barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

48 minutes ago, tasos kats said:

για πες πρώτες εντύπωσεις  περιμένω και εγω αλλα δυο dim ram  

Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα, δεν πρόλαβα να τις σφίξω αλλά έπαιξαν με την μια στο XMP profile που είχε το παλαιότερο σετ μια χαρά.

Ούτε slowdowns, ούτε κολλήματα, παίζουν μια χαρά στις ονομαστικές τους ταχύτητες και πήρα και ~ 10% πάνω σε κάποια παιχνίδια μιας και ενεργοποιήθηκε το Dual Rank στην μητρική μου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2021 at 6:20 PM, STORM1978 said:

Με γειές! Τώρα άλλαξε και την υπογραφή! 64 ή 256gb?

Νιξ με γειες πουλενε και οι Γερμανοι. Τα στειλα πισω αν και τα 64 ειναι συμβατα το Αουρα δεν τα θελει αλλα δεν με αρεσαν και μενα 🤪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Διαπίστωσα ότι ουσιαστικά έχει δημιουργηθεί ένα αρχείο με το τι έχω πάρει κατά καιρούς όλα αυτά τα χρονια, όποτε ανεβάζω και τις αγορές του τελευταίου τριμήνου για να υπάρχουν.

Πάνω είναι όλα τα νέα περιφερειακά και κάτω ένα iPad Air και ένα iPhone 12 Pro Max 

85D0FC05-7F29-4821-9685-656965958D79.jpeg

5EF14BB9-0356-4659-BB57-ADE13EA52069.jpeg

Edited by stefpats
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αλοχα.

Χρόνια και ζαμάνια :p

 

Μετά από 15(?) χρόνια με το CM Stacker STC-01 είπα και γω να αλλάξω κουτάκι(οι παλιοί θα θυμούνται για τι τανκ μιλάμε και το πόσο case modding happy ήταν... αφού στα τελευταία του είχα πετάξει και 2 360άρια ψυγεία μεσα χωρίς να ζωρισω  πολύ το dremel...)...μετά από πολύ σκέψη και δυσκολία στο να αποφασίσω γιατί το 90% των κουτιών είναι με συμβηβασμούς(που αν ήταν να αλλάξω κουτί, όχι μονο δεν με έψηνε dremel να ακουμπήσω, αλλά ούτε τρυπανάκι) και το άλλο 8% ξεφεύγε σε λεφτα... έτσι λοιπόν... Meshify 2 XL

 

Λόγο φωτό φαίνεται πολύ έντονος ο φωτισμός, δεν είναι έτσι στην πραγματικότητα, είναι πολύ διακρητικός.

 

Προσπάθησα να κάνω όσο πιο clean γινόταν το soft tubing με ότι είχα διαθέσιμο, έχω παραγγείλει και 3 fittings σενια για να αντικαταστήσω τα barbs που μου ξέμειναν.(δεν ακουμπάω hard lines...να θέλω να αλλάξω πάστα και να πρεέπει να αδειάζω κύκλωμα...)

 

Και άντε να φτιάξει η κατάσταση με τις vga μπας και αλλάξουμε τον οχετό.

1.jpg

2.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now