GoriLLakoS

HwBox: League Of Legends Clan General Discussion

Recommended Posts

Παίδες για οργανωθείτε λίγο! Να φτιάξουμε καμια επαγγελματική ομάδα LoL ξεκινώντας για πλάκα φυσικά?

Βάζω αρχηγό τον PinwMpires γιατί ξέρω ότι έιναι καλός και σαν παίχτης και τα έχει καλά και με όλους :D

Δηλώστε συμμετοχές, πάιξτε μεταξύ σας, και θα μιλάω εγώ με τον Γιάννη για όλα!

Παράλληλα έχουν ενημερωθεί και άλλοι οπότε άμα δείτε νέα μέλη να δηλώνουν συμμετοχή μην τους πιάσετε απο τα μαλλιά :D

Cheers

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα πως στεναχωρέθηκες :hehe:

Πάιξε ρε φίλε πάιξε! Πάντα χρειάζεται και αυτός ο πάικτης που έχει παντού το ίδιο όνομα....πως το λένε...πως το λένε...α! Spectator!

Link to comment
Share on other sites

O Γορίλας με wukong θα τρολάρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Θα κάνει decoy τόσο συχνά που μετά από ένα σημείο απλά θα σταματάει χωρίς να κάνει το spell και θα νομίζουν ότι έφυγε πίσω :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

O Γορίλας με wukong θα τρολάρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Θα κάνει decoy τόσο συχνά που μετά από ένα σημείο απλά θα σταματάει χωρίς να κάνει το spell και θα νομίζουν ότι έφυγε πίσω :hehe::hehe:

Και όμως συμβαίνει! Εγώ το κάνω. Πολύ γέλιο. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το πήρα χαμπάρι το Topic! :D

Άρα ξεκινάμε να μαζεύουμε κόσμο για την "Official HwBox LoL Team" ! :D

Ξέρω ότι υπάρχει ήδη παρόμοιο topic στο box αλλά μιας και εδώ είμαστε πιο επίσημοι ας το πάρουμε από την αρχή.

Όποιος ενδιαφέρεται να πάρει μέρος στην ομάδα μπορεί να δηλώσει εδώ το ενδιαφέρον του.

Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι ποιος ρόλος τον εκφράζει καλύτερα ( jungler, solo top, support etc ) , ποια είναι η εμπειρία του γύρω από το LOL ( lvl, wins, elo etc ) και πόσες ώρες μπορεί να διαθέσει την ημέρα ( χωρίς αυτό να είναι δεσμευτικό ) ώστε να μπορούμε να παίζουμε μερικά Games σε καθημερινή βάση.

Ετοιμαστείτε να π@#$τσιλικιάσουμε! :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν!!αν θέλετε pro ad ap carry ή jungle (παίζω και τις άλλες θέσεις βέβαια!!) κάντε add analgesic εχω 1500 normal wins. 1502max elo το current είναι 1486. είμαι όμως στον west διότι με κούρασαν οι noobades ρώσοι!!χρονος διαθέσιμος: αρκετός..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now