barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

ωραίος :T: αυτά είναι, καλορίζικο!!

Πως αποδίδει μαζί με πολύκαναλο+ htpc ? γιατι κάπως έτσι παίζω κι εγώ, έχω τον DENON AVR -X4000

μαζί με KEF XQ 5 μπροστινά και τα KEF KHT3005SE σε 7.1 διάταξη. Διάβασα οτι μπορεί να δουλέψει μαζί με πολύκαναλο, αξίζει τα λεφτά για τέτοιο setup? πως το είδες?

 

...ρε είναι τέρας, τώρα είδα πόσο βαθύ ειναι σε σχέση με το silverstone γιατί το ειχα παλιά και ήταν ντούκι :P

 

 

On 3/17/2018 at 7:51 PM, X4K4 said:

αμα ειχα οσα κανει αυτο το dac θα παντρευομουν

αχαχαχαχ

 

πίστεψε με θελεις περισσότερα για να παντρευτείς και πολλά περισσότερα αφού παντρευτείς :hehe:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Εφυγα απο την Razer μετα απο χρονια (υπαρχει και σχετικη αγγελια με τα περιφεριακα που ειχα αν καποιος ενδιαφερεται) και πηγα Logitech.Πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικες.

rsz_image1.jpg

image2.jpeg

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stefpats said:

Εφυγα απο την Razer μετα απο χρονια (υπαρχει και σχετικη αγγελια με τα περιφεριακα που ειχα αν καποιος ενδιαφερεται) και πηγα Logitech.Πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικες.

rsz_image1.jpg

image2.jpeg

Εκανες πολύ καλή επιλογή! Το power play to πήρες από ελλάδα ; Γιατί δεν το έβρισκα πριν λίγο καιρό!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/3/2018 at 7:54 PM, mortisboy said:

ωραίος :T: αυτά είναι, καλορίζικο!!

Πως αποδίδει μαζί με πολύκαναλο+ htpc ? γιατι κάπως έτσι παίζω κι εγώ, έχω τον DENON AVR -X4000

μαζί με KEF XQ 5 μπροστινά και τα KEF KHT3005SE σε 7.1 διάταξη. Διάβασα οτι μπορεί να δουλέψει μαζί με πολύκαναλο, αξίζει τα λεφτά για τέτοιο setup? πως το είδες?

 

...ρε είναι τέρας, τώρα είδα πόσο βαθύ ειναι σε σχέση με το silverstone γιατί το ειχα παλιά και ήταν ντούκι :P

 

 

 

πίστεψε με θελεις περισσότερα για να παντρευτείς και πολλά περισσότερα αφού παντρευτείς :hehe:

Πολύ δυνατά τα kef.

Στο home cinema παίζω με 6.4

Εχω και 4 κανάλια ύψους για το atmos/dts x.

 

To dac παίζει μόνο σε δικάναλο και στις ταινίες δουλεύει σε pass trough.

Αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω.

sub δεν χρειάζομαι γιατι παίζω με δεκάιντσα atc μπροστά!!!!!

Edited by POWER1FM
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα για να αντικαταστήσει το g602, ,μιας και το μεσαίο κλικ δεν έπιανε καλά σε cad και render προγράμματα που είναι vital.Επίσης 1ms latency ;)2559432e6a8881827a1006e0a7a24a82.jpg3bfd44c209659491142b83a23bbc38a6.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Εφυγα απο την Razer μετα απο χρονια (υπαρχει και σχετικη αγγελια με τα περιφεριακα που ειχα αν καποιος ενδιαφερεται) και πηγα Logitech.Πρωτες εντυπωσεις πολυ θετικες.

 

 

Άντε ρε φίλε μεγειά!

 

Είδες επιτέλους το φως σου στο ποντίκι ε? Όμως και πάλι στο πληκτρολόγιο.... δεν χρειάζεται να είναι ίδια μάρκα τα περιφεριακά που παίρνεις!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dimitrios1971 said:

Λεντ παιδι μου...πολυ λεντ!!xD

 

IMG_0463.jpg

 

 

και προφανως ASUS approved!!!!!!!

επρεπε να μου ειχες πει ειχα κουπονι

Edited by asder
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα 2 καλούδια από τον Bill.

1  Coolermaster QuickFire Ultimate SGK-4011-GKCM1 με το CM Recon &

1CM Octane Gaming Combo (SGC-3020-KKMF1-US) Bulk

 

Καθαρίστηκαν και τα 2, το πρώτο ήδη δουλεύει σπίτι και το 2ο έφυγε ήδη δώρο σε giveaway :ph34r:

IMG_20180411_211953.jpg

IMG_20180411_211806.jpg

IMG_20180411_212053.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now