barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

@AMDnord sensei ρε?

ρε χοντρε, Mousepad ειπα. qck+

An epairna mouse θα χτυπουσα το logitech. Και αν επαιρνα steelseries ποντικι θα επαιρνα το rival προφανως.

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

Guys βρήκα ευκαιρια και την δοκίμασα την 290, το παράδοξο είναι οτι οι drivers ήταν plug & play, δεν το περίμενα απο AMD, βασικά ήμουν προετοιμασμένος για προβλήματα, εξεπλάγην ευχάριστα. Σε καμια 10αρια παιχνίδια που την δοκίμασα όλα τρέχανε νερό μόνο το wolfenstein κατι κουλα μου έβγαζε στην ανάλυση 2342354χ45435 αλλα δεν είχα χρόνο να το δω. anyway απο δύναμη η κάρτα σπέρνει ανέμους και θερίζει θύελλες μονο αυτο... :respekt:

sapphire_r9290_8.jpg

sapphire_r9290_8.jpg

sapphire_r9290_8.jpg

sapphire_r9290_8.jpg.8fce2c9fda84249c5b0

Link to comment
Share on other sites

Guys βρήκα ευκαιρια και την δοκίμασα την 290, το παράδοξο είναι οτι οι drivers ήταν plug & play, δεν το περίμενα απο AMD, βασικά ήμουν προετοιμασμένος για προβλήματα, εξεπλάγην ευχάριστα. Σε καμια 10αρια παιχνίδια που την δοκίμασα όλα τρέχανε νερό μόνο το wolfenstein κατι κουλα μου έβγαζε στην ανάλυση 2342354χ45435 αλλα δεν είχα χρόνο να το δω. anyway απο δύναμη η κάρτα σπέρνει ανέμους και θερίζει θύελλες μονο αυτο... :respekt:

[ATTACH=CONFIG]31446[/ATTACH]

Τι εννοείς plug n play; Δεν εγκατέστησες drivers;

Link to comment
Share on other sites

εννοώ οτι τους πέρασα και δούλεψαν, έκανα απεγκατάσταση τους drivers της nvidia, και μετα της Ati, και περίμενα να είχα θέματα και να χρειαζόμουν φορματ, αλλά όλα πήγαν ρολόι. Λέω plug & play ρε γιατί παλιότερα η Ati φημίζονταν για τους plug & pray drivers. :gizmo:

Link to comment
Share on other sites

εννοώ οτι τους πέρασα και δούλεψαν, έκανα απεγκατάσταση τους drivers της nvidia, και μετα της Ati, και περίμενα να είχα θέματα και να χρειαζόμουν φορματ, αλλά όλα πήγαν ρολόι. Λέω plug & play ρε γιατί παλιότερα η Ati φημίζονταν για τους plug & pray drivers. :gizmo:

Ναι και εγω είχα προβληματα στο παρελθόν όταν είχα ΑΤΙ και Windows Millenium. :D :D :D :D :D

Πέρα από την πλάκα έχουν περάσει πολλά χρόνια από τότε που υπήρχαν προβλήματα με τους drivers.

Link to comment
Share on other sites

ρε χοντρε, Mousepad ειπα. qck+

An epairna mouse θα χτυπουσα το logitech. Και αν επαιρνα steelseries ποντικι θα επαιρνα το rival προφανως.

Εμένα δεν μ' άρεσε το qck+

Θα πέσει ίδια παραγγελία με cruser και 4HD

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εννοώ οτι τους πέρασα και δούλεψαν, έκανα απεγκατάσταση τους drivers της nvidia, και μετα της Ati, και περίμενα να είχα θέματα και να χρειαζόμουν φορματ, αλλά όλα πήγαν ρολόι. Λέω plug & play ρε γιατί παλιότερα η Ati φημίζονταν για τους plug & pray drivers. :gizmo:

αυτα τα probs που λες δεν υπαρχουν εδώ και πολλά χρόνια, εχω να συναντήσω προβλημα με ati drivers απο εποχη HD 4890 δηλ μιλάμε για 4-5 χρόνια πίσω :T:

