barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Ζάχο ποιο κουτί πήρες?

Τι XEON έχεις επάνω στο HTPC σου? :hehe:

Το Core X9 της Thermaltake πήρα το οποίο ήρθε σήμερα και .... το μετάνιωσα. Πολύ μεγάλο για αυτό που ήθελα.

Xeon έχω 2x Ε5-2630v4, 10 πυρήνες, 20 threads ο καθένας.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα το 900d χωρίς την custom ήταν μια αηδία, ακόμα έχει πολύ χώρο μέσα αλλά τουλάχιστον δικαιολογεί το 3x140 πάνω!! Ζάχο βάλε νερό παντού! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Νερό δεν παίζει ούτε για αστείο. Βαριέμαι απίστευτα το όλο σκηνικό. Το κουτί δυστυχώς είναι μεγάλο για τα γούστα μου. Θα φύγει, το αποφάσισα. Θα βρω κάτι πιο μαζεμένο. Δεν μπορεί αυτό το τέρας να είναι στο σαλόνι. Άσε που αν το δει η γυναίκα έτσι όπως είναι τώρα ή θα μου το φέρει στο κεφάλι ή θα μου το κάνει κλύσμα.

Link to comment
Share on other sites

Άστο να στο φέρει στο κεφάλι, απλά βάλε μια κάμερα κάπου να τραβάει και πες της πως να το ποστάρει γιατί εσύ λογικά δεν θα μπορείς :hehe:

Φτιάξε ένα τέτοιο ρε να μην φαίνεται καν...

[video=youtube;s2W0Lsf7hec]

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Πηρα 2 xiaomi mi4c 16/2GB...

Τρομερο τηλ για καποιον που θα συμβιβαστει με 12GB ελευθερο χωρο. Δυνατο και ποιοτικο ηχειο, καλη οθονη ειδικα στον ηλιο, κομπλε μεγεθος, δυνατο soc, νορμαλ μπαταρια.

Τα πηρα 110ευρω το ενα περιπου απο το yeso521. Το μονο αρνητικο ειχαν μεσα δωρο tempered που ηταν μαπα και πρεπει να ταλαιπωρηθεις να βαλεις την ελληνικη rom.

Θα ακολουθησουν φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την ιδια εδω και ενα χρονο, για μεταφορα του φορητου 17".

Ακριβως για τον ιδιο λογο την πηρα κι εγω, ειχε κουρασει η messenger bag και με ποδηλατον δεν...

Ανετη, πολυ καλα υλικα και αψογα ραψιματα. Ενιοτε την φορτωνω και με 2 φορητους (17" και 15"),

μαζι με τα συμπραγκαλα τους, καθως και με χαρτια, φακελους, κλπ... χωρις κανενα προβλημα.

Οκ, δεν το κανω συνεχεια, καμια φορα το μηνα... αλλα, αντεχει η ατιμη πολλα !!

Δε μετανοιωνω τα λεφτα που εδωσα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την είχα αλλά δεν με βόλεψε.

Μου φάνηκε εντελώς basic και δεν χωρούσαν μέσα αυτά που ήθελα.

Από ποιότητα δεν μου φάνηκε κάτι το τρομερό σε σχέση με την Dakine που πήρα

μετά και την έχω μονίμως με 10 κιλά και δεν έχει κάνει κιχ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now