GoriLLakoS

HwBox: League Of Legends Clan General Discussion

Recommended Posts

λοιπόν!!αν θέλετε pro ad ap carry ή jungle (παίζω και τις άλλες θέσεις βέβαια!!) κάντε add analgesic εχω 1500 normal wins. 1502max elo το current είναι 1486. είμαι όμως στον west διότι με κούρασαν οι noobades ρώσοι!!χρονος διαθέσιμος: αρκετός..

οι Ρώσοι παρεμπιπτόντως συγκαταλέγονται στους καλύτερους online gamers παγκοσμίως!

Link to comment
Share on other sites

οι Ρώσοι παρεμπιπτόντως συγκαταλέγονται στους καλύτερους online gamers παγκοσμίως!

εχω συναντησει καλούς. Παντως το μεγαλύτερο ποσοστό ή τρολλάρει στο pick ή δεν επικοινωνεί με την υπόλοιπη ομάδα η θα δίνουν στεγνά το παιχνίδι. Παράδειγμα πρόσφατο απο 2 τύπους οι οποίοι ενω νικούσαμε το παιχνίδι απλά βγήκαν αφου μας χαιρέτησαν αγενέστατα και το χασαμε εννοείται (ήταν και ranked).. Τεσπά ο κάθε server με τα δικά του.. Στον West εχουμε τους αντίστοιχους Ισπανούς.. Οχι οτι εμείς είμαστε καλύτεροι έτσι χαχα!!

Link to comment
Share on other sites

έλα δεν είναι μονό οι ρωσοι πετυχενεις και κάτι τρολ ελληνες που σε βγάζουν απο τα ρούχα σου . λογικά θα είναι τίποτα 12χρονα που και κουβά πάνε και βρίζουν και ότι βρουν . τουλάχιστον εγώ πήγα west και δεν βρίζομαι με ελληνες αλλά με ξένους!τρολς υπάρχουν σε όλους τους servers! γιατί μερικοί λένε πάμε west παίζουν καλύτερα @@!

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν έχω εμπειρία από άλλους servers ( μόνο πολύ λίγο από τον αμερικάνικο, όπου έμπαινα όταν έκλεινε ο ευρωπαϊκός για 567324949 ώρες και πετύχαινα smurfs) πιστεύω ότι trolls υπάρχουν παντού. Έχω δει troll στα 1.850 elo όπου υποστήριζε και ο ίδιος ότι είναι troll πέραν από το username του - GreeksWin4me :hehe:

για το επίπεδο είναι άλλη κουβέντα.

Link to comment
Share on other sites

μα και βέβαια παντού είναι οι τρολαδες και οι νευρικοί!δόξα το θεό υπάρχει και το tribunal και βγάζουμε το άχτι μας εκεί χαχα!!παντως ο west είναι καλύτερος σαν επίπεδο παιχτών αλλά και σέβονται το setup σε μεγαλύτερο ποσοστό..

Link to comment
Share on other sites

οι Ρώσοι παρεμπιπτόντως συγκαταλέγονται στους καλύτερους online gamers παγκοσμίως!

Όπως είπε ο vaggm. Οι περισσότεροι είναι ανυπόφοροι και αγενείς. Βρίζουν σαν νταλικέρηδες (με μερικές εξαιρέσεις βέβαια) και δεν συνεργάζονται επίτηδες ειδικά αν έτυχε κάτι στραβό. Ώρες ώρες μετανοιώνω που παίζω League of Legends, αλλά μια μέρα θα αλλάξω server. Αντιθέτως, οι Πολωνοί είναι πολύ normal και φιλικοί παίκτες.

Link to comment
Share on other sites

Πάνο πραγματικά αν παίξεις στον West θα αλλάξεις άποψη. Στο έχω πει 10 φορές ότι από προσωπική εμπειρία το επίπεδο στον West είναι πολύ καλύτερο :)

δεν είπα για το επίπεδο ρα, για το trolling είπα και τους Ρώσους!

Link to comment
Share on other sites

Δεν με βολεύει με Smartcast :P

Όσο για το livestreaming και την σύνδεση:

Με 480p κάτι γίνεται αλλά σαν ανάλυση δεν βολεύει για αυτόν που σε παρακολουθεί

Με 720p μέσα στο παιχνίδι έχω από 70ms ping (που είναι το κανονικό) μέχρι 180ms. Επίσης χρειάζεσαι δυνατό PC γιατί ανεβάζει κατά πολύ το load του CPU. Θα δοκιμάσω και με 3770Κ και θα ενημερώσω για αυτό.

Η σύνδεσή μου βέβαια εδώ είναι τελείως gtp, γύρω στα 6Mbps έχω με upload 0.7 :P

Link to comment
Share on other sites

Θέλει καλο upload νομίζω..και φυσικα καλο PC..και εγω έχω τον 1090Τ 7download και 1 upload οπότε δυσκολάκι..λεω όμως να κανω μια δοκιμή..τι πρέπει να κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now