barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

1 hour ago, stavros said:

Το υποπόδιο πιστεύω να το πήρες και αυτό.

Οχι ,δεν το χρειαζομαι, αν ηθελα να ανασηκώσω τα ποδια εχω σκαμπο σιγα μην δωσω 50 ευρω για να παρω το συγκεκριμενο.

Edited by amartolos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/1/2017 at 3:24 PM, HyperionX said:

399 η νεφιλ και 499 η ergohuman

Και είχα πάρει την την ergohuman 349 από πλαίσιο το 2012

 

 

Αλλες τιμες τοτε.

Εγω την ergohuman την ειχα παρει το 2011 απο εδω

http://www.workplaceoffice.co.uk/enjoy.html

450 με τα μετοφορκα με 10 χρονια εγγυηση (το πλαισιο δεν τις ειχε φερει ακομη), τωρα και σε αυτο το site εχει σχεδον οσο στο πλαισιο

Επισης απο διαφορα sites απο UK που τις πουλανε και στελνουνε Ελλαδα παλι το plaisio (με την εκπτωτικη τιμη_ ) ειναι πιο φθηνο ή 10-15 πιο ακριβο αλλά απο εκει δεν παιρνεις τιμολογιο :)

Σουπερ τιμη μπορεις να βρεις σε αλλες.

http://www.ebay.com/itm/282323522550?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Αν εβγαινε σε mesh θα την χτυπουσα σιγουρα.

 

 

 

Edited by amartolos
Link to comment
Share on other sites

@HyperionX Μεγειές ρει! Imho μαλακία της Logitech που πρέπει να αγοράζεις το shifter χωριστά. Κάνει όμως και το shifter από τις προηγούμενες απ' όσο είχα διαβάσει. 

Μ' είχε πιάσει και μένα τον Οκτώβρη να αγοράσω τιμονιέρα αλλά πολλά τα χρήματα αν δεν τη χρησιμοποιείς ψιλοσυχνά. 

Τούμπανο πάντως η G29 :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πήρα μερικά πραγματάκια σήμερα...

Έχουμε και λέμε..λέμε και έχουμε...

1. Χειριστήριο xbox γιατί το ηρωικο logitech rumblepad 2 πέθανε σε ατύχημα...

2. Ups cyberpower 1500 γιατί η ΔΕΗ και ο καιρος μας μαμησε. 

3. Φυσητηρας γιατί το παλιό που είχα κοντά 10 χρόνια και πρέπει να το χα πάρει 10 ευρα..το σπάσε η μάνα μου

4. θερμό πιστολο για να βρίσκετε...

5. Παστα για επικείμενη συντήρηση στη λουπα. 

Bonus το ρουτερ του οτε που στείλανε για να το βλέπω...γιατί ένα μήνα περιμένω μια 50αρα...φεεεεττταααααα.....

 

mquxOr0P.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@johndata & @HyperionX Το συγκεκριμένο blower το αγόρασα και εγώ τον Δεκέμβριο. Το χρησιμοποίησα τον Ιανουάριο και έχω να πω πως είναι αρκετά δυνατό για χρήση καθαρισμού PC (600W) και φαίνεται αξιόπιστο. Ο πωλητής μου είπε πως είναι θυγατρική της Stihl.

Εκτός από φυσητήρας λειτουργεί και ανάποδα ως ηλεκτρική σκούπα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stavros said:

@johndata & @HyperionX Το συγκεκριμένο blower το αγόρασα και εγώ τον Δεκέμβριο. Το χρησιμοποίησα τον Ιανουάριο και έχω να πω πως είναι αρκετά δυνατό για χρήση καθαρισμού PC (600W) και φαίνεται αξιόπιστο. Ο πωλητής μου είπε πως είναι θυγατρική της Stihl.

Εκτός από φυσητήρας λειτουργεί και ανάποδα ως ηλεκτρική σκούπα.

Το έχω δοκιμάσει ώς ηλεκτρική σκούπα αλλά δεν μου φαίνεται πως κάνει καλή δουλειά.
Το έχεις δοκιμάσει εσύ?

Επίσης, άλλη είναι η ερώτηση! Μπράτσα έκανες? Αλλαγές στο σώμα σου είδες? :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GoriLLakoS said:

Το έχω δοκιμάσει ώς ηλεκτρική σκούπα αλλά δεν μου φαίνεται πως κάνει καλή δουλειά.
Το έχεις δοκιμάσει εσύ?

Επίσης, άλλη είναι η ερώτηση! Μπράτσα έκανες? Αλλαγές στο σώμα σου είδες? :hehe:

Όχι σαν σκούπα δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά δεν περιμένω ιδιαίτερες επιδόσεις.

Μπράτσα όχι, αλλά έχω έναν κοιλιακό.... έναν όμως.:hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now