δω τι λέει και το i5. :shifty:

Όσο για το passive δεν γίνεται με αυτό το σασί, αρχίζει από 40oC idle και είδα και 80oC σε cpu+gpu load. Χωρίς να το κοιτάξω στο bios, αν μπορεί να είναι πιο aggressive στον έλεγχο του power plan. Τώρα αν πας σε κάτι akasa κουτιά που έχω δει αλουμινένια μάλλον θα δουλεύει μια χαρά.

Η M.2 έχει κόφτη στο 1,6GB/s και θέλει νέο bios για πλήρες ξεκλείδωμα btw.

Link to comment
Share on other sites

τι θα κανεις στο Evo?

Θα του σκίσω τα ράμματα!!! Θα του πετάξω τους προβολείς έξω!!!

Δεν ξέρω τι θέλω να κάνω ακριβώς και που θα πάει.

Πριν απο 7-8 χρόνια ξεκίνησα να στήσω μια υδροψυξη στο pc μου και μετά απο μερικούς μήνες πήγαινα στη Linde στην Μανδρα και γέμιζα μια 20λιτρη μπουκάλα με άζωτο για να "παίζω" το Σαββατοκύριακο....

Απλα θέλω να υπάρχει πάντα ένα project σε εξέλιξη αλλιώς βαριέμαι.

@George_o/c

Κάνε με add dread1377 να σου σκίσω κι εσένα τα ράμματα... Lvl70 here!

Edited by dread77
Link to comment
Share on other sites

Κάνε με add dread1377 να σου σκίσω κι εσένα τα ράμματα... Lvl70 here!

Άδικη κόντρα, θέλω από ρολαριστή 3η και να είμαι μπροστά 2 λεωφορεία :hehe::hehe:

Σε κάνω tomorrow add ρα :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now