barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

4 hours ago, sofos1990 said:

Έχω ένα που κάθεται από μια Ζ87 μητρική, όποιος το θέλει του το δίνω γιατί δεν το χρησιμοποιώ. Θα είμαι Ελλάδα σε 1.5 μήνα κοντά.

καλα γιατι δεν το ελεγες;

Θα με πεις δεν ηξερες...δεν ρωταγες:P

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, sofos1990 said:

Έχω ένα που κάθεται από μια Ζ87 μητρική, όποιος το θέλει του το δίνω γιατί δεν το χρησιμοποιώ. Θα είμαι Ελλάδα σε 1.5 μήνα κοντά.

Για το ΑΕΚ vs Δυναμό έρχεσαι ? :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ολοι κατι πηραμε.  πηρα και τριτη Samsung 960Pro...σημερα παίρνω και την δευτερη ASUS GeForce GTX 1080 Ti STRIX OC GAMING GDDR5X και ο λογος; ο αγιος Βασιλης αργησε....

Edited by Dimitrios1971
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
δεν το εχει μονο αυτος. Το εχει κι αλλος. Μονο που περιμένει να δει 4ΤΒ ...
Ρε συ 16ΤΒ δεν έχω ούτε με μηχανικούς. Μη μαματε τη ψυχολογία έτσι χρονιάρες μέρες :hehe:

Sent from my A0001 using Tapatalk

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

 

5 hours ago, jax7480 said:

Πριν λίγες μέρες. Φεύγουν επιτέλους οι μηχανικοί δίσκοι από το μηχάνημα:

 

20171219_235040.thumb.jpg.1f73c97407a8c309e90ee11da361c85b.jpg

 

Ετσιιι τώρα το έκανες σωστά :D

Φαντάζομαι κατι θα στήσεις εε? θεν θα τους έχεις single έτσι?

Μεγιές Ζαχ :x

 

 

 

1 hour ago, Spirosssss said:

Ρε συ 16ΤΒ δεν έχω ούτε με μηχανικούς. Μη μαματε τη ψυχολογία έτσι χρονιάρες μέρες :hehe:

Sent from my A0001 using Tapatalk
 

 

Ανάλογα τις αρχεία μαζεύεις, εγώ στο mini dlna serverακι έχω 4x4TB WD RED@RAID5 = 12TB και στο main rig αλλα 14ΤΒ

...πιάνουν πολύ χώρο τα ριμάδια τα remux AVC DTS MA/ATMOS :D:hehe:

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ νομίζω θα την δω αλλιώς.. Τώρα που έβαλα Netflix 4K (δεν έχω 4Κ τηλεόραση αλλά το μοιράζομαι με άλλους 4 στη δουλειά οπότε κλάιν) ότι υπάρχει εκέι θα φάει delete από το pc. Μαζεύω μαζεύω και δεν ξέρω το λόγο στο φινάλε..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spirosssss said:

Μπα εγώ νομίζω θα την δω αλλιώς.. Τώρα που έβαλα Netflix 4K (δεν έχω 4Κ τηλεόραση αλλά το μοιράζομαι με άλλους 4 στη δουλειά οπότε κλάιν) ότι υπάρχει εκέι θα φάει delete από το pc. Μαζεύω μαζεύω και δεν ξέρω το λόγο στο φινάλε..

Σωστή λύση και αυτή, αλλά δεν είναι το ίδιο,  εμένα μ'αρεσει γενικά να έχω τους τίτλους που γουστάρω οργανωμένα και μέσω του dlna server να μπορεί ο καθένας από οποιοδήποτε δωμάτιο του σπιτιού (έχω gbit lan παντού) να έχει access είτε είναι παιδικά, είτε μουσική είτε mkv remux :T:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι ο σερβερακος λέει ειδικά αν θες να έχεις πρόσβαση και σε άλλα εκτός από ταινίες (φώτο, μουσική κάνα surveillance cam etc). Απλά να ξέρετε το Netflix έχει ταυτόχρονη μετάδοση μέχρι και σε 4 διαφορετικές συσκευές οπότε μετράει. Συν οτι δεν τους νοιάζει (προς το παρόν φαντάζομαι) πόσες διαφορετικές IP μπλέκονται κλπ κλπ

Sent from my A0001 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now