barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Ε δεν έβαλε και η Samsung ένα Type C.. Εγώ από Banggood που το αγόρασα πολύ πιο φθηνό ήταν. Αλλά φαντάζομαι το ήθελες γρήγορα

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Edited by Omerta
Link to comment
Share on other sites

Πλαισιοb2b την ειχε προσφορα τον Μαρτιο. 370κατι + φπα. Κανε τους ενα τηλ μηπως μπορεσουν να στη δωσουν σ αυτη την τιμη. Απο email προσφορας την ειδα κ την αγορασα.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

H θα παρω την Nefil στις εκπτωσεις με 399 ή θα γινω κασκαντερ αγοραζοντας την παρακατω.

Hot Adjustable Mesh Executive Office Computer Desk Ergonomic Chair Lift Swive | eBay

Link to comment
Share on other sites

Fractal Design Arc Midi R2 with Window Side Panel ATX Mid Tower Computer Case - Newegg.com Δεν εχω λογια απιστευτη κουταρα........

αν μου δώσεις την διεύθυνση σου, σου κάνω το παρακάτω δώρο για να το ντύσεις κιόλας και να γίνει ακόμα πιο όμορφο! :hehe:

intel pentium III sticker logo 19mm x 24mm - 10 pcs

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά θέλει μια κόντρα γιατί γλυστράει η πεταλιέρα :hehe:

Μόνο εγώ είμαι ο ακραίος που βάζω την πεταλιέρα πάνω σε μια κούτα για να έχω περισσότερο το feeling του ξαπλωτού?

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικά θέλει μια κόντρα γιατί γλυστράει η πεταλιέρα :hehe:

Μόνο εγώ είμαι ο ακραίος που βάζω την πεταλιέρα πάνω σε μια κούτα για να έχω περισσότερο το feeling του ξαπλωτού?

τι παιζεις καγκουρας simulator 3000?

Link to comment
Share on other sites

αν μου δώσεις την διεύθυνση σου, σου κάνω το παρακάτω δώρο για να το ντύσεις κιόλας και να γίνει ακόμα πιο όμορφο! :hehe:

intel pentium III sticker logo 19mm x 24mm - 10 pcs

Εχω τον αναπτηρα ετοιμο(δεν το καις μονος σου να γλιτωσεις και τα εξοδα αποστολης)?????????

Link to comment
Share on other sites

Εχω τον αναπτηρα ετοιμο(δεν το καις μονος σου να γλιτωσεις και τα εξοδα αποστολης)?????????

:hehe:

o αναπτήρας μου λέει amd πάνω και μου κάνει κάτι κόλπα τώρα τελευταία οπότε θα τα στείλω σε σένα να είμαι καλυμμένος :/

Link to comment
Share on other sites

attachment.php?attachmentid=62505&stc=1

Τελικά δεν υπήρχε διαθέσιμο το 850 και κατέληξα σε αυτό αφού το βρήκα ετοιμοπαράδωτο.

φιλε καλοριζικο.....

Edited by venisk
Κακές λεξούλες
Link to comment
Share on other sites

attachment.php?attachmentid=62505&stc=1

Τελικά δεν υπήρχε διαθέσιμο το 850 και κατέληξα σε αυτό αφού το βρήκα ετοιμοπαράδωτο.

καλοδούλευτο!

άλλα 1000W? μεγάλο δεν είναι? προς τι η χρήση του?

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες.Είναι μεγάλο το ξέρω δε πήγαινα για 1000 αλλά δεν έβρισκα το 850 και πήγα σε αυτό. Όχι βέβαια ότι και το 850 είναι μικρό αλλά οκ. Πιο μετά αλλά αρκετά πιο μετά σκεφτόμουνα για SLI με τη κάρτα μου. Δεν είναι όμως για το άμεσο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now