barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

[MENTION=1118]venisk[/MENTION]

5-albums76-picture31403.JPG

5-albums76-picture31401.JPG

5-albums76-picture31402.JPG

Ποοο το Assassins Creed που είναι μέσα πρέπει να καραλέει. Άντε μεγειές, είναι ωραίο παιχνιδάκι. Τα υπόλοιπα δεν ξέρω που μπορούν να σου χρησιμεύσουν, δώστα μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]31421[/ATTACH]

Το νέο μου santa cruz v10.5 carbon. Το υπερόπλο του βουνού.

πραγματικα πρεπει να σου περισσεύουν, αλλιως γιατι 3κ+ για το πλαισιο??

Link to comment
Share on other sites

Που ξέρεις ότι το πλαίσιο έχει 3Κ+;!! Βασικά μου έκατσε μια καλή και το πήρα. Ήταν η καψούρα μου και το γουστάρω το άθλημα. Τα θεωρώ καλύτερα λεφτά από 1000 για extreme cpu πλέον... Δεν ξέρω. Άλλαξα πολύ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ασχολουμαι αρκετα με ποδηλατο MTB/XC και με αρκετους φιλους που κανουν DH σκαβουμε μονοπατια αλματα drops και αλλα ωραια!!

Τεσπα να το χαρεις οπως θες και προσοχη :)

Link to comment
Share on other sites

με γεια ρε σέγκα μέγκα ντρίβε. όπλο πραγματικά το ποδήλατο. Πάντα όρθιος και καλές βόλτες.

(προφανώς και αξίζει περισσότερο να ρίξεις ένα χιλιάρικο ή παραπάνω στο ποδήλατο από ότι σε ένα extreme cpu..)

Link to comment
Share on other sites

Τι σας έπιασε όλους με τα ποδήλατα? Ο Χριστόφορος (ένας φίλος μου) έσκασε 1500? για ποδήλατο πριν κάνα μήνα και έχει λιώσει να κάνει αποστάσεις 30-40 χιλιόμετρα :D

Link to comment
Share on other sites

επεσε παραγγελια απο τον αμαζονιο για ενα sandisk extreme 64gb και 1 Mousepad το κλασσικο της steelseries :P

δευτερα που λογικα θα παραλαβω θα δωσω φωτος!

Link to comment
Share on other sites

Ασχολουμαι αρκετα με ποδηλατο MTB/XC και με αρκετους φιλους που κανουν DH σκαβουμε μονοπατια αλματα drops και αλλα ωραια!!

Τεσπα να το χαρεις οπως θες και προσοχη :)

ΠΕΣ ΡΕ!!! Που σκάβετε; Πως λέγεσαι; Ποιοι ειναι οι φίλοι σου; Πες τα όλα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα γιαννενα ειμαι, εαν ακολουθησεις ποτε το πανελληνιο πρωταθλημα DH και ερθεις απο εδω πες μου να σου δειξω ομορφιες!

προς το παρον παρε μια γευση [video=youtube;XrNXlWew3qQ]

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe: όχι όλος, το 63%

Ωραίος!!! Έλα να ενώσουμε τις δυνάμεις μας να αγοράσουμε την Scott να δώσουμε μια νέα πνοή στα ποδήλατά τους γιατί δείχνουν αρκετά βαρετά. Προτείνω να τα κάνουμε κάπως έτσι:

Mens_Imperial_BlackFrame_GreenAccent-500x495.jpeg

Mens_Kingston_BlackFrame_SpicedBerryAccent-500x495.jpeg

qWHhb.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα γιαννενα ειμαι, εαν ακολουθησεις ποτε το πανελληνιο πρωταθλημα DH και ερθεις απο εδω πες μου να σου δειξω ομορφιες!

προς το παρον παρε μια γευση [video=youtube;XrNXlWew3qQ]

Θα ήθελα να πάω σε όλους ειδικά φέτος, αλλά δεν μπορώ να λείπω 3ήμερα από το μαγαζί... :( εμείς πάμε συνέχεια 22 και προπονούμαστε που είναι κοντά.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα γιαννενα ειμαι, εαν ακολουθησεις ποτε το πανελληνιο πρωταθλημα DH και ερθεις απο εδω πες μου να σου δειξω ομορφιες!

προς το παρον παρε μια γευση ..

Οντως δε προλαβες να καθησεις !!

Ωραιος φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now