καλορίζικη και καλοδούλευτη η κάρτα ειναι απλά τέρας :D

Link to comment
Share on other sites

Καλό ποδήλατο έχει ωρέ ο Χριστόφορος, άξιζε τα 1500 που έδωσε; Για δώστε την γνώμη σας οι ειδικοί :D [MENTION=429]jim_600v[/MENTION] [MENTION=963]$@39@[/MENTION] [MENTION=1118]venisk[/MENTION]

Σάκη του έδειξα το δικό σου και τρελάθηκε, μιλάμε του τρέχανε τα σάλια :D Αλλά μου είπε ότι είναι μόνο για downhill λέει αυτό, ενώ με το δικό του μπορεί να ανεβαίνει και περίεργες διαδρομές.

62seh5Y.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου έλεγε κι εκείνος, ότι είναι must η πίσω ανάρτηση αλλά δεν ήξερα τι να του απαντήσω, έχω αφήσει το ποδήλατο εδώ και μερικά χρόνια τελείως, ούτε ποτέ έκανα τρελές αποστάσεις για να ξέρω πόσο περισσότερο βολεύει :P

Link to comment
Share on other sites

ανετα το 1500αρι :P να το χαιρεται :) τελικα η πισω αναρτηση ειναι must εμενα η μεση με το hardtail με τα τις 4 ωρες αρχιζει κ ποναει :(

λογικό μου ακούγεται αν κοπανιέσαι επί 4 ώρες στα μονοπάτια.

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα, τα giant τα έχω σε εκτίμηση αλλά δεν έχω ιδέα από trial φαντάζομαι για να κοστίζει τόσα λεφτά πρέπει να είναι αρκετά καλό.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έχει πάνω από 1000. Ωραίο ποδηλατάκι, κάνει τα πάντα. Θέλω να πάρω κάποια στιγμή ένα am ή xc για πιο χαλαρές διαδρομές κι εγώ. Το downhill είναι άλλη φάση... Αδρεναλίνη, φύση, εξάσκηση, τουμπίδια, χαβαλές, κόντρες. Καλή παρέα και περνάς τέλεια. Αλλά θες αγρότη για uplift γιατί αλλιώς δεν γίνεται.

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μ' άρεσε το qck+

Θα πέσει ίδια παραγγελία με cruser και 4HD

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

δε με εχουν βολεψει ποτε τα πλαστικα. προτιμω τα υφασματινα pads.

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο αναζητηση φωτογραφικης κατεληξα πριν 2 μερες στη Nikon D3200. Αυτο που με προβληματισε

πολυ ηταν ο φακος. Ευτηχως αν εχει ατομα σαν τον [MENTION=135]WebHunter[/MENTION] να σε βοηθαν και να σου εξηγουν διαφορα,

οι αποφασεις δεν ειναι και τοσο δυσκολες, αλλο, πως φανταζουν στην αρχη... Σημερα το πρωι ηρθαν λοιπον

τα καλουδια, οι πρωτες φωτο τραβηχτικαν και οι εντυπωσεις αν μη τι αλλο παααρα πολυ θετικες, παρολο που

δεν εχω καθολου εκπαιδευμενο ματι.

Φωτος στον συνδεσμο: Nikon D3200 And Nikon 18-105mm Lens Slideshow by BagelisL | Photobucket

Link to comment
Share on other sites

Υστερα απο αναζητηση φωτογραφικης κατεληξα πριν 2 μερες στη Nikon D3200. Αυτο που με προβληματισε

πολυ ηταν ο φακος. Ευτηχως αν εχει ατομα σαν τον @WebHunter να σε βοηθαν και να σου εξηγουν διαφορα,

οι αποφασεις δεν ειναι και τοσο δυσκολες, αλλο, πως φανταζουν στην αρχη... Σημερα το πρωι ηρθαν λοιπον

τα καλουδια, οι πρωτες φωτο τραβηχτικαν και οι εντυπωσεις αν μη τι αλλο παααρα πολυ θετικες, παρολο που

δεν εχω καθολου εκπαιδευμενο ματι.

Φωτος στον συνδεσμο: Nikon D3200 And Nikon 18-105mm Lens Slideshow by BagelisL | Photobucket

Δεν σε πρόλαβα... θα έδινα την D5200 μου μαζί με τον 18-105 που έχω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now