barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

On 3/19/2018 at 8:10 PM, POWER1FM said:

Πολύ δυνατά τα kef.

Στο home cinema παίζω με 6.4

Εχω και 4 κανάλια ύψους για το atmos/dts x.

 

To dac παίζει μόνο σε δικάναλο και στις ταινίες δουλεύει σε pass trough.

Αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω.

sub δεν χρειάζομαι γιατι παίζω με δεκάιντσα atc μπροστά!!!!!

 

Για μουσική θα συμφωνήσω όσον αφορά το sub.

Αλλά στις ταινίες... έλα να ακούσεις με το PB-13 Ultra και θα αλλάξεις άμεσα γνώμη :p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα είχα παλαιότερα 2 sunfire hrs 8 (1000w rms έκαστο) αλλά λόγω μικρού χώρου και έλλειψης ισοστάθμισης στον τότε av τα έδωσα.

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει ίδια specs με το Logitech G502 (processor ARM 32-bit, ram 512KB, switches OMRON 20m clicks, sensor PMW 3360), το οποίο θεωρείται πολύ καλό gaming mouse και από τα κορυφαία όταν είχε βγει. Το σχήμα είναι τύπου standard MS. Το μόνο αρνητικό που βρίσκω είναι ότι έχει κάπως σφιχτά κλικς, όπως είχε αναφερθεί και στο review. Τώρα αν αυτό στρώσει ή συνηθίσει, καλώς. Αλλά στα 30€ δε νομίζω ότι κυκλοφορεί κάτι καλύτερο. Επίσης, το δεύτερο κέλυφος (μικρότερο) με βόλεψε καλύτερα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το S (σμολ) έχω δύο χρόνια τώρα και το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι μια μικρή φθορά στο scroll wheel. Σε μερικά σημεία ακούγεται λίγο παραπάνω αλλά μικρό το κακό.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetallicGR said:

Το S (σμολ) έχω δύο χρόνια τώρα και το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι μια μικρή φθορά στο scroll wheel. Σε μερικά σημεία ακούγεται λίγο παραπάνω αλλά μικρό το κακό.

Το κλικ είναι τόσο σφιχτά όσο το pro L ή χαλάρωσε ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now