barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Έβαλες μυαλό βλέπω ε? Άντε σύντομα και μια καρτούλα της προκοπής και είσαι άρχοντας!! Καλορίζικα φίλε!

Σας παρακαλώ μην παίρνετε πράγματα βάσης όπως ο cpu με το σκεπτικό ότι στο μέλλον θα βάλετε κάτι καλύτερο, γιατί μέχρι να έρθει το μέλλον δεν αξίζει!! :)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα έβαλα.. Ευχαριστώ! Μέσα στο μήνα θα πάρω και κάρτα..

Ισχύει 100% αυτό γιατί με αυτή τη λογική δεν παίρνεις ποτέ pc

Link to comment
Share on other sites

Κοιτούσα results σε 2Κ και η 390 είναι αρκετά fps πάνω από την 970 και κοντά στην 980.

Και εγώ να σου πω την αλήθεια nvidia θέλω αλλά ξεφεύγει από το budget (η 980 δηλαδή γιατί η 970 από ότι κατάλαβα πλέον δεν φτάνει για 2Κ)

Link to comment
Share on other sites

Αν βρω 980 εννοείτε ότι θα την προτιμήσω

Εχω θέμα όμως με τις ram.. Τις βγάζει unknown και δεν με αφήνει να ανοίξω το xmp, θα γράψω αναλυτικά αργότερα στο offtopic για να μην κουράζω το ποστ εδώ

Link to comment
Share on other sites

Αν βρω 980 εννοείτε ότι θα την προτιμήσω

Εχω θέμα όμως με τις ram.. Τις βγάζει unknown και δεν με αφήνει να ανοίξω το xmp, θα γράψω αναλυτικά αργότερα στο offtopic για να μην κουράζω το ποστ εδώ

Φτιάξε νέο θέμα εδώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Asus memopad 8" ME581C

IPS FHD 1920X1200 16:10

INTEL ATOM 1.83

2GB RAM

16G STORAGE

219?

Ημουν αναμεσα σε αυτο και το lg gpad 8 αλλα δεν υπαρχει πουθενα διαθέσιμο!!!

Πολυ ωραιο και τρομερα γρήγορο δεν κολλαει πουθενα με 2gb ram!!!

Φοβερή κρυστάλλινη οθονη και slim design!!!

5dffec60d272aa8298738b9de5888b47.jpg

55b56811da6b522244192a2b4a9e3b6b.jpg

425b85e239dae4df3e797d1acb5fc222.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ γρηγορο παιδια ανοιξα πολλες και βαριες εφαρμογες δεν καταλαβαίνει τίποτα, και δεν κλείνει τις αλλες στο backround για να τις ξανά φορτώσει,βούτυρο λέμε τα 2gb ram μετράνε πολυ! Απο μπαταρία δεν ξέρω ακόμα θα δειξει τωρα το φορτιζω πρώτη φορά, έτσι και αλλιως για να πιασει μέγιστη χωρητικότητα θέλει καποιες φορτίσεις έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω ισχύει καπου ειχα διαβασει ενα ωραιο αρθρο με τις μπαταριες, το αλλο δεν ισχυει που μου ειπαν και στο μεντιαμαρκτ! Η πρωτη φόρτιση λεει 12 ωρες τουλαχιστο! Εκει γελαω γιατι ετσι κι αλλιως ολες οι συσκευές εχουν κοφτη στην παροχη ρεύματος οταν φορτιστούν οι μπαταριες και θυμάμαι το ελεγε και η μοτορολα για το moto g στο σιτε της στις οδηγιες για φόρτιση, οτι δεν παιζει ρολο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now