barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

12 hours ago, venisk said:

Μεγειά σου!!

 


:hehe:

Εμείς στα Σεπόλια δεν μιλαμε εγγλέζικα μονο ελληνική ιωνικη διάλεκτο:big_boss:

Θενξ mate :drinks:Η πλάκα είναι οτι μου ηρθε πρόσφατα email οτι μπηκε ξανα στην wishlist το συγκεκριμένο απο eshop στα 299. Εγω με τοσα παίρνω 2 απο Κίνα και οτι περισσεύει τα πινω σε μπυρες στο ονομα του eshop ναουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Phanteks Enthoo Pro, το είχα αγοράσει από τον Οκτώβρη αλλά το έστησα το Σάββατο επιτέλους, να βρει ο 5960Χ σπίτι από 'δω και πέρα :hehe: Δεν είχα αγοράσει ποτέ κάτι της Phanteks και το είχα βρει 110€ τότε στο eshop. Στιβαρό κουτί, έρχεται με τον 200άρη μπροστά και έναν 140άρη πίσω. Ο πίσω 140άρης μαζί με δύο 140άρηδες aerocool πήγαν πάνω και πίσω μπήκε push-pull 140mm με την Nepton 140XL. Καλό και αθόρυβο air flow. 

 

Δίπλα η Logitech G27 η οποία προσέφερε αρκετές ώρες assetto corsa σε εμένα και όλη την παρέα, ένας ένας όποιος ερχόταν σπίτι την τιμούσαν δεόντως :hehe: Σήμερα την ξέστησα να φυλαχτεί και από Οκτώβρη πάλι. 

 

f4N7hMv.jpg

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος @George_o/c, είπαμε και εγώ είμαι της φιλοσοφίας "Μην κάνεις σήμερα αυτό που μπορείς να αφήσεις για αύριο" αλα ρε φίλε απο τον Οκτώβριο? Το τερμάτισες!!! :hehe: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπέντσαρα το PC καιρό τώρα με άλλες κάρτες γραφικών. Επίσης έβαλα το CPU στο μονοβάθμιο. Όλα αυτά δεν γίνονται όταν το έχεις μες στο κουτί. Ή μάλλον γίνονται, αλλά δεν βολεύουν εμένα :hehe: Τώρα που τελείωσα με τα μπεντσαρίσματα έπρεπε να μπει στο κουτάκι του. 

 

Αυτό δεν είναι τίποτα, όσο ήμουν φοιτητής στο Ρέθυμνο το PC ήταν εκτός κουτιού μόνιμα, δεν υπήρχαν κουτιά σπίτι μου :hehe:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

IMG_20170307_144957.thumb.jpg.bf4c7350350f49e64e2cdf3776104edb.jpg

 

Μετά από καιρό επιστροφή σε headphones. Είναι closed κατά 80% θα έλεγα για μόνωση ήχου. Επίσης είναι fashion style, αλλά επειδή είναι τα over ear XL έκδοση δεν θα τα φορούσα στο δρόμο με τίποτα. Σε ταξίδι ΚΤΕΛ, τραίνο, αεροπλάνο θα είναι μια χαρά νομίζω. Επιτέλους θυμήθηκα τι είναι stereo imaging, sound stage και καθαρός ήχος.

 

Παρεπιπτόντως ήταν και η πρώτη ever αγορά από amazon λόγω τιμής φυσικά. Αλλά ταχυδρομείο DHL μη συστημένο ρε amazon.de? Είναι σοβαροί; Υπάρχει τρόπος να διαλέξω signed postage με το amazon; Δεν θυμάμαι να είχα επιλογές για το postage and shipping στο checkout.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2017 at 1:32 PM, George_o/c said:

Αυτό δεν είναι τίποτα, όσο ήμουν φοιτητής στο Ρέθυμνο το PC ήταν εκτός κουτιού μόνιμα, δεν υπήρχαν κουτιά σπίτι μου :hehe:

 

That's my boy! :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, asder said:

Μέσα σε τέσσερις μέρες ups από γερμανία(mindfactory), για τον αδελφό μου...IMG_0462.thumb.JPG.44970d4d16e83b481434edd8102ba871.JPG

Πόσο πήρες την κάρτα?Τι μεταφορικά πλήρωσες?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

712P3aZCAnL._UY395_.jpeg.31cfd076a7a94ddbd97980b4e0191428.jpeg

Timberland Men's Adventure 2.0 Cupsole Alpine Oxford Black Iris

2 βροχες που φαγανε δεν πηρανε καθολου νερο, και σχετικα οκ για περπατημα

Κατι ακουστικα ασυρματα με mic, goji μαρκας, μετρια πραγματα..

και ενα tv-box ετσι να χαζευουμε τπτ

Edited by Yoshi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ένα μικρό review μετά από 24 ώρες εχω να πω ότι καμία σχέση με τα προηγούμενα galaxy πολύ διαφορετικό, το fingerprint είναι όντος περίεργο εκεί πάνω αλλά το iris είναι  spot on. Και η μπαταρία του απλά τερας

received_10212656341303992.jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haloed said:

Ένα μικρό review μετά από 24 ώρες εχω να πω ότι καμία σχέση με τα προηγούμενα galaxy πολύ διαφορετικό, το fingerprint είναι όντος περίεργο εκεί πάνω αλλά το iris είναι  spot on. Και η μπαταρία του απλά τερας

received_10212656341303992.jpeg

 

Σε μερικές μέρες γράψε αν σου εμφανίστηκε και καθόλου lag γενικά. Καλοδούλευτο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now